SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Aylar, nie śmiać się z mojego WL Zaniżone bo takie są założenia planu. Ale i prawda taka że jest słabo, myślę że z 10 kg bym dołożył na te trzy serie, ale powyżej było by ciężko. Znaczy pocisnął bym ale nie technicznie. Teraz sobie maks wolno opuszczam i eksplozywnie wyciskam. Pompuje coś tam Będzie dobrze z czasem.

Po za tym nie mam partnera treningowego ani nikogo kto by zdjął ze mnie sztangę jak mi utknie na sutach

Może i technika kuleje A banany to małe były takie po 50 gram może. I ssanie miałem.

King, nom teraz chcę sie doleczyć żeby już potem nie było kłopotów. Coby WL rosło

Bartoo, Może być i tak. Tyle że łydy mam duże jak i kulasy. I szczerze to w sprintach jak i na długich dystatnasch mam mierne wyniki nawet jak jestem rozbiegany. Winą obarczam lekkie płaskostopie. Ale kiepskiej baletnicy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Bachman, mój specu od mięsa :) Na redukcji/utrzymaniu bitki/zrazy itp. są w porządku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bachman
bo tylko rozbiegane a nie wytrenowane, jesli naprawde masz ST to latwiej by Ci bylo biegac/trenowac dluzsze dystanse
poza tym ze sprintera latwiej zrobic maratonczyka niz odwrotnie, to taka ciekawostka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
lepiej zacząć właśnie od niższych kg i ciągnąć cykl dłużej niż przedobrzyć

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Bachman powiedz mi jak wygladal rozklad treningow aerobowych i interwalow podczas twojej redukcji??Jaka dlugos i intensywnosc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
19.04.2010

Uczem się.





Przedmaturalna porcja niemieckiego, po za tym wyjątkowo poczytałem sobie jakieś listy.

Słówek trochę mi brakuję trzeba się wziąć za to w końcu. A tak po za tym to chemia, sfd, i cardio. Wieczorem pewnie pooglądam jakieś filmy albo sobie poczytam.

Trening: Aero, 40-45min

Pogoda była to poszedłem pobiegać na polach, w sumie to nawet nie było już tyle błota, dobrze mi się biegło więc przebiegłem moją trasę dwa razy czyli o jakieś 75% dalej niż ostatnio.
Spociłem się masakrycznie, w końcu, bo już zaczynałem zapominać jak to jest.

Szama
1. 6 jajców, ogór, olej palmowy, cebula, boczek - paskudny był i koniec końców oddałem większość kotom
2. wpc, jabco duże
3. ser żółty, jakiś stary kurczak, cebula, trochę ogórka Zapiekankę sobie zrobiłem, dawno sera nie jadłem to od cholery go dałem. Dobre to było.
4. kurczak, oliwa, brokuły (?)
5. jw.
6. twaróg, oliwa, jakieś warzywa

Lena myślę że nie ma problemu możesz jeść.

Bartoo yhy

King dokładnie

Panos niska intensywność, rano, startowałem od 30 minut, kończyłem na 60, raz czy dwa nawet 70 poszło. I potem wieczorem albo trening albo znowu sesja aerobów.
Interwały robiłem na początku raz- dwa w tygodniu potem samo aero.

hr tak koło 120-130. Przy wyższym trzeba się liczyć z tym że nie będzie siły na drugi trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
To ja tez sie wpisze u Ciebie

Przyznam, ze jestem pierwszy raz tutaj.

Porownujac zdjecia ze trony 1 i 26, to postep jest masakryczny.
Naprawde bardzo podziwiam


Odin, wyslalem Ci mail.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
20.04.2010

Porobiłem trochę filmików na treningu tak że zapraszam do komentowania i krytyki w szczególności techniki. Można się śmiać Sorry za jakość, sprzęt kiepskiej jakości.

Trening

SQ (+5kg)/40/55/75/75/75 Poszło, zaczynam to czuć. Filmik z ostatniej seri. Trochę się pośpieszyłem





Wspięcia na palce 75kg x 50 Nie chciało mi się więcej, po za tym jutro chce więcej pobiegać.

Push press (+2,5)/20/25/35/35/35 Tutaj czuje już opór, ostatni powtórzenia z dużą pomocą ze strony nóg.





MC /55/65/80/80/80 Zdjąłem bandaże ze sztangi i odciski paliły ostro, sztanga trochę się ślizgała w łapie.





Podciąganie podchwytem /2+3/2+3 ostatnie powtórzenia negatywy.

Wyciskanie skos sztangielek 15*10kg 10*16kg 5*20 Dobrze weszło

Francuz 15*15kg 10*17,5kg 10*17,5 5*17,5 Powoli, wąsko = ogień.

Fajny trening, ciepło się zrobiło, to po treningu cały mokry jestem. I sztangi przestały parzyć

Dieta.

1. owies, razowiec domowy, orzechy, wpc ogórek, trochę marmolady też domowej nie slodzonej
2. kasza,ryż, szpinak
3. bana,wpc,pomarańcza, banan
4. owisiane, garśc rodzyn, garść suszonych moreli, kurak, szpinak
5. się zobaczy
6. twaróg, oliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Piękna dieta ;) A ja na resecie i z wyrzutami sumienia ;p
Jacyś podobni do siebie jesteście z Maćkiem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lena jakichs podobienstw szuka

ja nie mam zastrzezen co do techniki, jedynie przysiady za szybko ale to wiesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium