SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Lato się zbliża trzeba roić forme!

O mnie:

Rocznik 91, od podstawówki do trzeciej gimnazjum zalany fatem nerd Aktywność do liceum minimalna, jakieś aikido było, trochę boksu, w pewnym momencie zacząłem biegać… ale szybko się skończyło zespołem przeciążeniowym(Stwierdzonym przez rodzinnego, takim naciąganym, bolały mnie łydy paskudnie, ale ze stawami wszystko było okej). W styczniu 2006 ważyłem 95 kilo przy wzroście 170 W wakacje przed LO, schudłem do 85, biegając, waląc w worek i coś tam rzucając na siłce. Zdjęcie niżej.





A potem sobie odpuściłem i w zimie dobiłem do 89 kilo %D Wku**** Zacząłem trzymać dietę, ćwiczyć, i do lata było coś koło 85 kilo hyhy, przy zerowym postępie siły, no ale nie oto nawet chodziło chciałem schudnąć, ale za dużo piłem i się bawiłem żeby z tego coś wyszło….

Za siłownie tak porządnie wziąłem się w kwietniu 2009,
od wakacji trzymam się diet typu low carb, od trzech
tygodni na ckd powoli kończę redukcję. Trochę mi to zajęło,
dalej straszny ze mnie leszcz, choć progres jest :D
Dziennik ma za zadanie motywować

Plany:

- Do matury ruszę góry!
Więc, do połowy lutego planuję zakończyć redukcję, potem jakiś tydzień na złapanie oddechu i stopniowe dodawanie węgli… a potem masa, z manipulacją ww. Jak się zaleję to przed czerwcem jakaś mała redukcja co by formę plażową zrobić xD

Trening:

Dzielony, ze zmienną intensywnością,
PN - klata mocno, ramiona mocno, barki lekko
WT - plecy mocno, nogi lekko, przedramiona, brzuch
SI - areo\tabata\wolne (różnie)
CZW - bary mocno, klata lekko, ramiona lekko
PI - nogi mocno, plecy lekko, przedramiona, brzuch
SO - aeroby
ND - aeroby/tabata/wolne
Jeśli jestem po ładowaniu to w ND i PN aktywność zwiększona, po siłce afterburning.

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-01-16 22:41:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Dieta

CKD, ujemny bilans, podstawą żywienia, kurczak oliwa i jaja. Ale kombinuje, zdarza się ser, boczek, schab, szynka, karkówka (trzy ulubione pieczenie), obowiązkowo warzywa do każdego posiłku; głównie brokuły, cebula, szpinak, OGÓREK :D

Aktualne B\T\W; 1,6\2,0

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-01-17 10:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226


Aktualne foty,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Dieta
cd, bo ucieło

BTW: 1,6:2,0:0,3 koło 1700 kacl wzrost 173, waga 71 kg

Z supli clean, witaminy, białko, o-3


I to by było na tyle, na razie, zaraz wrzucę jeszcze resztę zdjęć.



Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-01-17 10:33:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
clean? chodzi ci o spalacz treca?

widze, ze kolega tez na ckd tylko, ze 30kg lzejszy ponad
bede zagladal i powodzenia zycze!

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Clenburexin tak ten, nazwy mi się nie chciało sprawdzać. CKD wygodne bo na ketozie głodny nie chodzę.
A dzięki przyda się i wzajemnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226




Reszta zdjęć

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-01-17 13:41:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Dzień 1

Trening.

Wyciskanie leżąc: 30*15 40*15 45*10 50*6 60*3 40*6
Francuz + Unoszenie łamaną: 20*15 22,5*10 25*6 27,2*5 30*4
Barki seria łączona, unoszenie bokiem, arnoldki,
unoszenie w pochyle tułowia 6kg*15 *8 *6

Komentarz
Trening z kumplem, więc pomimo małej objętości robiłem to ze dwie godziny
Energia była, chociaż to już ponad tydzień bez węgli w zasadzie wszystko poszło lekko, poza 60 kg w WL, ogólnie ciężar zabawny, jeszcze spada ostatnio poszło 6*5 a dzisiaj tylko 3 razy dałem rade 2 z pomocą kumpla. No ale ostatnio był to pierwszy trening po ładowaniu, więc było lajtowo. Na koniec zrobiłem sobie jeszcze serie na dopalenie bo słabo coś czułem cycyki
Reszta na luzie, 25*6 miało być więcej, ale w połowie w radiu zapuścili jakąś porytą piosenkę i ze śmiechu nie dałem rady.

Dieta:
1. WPC, oliwa, ogorek
2. kurczak, ogorek,oliwa
3 kurczak, ogorek, oliwa
4 szpinak, jajka
5 Twaróg pojdzie z oliwą i cebulą do tego sobie zjem resztę szpinaku i może ogórka bo coś mało tych warzyw dzisiaj było. Cierpie na brak brokułów, wiocha, i we wszystkich sklepach wykupione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O cholera!
Jaka przemiana! Wielkie gratulacje!

Witam rówieśnika ;) Na co się wybierasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Dzień 2

Trening

Martwy ciąg 50*15 60*15 70*10 80*7 90*6 100*3
Wiosłowanie sztangą 50*12 55*10 60*5
Przysiady 40*15 50*15 60*15
Wspięcia na palce 60*milion
Unoszenie sztangi podchwytem 40kg*15 *12 *8

Trening ciężki, po praktycznie nieprzespanej nocy zasnąłem koło 4 wstałem o 7, a spać położyłem się o 12... po ciągach mnie lekko zamroczyło i dalej to już h***wo było szczególnie wiosło, nogi ćwiczone lekko więc było mniej wiec tak jak być powinno

Dieta
jak ostatnio mniejwiecej tyle że na kolacje orzechy i Nicht protein waniliowy Activlaba, próbka, w smaku okej ale się gluty porobiły

Dzisiaj bez treningu, ładuje węglowodany(cheatuje raczej) z rana poszło trochę syfu, potem już tylko złożone.

rossi: dzięki :D, jeszcze trochę zostało do spalnia, w szczególności dupsko bo się kiedyś masakrycznie rozrosło i uda/brzuch.
Jestem w biochemie i planuję albo fizyka medyczna, albo chemia, albo biochemia. Zależy tez czy zadam z polskiego próbna u****łem A ty gdzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mega postępy są ;] szacun dla Ciebie na maxa ! :]
może też mi się tak uda jak Tobie :]
zrob sobie zdjęcie w takiej samej pozie jak na pierwszym (tym starym) to będzie wtedy mega porówanie :]
dalszych sukcjesów ! :]
będę zaglądał ;] Pozdro.!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium