SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
19.06.2010

Byłem niewyspany, obolały i za mało zjadłem przed treningiem Mikrouszkodzenia w prostownikach i tricach bardzo odbiły się na treningu. Powinienem przełożyć trening na dzisiaj ale już trudno :/

Squat

80
95
105
115
125

WL

45
55
65
57
70 x 3 + 2 połowiczne
70 x 2

Pandley Rows

50
60
70
70
70

Unoszenie bokiem

5 x 15p
10 x 10
10 x 10

Uginanie

20 x 15p
25 x 8
30 x 6

Przysiady mega ciężko, ledwo 5iąte pow zrobiłem. Wyciskanie całkiem z***ałem bo znów za dużo siły włożyłem w zdjęcie sztangi ze stojaków. ;/

Brzuch zrobię dziś bo już bez sił byłem całkiem po przysiadach, a potem było coraz gorzej.

W łydkach mikrouszkodzenia po łączonych wspięciach. Chyba całkiem odpuszczę. W poniedziałek zrobię.

Ogólnie to chyba jakieś choróbsko mnie brało wieczorem zaczęło mi lecieć z nosa i drapanie w gardle ale zjadłem z 5g wit C 500mg Paracetamolu i dzisiaj się dobrze czuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie wyspany i mało zjadłes ale i tak Squat to pozazdroszczenia, pary w girach masz

teraz chyba jest cos w powietrzu i pewno znowu beda choróbska;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Teraz?, na wiosnę i lato? - nie żartujcie, nie ma chorób!
Chociaż z drugiej strony, pogoda się szybko zmienia, wczoraj dość ładnie, a dziś zimno i deszcz wisi w powietrzu - pogoda dobra jedynie na aerobowy, o, rower.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4548
Albo na wytrzymałosciówki Nie jest duszno, pogoda wymarzona

Wejdź i pociśnij:http://www.sfd.pl/Aga_921/_Walka_z_tluszczem-t552293-s47.html#post10

Bez litości dla fatu :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Właśnie takie zmiany temperaury są najgorsze i wtedy choróbska łapiemy

A jak Pendlay poszło??

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
No u mnie siostra chora, kumpel też coś tam podłapał. Ja tam dzisiaj się też nie najlepiej czułem dopóki nie zrobiłem porządnego aero na "taborecie" przed chwilą

Lena ponadto żarcie łatwiej się psuje i łatwiej jakieś świństwo tak złapać.

Ogólnie przez to wszystko zaczynało mi brakować motywacji ale w końcu sobie nowy MD załatwiłem i powoli pojawia się ochota na poniedziałkowy trening. I kolejny atak na 70ątkę w środę

King, nawet nie pytaj, jak robiłem serię rozgrzewkową żeby zobaczyć z czym to się je (20kg na sztandze) przywaliłem sobie gryfem w kolano, i do teraz mnie boli W sumie weszło nieźle, spodziewałem się większego ciężaru, ale to zdecydowanie nie był mój dzień, ogólnie piątkowe treningi są do dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
A ja piątkowe lubię, bo w sob. i niedz. odpoczywam od siłowych :)
Bach, masz rację z tym jedzeniem, ostatnio jadłam cukinię, która była za miękka, pleśni nie było, no ale nie wiem, czy powinno się taką jeść... :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
widzę , że nie tylko mnie coś bierze , u mnie po treningu z obwodami lepiej się czuję. jedynie co to tracę głos ale to akurat przy treningu nie jest potrzebne

silne masz nogi

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-06-20 14:33:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
za***iśćie, w domu szaleje żołądkowa grypa. Jak się nie zarażę to będzie cud :/

Lena jak przeżyłaś to można

Ann, musimy to zwalczyć :)

Dzięki, jak będę jutro zdrowy to dokładam Zobaczymy na ile one silne jak na barkach będzie 130 kg

E,

i *** dorwało mnie :(

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-06-20 21:20:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no to nie za ciekawie;/
ciekawe ile taka grypa żołądkowa moze trwac...
kurde najgorsze jest własnie takie cos, co wszytsko potrafi popsuc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium