SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105394

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Zyrafka wiem wiem ze sie obijałaś ... wiesz co jak cos zjem to mnie boli odbija mi sie tak jaby sie bardzo zle trawilo... moje metody nie pomogły te co zawsze rade dawaly tzn mieta i cos słodkiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
coś słodkiego?
no cóż, może to zgaga? może coś źle pogryzłaś..wypij mocna gorzką herbatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 56805
kavva Ty się lepiej nam przyznaj co tam po kryjomu zjadłaś to wtedy wyjdzie

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
to zalezy co cie dopadlo, bo jak czujesz jedynie ze to cos zalega i to rzeczywiscie mzesz przejsc na owoce, jablka, tylko nie jakies kwasne, bo zgage dostaniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 427 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6369
chyba muszę się zgodzić z veną że Ty chyba nam coś podjadasz i dlatego takie dolegliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
mi sie wydaje ze to po tym chkebie zytnim ktorego macie zdjecie... (nigdy wczesniej go nie jadłam) ze on mi niezle zoład podraznił.. bo potem zaczelam sie zle czuc... cos tam jeszcze zjadlam (wzasadzie to wypiłam białko) w ciagu dnia a wieczorem myslalam ze sie zwine z bolu. wczoraj zjadłam sniadanko owsianka.. potem byly platki z wiejski no i myslalam ze bedzie wszytko ok.. i potem bylo spageti a ja dalam tam papryke a ona chyba podraznia zolad.. no i zaczelo sie tam bulgotac nawet poczulam wczorajsze białko poczułam... mam nadzieje ze mi dzisiaj przejdie kupie sobie jakies owoce i bede je jadla...


vena nic nie zjadlam po kryjomu wczoraj juz z tego złego samopoczucia zjadlam troche slodyczy bo mialam nadzieje ze pomoga.. zawsze pomagały na wszytko.. ale to nie od nich moje problemy stawiam na ten chleb albo jaja sadzone ...

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-05-23 08:04:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Najlepiej jablka niekwasne, i same jablka, bez bialka itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
tak tez zrobie mam nadzieje ze pomoze i jedzenie nie bedzie sprawiac bolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
_kavva życze ,by szybko przeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
dzieki a co z siłownia odpuscic sobie ? czy isć ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium