SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ależ Ty masz udziska wielkie!
Bachu, co to znaczy, że walczysz z hormonami? - coś łykasz?, to chyba niezbyt dobrze.
Trzymam kciuki i witaj po przerwie ;)

A no i kofeiny nie odstawiaj, jedna kawa dziennie to przecież nic złego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Lena, nic nie łykam, staram się nie podbijać kortyzolu np. kofeiną.

Zabawne jest to że dzięki temu lepiej śpię, nie potrzebuje nastawiać budzika na drzemkę tylko wstaję rano od razu wybudzony i w dobrym nastroju Nie potrzebuje tej kawy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
o widze ze wileki powrót

łądnie sie zredukowałes przez ten krótki okres czasu pamiatam jak na poczatku wakacji chyba dodałes jakos fatko to troche zalaby byłes a teraz sporo zrzuciłes

na czym redukowałes jakas ckd czy cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Apetyt miał, a nie był zalany :PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Aylar

Marian, stopniowo obcinałem wegle tylko z posiłków. Ostatecznie szło 120g w treningowe przed po treningu i 60 w nie treningowe rano.

Na masie mam 210 i będę stopniowo zwiększał, tłuszcze 1g - 1,2 białko 3 - 3,5 jak głodny to więcej. warzyw 1,8 kg zielonych teraz jem xD

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-10-01 19:19:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja po prostu lubię dobrą kawę...
A śpię kiepsko, nie wiem czemu, budzę się zawsze po 6 :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
I jak? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
studia, picie, praca, spadki, przez pierwsze 2 miesiące jak się ogarnąłem to stwierdziłem że czas zmienić priorytety i generalnie przerzuciłem się na powerlifting xD
Aktualnie jadę programem pumy z E1 z *****.com , z modyfikacjami pod ts, siła idzie masa też więc jest git :D chce dojechać do maksów z drugiego cyklu na krecie albo i je ładnie poprzebijać (ale nie wchodząc na nią znowu) potem wejdę na jakąś metodę czysto pod ts.

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
skończ hlańsko wracaj do porządnych treningów

i jak idzie z powerliftingiem? postępy sa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
już nie pije generalnie teraz czuje że już trochę zajechałem cun ale treningi ostre szły od 6-7 tygodni, wcześniej też szły treningi ale hrhrhr z regeneracją i powerem były kłopoty ogólnie bez motywacji. Czyli ogólnie ostatnią przerwę miałem ponad 2 miesiące temu.

E wyniki leszczowe, dojechałem narazie do maksów z czerwca po 5x5 i cyklu na krecie (teraz bez krety więc progres jest) ostatnio treningowo szło tak
squat 122,5 x 6
wl 67,5 x 6
dl 120 x 6 jutro atak na 122,5

ogólnie jade narazie na pushpull (+5kg na tydzień w sq i mc i +2,5 w wl), ale niedługo zejdę na 5 i zmienię plan na spilt zwykły chyba zrobię tydzień dedload treningi na 60% ogólnie regeneracja i potem jazda już ostro. Skończę tą "metodę" i potem chyba jakiś wodynowy plan siłowy będzie grany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium