SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Bachman moge robic tak 4x po treningu 25 min aero wychodzi mi jakies 200-250 kcal. I 2x aero w dni bez siłowni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
29.04.2010

Trening zrobiłem ale czasu było mało a i PP zrypałem kompletnie. Zmniejszę ciężar i spróbuje coś z tym zrobić. Nadgarstki napieprzają.
Po za tym ciągle coś mi w gardle siedzi i mimo że już zdrowy jestem, to cykl odpada, mam nadzieję ze dam radę wystartować w pierwszym tygodniu kwietnia.

Trening

SQ /55/70/80/80/80

Dobrze weszło dzisiaj już trochę mikrurazów.


Push press 5s żenada

Zrobiłem 2 serie PP potem 3 wyciskania sprzed głowy. Ale zrobię jak pisałem i spróbuję do tego podejść jeszcze raz.

MC /60/70/85/85/85

Trochę coś ciężko było. Ale zrobione. W ostatnich seriach chwyt zamkowy pod koniec myślałem ze mi paznokcie w kciukach pomiażdży.

Podciąganie podchwytem /5/5/2

połówki, ale progres jest

Wyciskanie skos sztangielek 8*14kg 5*20

Czasu i sił brakowało już. Szczerze nie chciało mi się za bardzo kończyć tego treningu wypluty byłem i musiałem wracać do nauki.

Francuz stojąc 15*10kg 3x8x15kg

Fajnie weszło na koniec. Triceps lepiej spompowany niż przy fr. na ławce.

Wspięcia olałem bo późno już było. Zrobiłem trening wróciłem do domu zjadłem, skończyłem bibliografie i padłem. Z dupy ten dzień był.

Dieta

1. owsiane, wpc, rodzyny, orzechy, ogórek
2. owsiane, rodzyny, orzechy wpc
3. kasza gryczana, kura, warzywa, keczup
4. wpc, banany, rodzyny
5. ryż ciemny, keczup, kura, warzywa
6. twaróg, ogór

Avasso Będzie dobrze tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Widzę, że pod górkę masz coś. W sumie na lajcie podejdź do kwestii treningów, wiem po sobie, że jak miałem maturę i mgr to już na miesiąc przed całkowity OFF, a wcześniej to na czuja wszystko było robione

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
27.04.2010

Koniec miesiąca to pobiłem trochę fotek, waga jakieś +2kg. W dni treningowe `3000 kacl w nietreningowe low carb +2000 kacl. Ogólnie to trochę dużo mi wychodziło w nie trennigowe bo niedojedzony zawsze chodziłem i podjadałem czasem. Troszkę podlało przez głupotę i olanie diety jak chorowałem.
W sumie to chciał bym wejść już na cykl, ale nie mogę no i wciąż idzie do przodu więc trochę skzoda. Myślę że z połowa kwietnia wystartuję, potem dwa miesiące masy i wakacyjna redukcja 8-9 tygodni na dobrym spalaczu i UD.2. Potem dalej robimy mase i siłe bo nie chce być takim leczem

Ponadto kondycja mi wróciła i znów jestem w stanie biec 40-50 minut bez przerwy

Barki





kawałek klaty





Na dużym więcej kabli było widać





Tricek





Plegar luzem





Plegar






Trening

SQ 55/70/80/80/80/
Dobrze poszło tylko ostatnie powtórzenia trochę hamowało jak w górę szedłem.

WL +2,5 35/40/50/50/50

Troszkę już czuć.

Wiosło +2,5 40/50/65/65/65/

Pełen zaskok, poszło zupełnie leciutko.


Unoszenie bokiem wylew. 6kg x15 6kg x15 // 15xsz. 5x20 5x20

Potem cwiczyłem pp chyba za słabo trzymałem wcześniej dlatego bolało. Przekonamy się w sobotę.

Unoszenie łamaną 15kgx15 x10 x8 x8

Wspięcia 90kg x50 x30

Brzuch 4s

Dieta

1. owies, białko, ogórek, rodzyny
2. owies białko migdały, rodzyny (placuchy w szkole)
3. gryczana, keczup, brokuł kura
4. banany, białko
5. ryż ciemny i kura i brokuły pewnie, i keczup
6. warzywa, o3, twaróg oliwa

King Prawdą jest że mnie to wszystko trochę przytłacza ale trzeba być twardkim i isc do przodu.

Jak się w******* to pójdę na dietetykę i będę się obijał (albo będę czekał na przyszłoroczną maturę, i pójdę do roboty)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
****a dobrze idzie do***iesz miecha i miazga bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Foty świetne
Naprawdę, szacunek

Masz coś do dietetyki?

Albo chodź, będziesz z rossim studiował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Dobre bary, dobre zyly na nich, ogolnie jest bardzo fajnie

Zauwazylem zyle na szyi, tez jak sie spialem do zdjecia, to taka ogromna wyszla

Zmieniony przez - Rrumcek w dniu 2010-03-31 21:23:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Wow, naprawdę ostro pojechałeś! :) Spalacz, co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Yebaniec, utrzymał bf po redukcji :P Motywujesz mnie do działania!

Swoja droga ja zapieprzałem nawet jak matura była Po maturze pojemnik z żarciem wyciągałem :/ ale maturkę zdałem elegancko jak na mnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
heloł!

Avasso, Rrumcek, reszta dzięki za pozytywne komenty

Rossi Na dietetyce na pewno mniejszy zapieprz niż na biochemi bedzie. A z pracą i tu i tu kłopot. Ale co tam mało kto jest takim farciarzem żeby pracować w zawodzie który studiował. Nie wiem czy mi się uda dostać na biochem, wytrwać tam a i co najważniejsze zdać w ogóle tą maturę

A dietetyka jest fajna, jak coś to wal na Poznań

Lena Spalacz jeszcze nie zdecydowałem, albo Thight X. albo Lipo 6 black, albo Venom. W takiej kolejności, zależny jak z kasa będzie.

Chyba że coś odradzacie/doradzacie?

Aylar hrhrhr. A tak serio to w sumie osiadło trochę sadła na brzuchu i w dole pleców. Reszta bez zmian z czego się maks ciesze

A siłaka/bieganie to mnie teraz przy życiu trzyma. Jak bym mał cały dzień zakuwac w domu to bym tam zwariował. I stres by zeżarł.

Ostatnio mi się śniło że poszedłem na ustny polski i nic nie byłem w stanie powiedzieć (realny scenariusz)

A w szkole wpieprzam teraz placuchy owsiane 1000 wersji i się ze mnie śmieją ze na piekarza trzeba było iść

btw. Miałem dzisiaj i jutro odpoczywać. Ale pogoda się za***ista zrobiła to idę pobiegać.



Moda bym prosił na zmianę nazwy dziennika na:

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

jak tu jakiś zajrzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium