SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Ja normalnie jadę cały dzień na maśle orzechowym/orzechach, to żaden czit :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Avasso, Imo, przed treningiem jak zjesz samą kurą to nie będziesz miał siły na treningu. Ja zawsze w tym posiłku nawet jak maksymalnie obciąłem tłuszcze to to tam jakieś były. Najlepiej nasycone. Wtedy idzie zrobić trening na poziomie i dół pojawia się dopiero wieczorem.

Tak jak Ci Aylar pisze warzywka - brokuły i szpinak wszędzie nawet przed po treningu bym dawał. Ogórka tez jedz, 100g całe 10 kacl więcej wydasz energii na strawienie

Na początek dawaj do kurczaka po łyżce tłuszczu a potem możesz obcinać wtedy trochę na ketonach pojedziesz potem wypalą cię niskie kacl.
no i tak koło 30 ww złożonych nie zaszkodzi a ratuje psychikę.

I najważniejsze jak zaczniesz gadać dziwne rzeczy to znaczy że najwyższy czas na ładowanie Aaa, i te 4-5 dni spokojnie wejdziesz przy 4 treningach

King, bo moje mają mała rozdzielczość Po za tym twoje naleśniki jajowe tez fajnie wyglądają, robiłem jakiś czas, ale mi się patelnia zrypała i się teraz wszystko klei, nawet jak jajecznice robię to zmywanie = katorga.

Noo odpoczywam, ale to męczące Rozpisałem sobie progresję, fajnie to wygląda za jakieś 2 miesiące jeśli pójdzie zgodnie z planem.

Ja tam oliwę zapijam colą zero i nie mam problemu. Na redukcji, jak startowałem waliłem po kieliszku potem obcinałem stopniowo.

Ale masło lepsze

Edit:

Aylar, to zależy od ilości

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-02-27 20:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Sorry za spam ale mam troche pytan wiec bachman wejdz na gadu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no widze teraz wszyscy z masa ruszaja od 1

jak tak doyebales w redukcji to jestem ciekaw co zrobisz na masie

powodzenia
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Barto, ostatni gwizdek przed sezonem

Też ciekaw jestem Dzieki i wzajemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tez ruszam od jutra, jak wszyscy to wszyscy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Bartoo widzę że z Dudkiem masę będziesz robił. Też chciałem ankietę podesłać ale mam w maju maturę i nie wiem czy mi się uda połączyć do końca trening i naukę.

No trzeba rosnąć !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie zaczynamy mam nadzieje nie długo, osobny dziennik będe prowadził tez bo tam tylko wypiski z treningow.

zastanawiam sie wlasnie co poleciec moj ulubiony split czy moze odejsc od niego

mogles podeslac dalbys rade

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2010-03-01 08:26:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wow, ale tu was sporo na masie :) I wszyscy bez węgli? 30g to już jak ketoza... ja jadam ze 100 nawet! A nie jadam ich wiele (warzywa, owoce, potem ryż i czasem chleb wszelkiej maści). Tłuszcz tniecie? No, orzechy i oliwa to chyba mus, nie da się wywalić...
A z tym dołem wieczorem, prawda, mnie ostatnio zwaliło po 22 :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak tam na HC ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium