SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 106080

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zalezy jak sie czujesz, klopoty żołądkowe potrafia wypruć wszystka energie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
raczej sie martwie czy na tych jabłkach to dobry pomysl czy sie tam nie wykoncze zrobilam podejscie do placuszka z owsianki jaj i jablka, ale nie byl to chyba dobry pomysl..



Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-23 12:31:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
odpocznij sobie dzisiaj , na samych jablkach to ja sobie nie wyobrazam nawet 2kg podniesc

i pozwol zoladkowi dojsc do porzadku, moze faktycznie zostan na samych jablkach chociaz dzisiaj i nie eksperymentuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
kava lepiej sobie dzisiaj odpusc- jeszcze jakas krzywde sobie zrobisz pod czas treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
a wiec tak zjadlam ten placek owsiany i dwa jablka jak nie jem to nie boli ale jak jablko wpada do brzuszka to boli i oczywiscie jest wzdety i wogle glodna nie jestem nic a nic...

ann wrociłaś

edit: jednak tez boli jak nie jem ale nie bardzo bardzo...

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-23 16:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to nie dobrze, nie powinno tak dlugo trzymac, nie jedz nic, pij miete, melise, rumianek i jakby co to moze do lekarza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
nie no mam nadzieje ze bez lekarza sie obedzie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
kurcze,oby przeszło:(:(

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
dzisiaj juz brzuszek nie boli jak jem wzdecia nie ma i nie odbija mi sie po posilku tak wiec jest ok.. mam tylko zaparcia heh chyba nigdy nie bedzie i dealnie

zjadlam owsianke pije kawke potem wypije moje aminokwasy i ide na gym...

ogolnie ten tydzien marnie treningow wygladal... ale bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 761 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2290
mam tylko zaparcia heh chyba nigdy nie bedzie i dealnie



witaj w klubie...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium