Po raz pierwszy najważniejsza impreza w życiu każdego kulturysty odbędzie się na targach FIWE. Decyzją Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, Debiuty Kulturystyczne IFBB - PZKFiTS będą odbywały się dwa razy w roku. Letnia edycja odbędzie się podczas targów w dniach 9 i 10 września na terenie EXPO XXI w Warszawie.

W ubiegłorocznej edycji Debiutów wzięło udział kilkaset zawodników i zawodniczek z całej Polski. W 2017 roku PZKFiTS zapowiedziało podwojenie tej liczby i najwyraźniej zamierza osiągnąć ten cel, organizując zawody podczas największych targów branży fitness&wellness w Polsce i we wschodniej Europie.

W tym roku targi FIWE zgromadzą ponad 30 000 odwiedzających, a wśród nich fanów sportów sylwetkowych, dla których organizatorzy przygotowali specjalną Strefę Bodybuilding. Debiuty PZKFiTS będą jednym z kluczowych wydarzeń tej strefy i będą rozgrywane przez dwa dni targów.

Rywalizacja rozegra się w podziale na kategorie:

Szczegółów dotyczących zgłoszeń znajdziecie na www.pzkfits.pl

Złotym sponsorem wydarzenia została firma Bodyhouse, srebrnym sponsorem BladeSport, a partnerami Propharm Nutrition oraz FitMax.

Chcesz obejrzeć zawody? Kup bilet na FIWE 2017 -> www.fiwe.pl/bilety

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco z informacjami o Debiutach PZKFiTS -> Debiuty PZKFitS Summer Edition

Komentarze (0)