SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Maciek 5x5 na razie służy, muszę zbudować jakieś podstawy siły i masy a potem się będę bawił w priorytety. Na razie do końca masy będzie 5x5 potem wchodzę na dwa tygodnie ckd a potem pewnie polecę na ud2. i trening będzie taki jak Lyle proponuje z modyfikacjami pod mój sprzęt.A od września, października wezmę się za HST clasic albo Odin version z PushPull 4 dniowy.

Zresztą plecy rosną obczaj zdjęcia po redukcji i teraz, a nie te z 50 bo tam po treningu były foty. A ze słabe to fakt, wystarczy spojrzeć na moje podciąganie
A do słupska to chyba daleko mam żyła się pokaże jak z bf zjedziesz

King, no sorbety najlepsze już się nie mogę redukcji doczekać na łądowaniach tylko to będę wciągał

Lena, bo dobre IMo lepsze od lodów na mleku jeśli wykluczymy włoskie kręcone czekoladowe

Aylar, nadzoruj Trochę podlało na brzuchu i tyłku, bf około 15% było 13% Wody naszło w hvj.

W spodnie z redukcji ciągle wchodzę wiec jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
O, właśnie, spodnie...
Lody w smaku? Z mlekiem lepsze! Ale sorbety też smaczne.
Co do siły, sądząc po zdjęciach, to już jej sporo nabrałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Na fotki się załapałam
Jest dobrze
I jaka żyłka na 2 focie

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Bachman, rossi_ - są już przecieki z matury, http:/maselko. net/przeciek2010/ , bez spacji, obczajcie sobie, a nóż się przyda

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-04-25 19:46:34

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
26.04.2010

Chyba zajechałem CUN



Zrobiłem dzisiaj trening, mega ciężko to szło chociaż wyspany i ogólnie dobrze się czułem. Po przysiadach już nie miałem siły ani motywacji. PP mega ciężko ale zrobiłem. Horror się zaczął przy ciągu. Kłopot miałem z 60, ale się w****iłem i dojecałm do końca przy czym ostatnia seria to trzy pow chwytem zamkowym, potem przechwyt bo inaczej bym nie dał rady. Ten sam ciężar ostatnio poszedł bez większych problemów. Potem podciągałem się raz i poszedłem do domu bo nie było już sił na nic. w sumie same boje zajęły mi 1,5 godziny.

Wiec. W tym tygodniu w środę zrobię jeszcze trening, albo zrobię lżejszy, albo nie zrobię w ogóle zobaczę jak się będę czuł. I potem od poniedziałku powtórzę ten tydzień, przy czym teraz już będę ćwiczył normalnie tzn. pn-śr-pią.

Przerwy potrzebują tez stawy, łokieć coś pobolewają i czworoboczny, trochę mnie ostatnio rwie z prawej strony. Tak że tak, od środy totalny off, porozciągam się itp. ale cardio jako takie wywalam. Cztery - pięć dni wolnego i powinno być dobrze.

Dieta, od jutra low carb do 100 ww, bilans na 0 będę się starał trzymać bez żadnych czitwów

Zresztą w sumie to dobrze się i składa bo się będę maił czas do matury douczyć.

Potem od maja, robię jeszcze z 7 tygodni masowania, tydzień wolnego i zabieram się za redukcję.

A w weekend sobie progresję rozpisze

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-04-26 16:29:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ile ty chcesz bez tych czitów? (ja dziś parówkę zeżarłam, a miałam czita w piątek ;(
Przerwa jest ważna, zresztą wiesz, bo sam mnie do niej przekonywałeś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2631 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15370
jest fajnie, dalej troszkę chudo ale widac potencjał, walcz dalej. Po maturce ruszy jak z kopyta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Jedziesz bachman powiem ci jednak że wracam do ckd od jutra czyli dopiero ładowanie za 2 tyg tak? I powiedz mi czy mogę kręcić aero np: 30 min po trenie + wieczorem jakieś 20-30 min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Tak sie zastanawiam bo bym trochę plan zmodyfikował, mogę zamiast wiosła robić wiosłowanie hantlom w oparciu? żeby trochę wyrównać plecy bo spora różnica się robi i nie chciał bym tego pogłębiać.

Grzesiek oby ruszyło. Chwilowo stres powoli zaczyna mnie zżerać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Zmieniaj co tydzień jak ja np: raz wiosłuje sztangielką,raz sztangą a raz półsztangą nigdy nie mam takiego samego treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium