SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
O tym sante mowicie? Moge to jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Tak, ale z umiarem :P Ja jakieś 2-3 tygodnie jadłem potem wyyebalem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Ja tam jak zjem łyżkę to potem głody się robię Pocukrzone niestety jest, więc insulinę wyrzuca. Jak potrafisz się zatrzymać na jednej łyżce to spoko, jedz na razie.

btw. Właśnie wciągnąłem supermega kaloryczneo omleta + ze 3 łyżki masła - bo mi na ambicji zagraliście ja mam słoik od soboty i jeszcze z 1/4 została.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
05.04.2010

Nowe zabawki mi przyszły





Trening: brak, regeneracja

Nogi mnie trochę bolą po wczorajszym rowerku więc odpoczywam przed jutrzejszymi przysiadami. Od niedzieli prawdopodobnie w końcu znowu uda mi się biegać na zewnątrz. O ile tylko zdrowie i pogoda pozwolą

Dieta
0. mono 5g
1. nalesnik - 3 jaja, dwa plastry sera splesniałego , ogórek
2. omlet na słodko 3 jaja, 100g sera białego, aromat, cynamon, słodzik, 3 łyzki masła orzechowego, dużo ogórka.

http://img696.imageshack.us/img696/7002/dsc00262v.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img696.imageshack.us/img696/7002/dsc00262v.jpg ">http://img696.imageshack.us/img696/7002/dsc00262v.jpg " alt="" />


wyszedł naprawdę świetnie, gruby i pulchniutki chyba częściej będę jadł.
3. kurak, sałatka(szynka,oliwa,sałata,ogórek, trochę papryki)
4. znowu jaja - 2 i reszta sałtki (Coś głodny chodziłem)
5. kurak, warzywa jakieś dam
6. twaróg, oliwa

Dużo dobrego żarcia

Rano waga 71,8 kg Rzeczywiście trochę wodą podszedłem + sporo żarcia wczoraj. Wizualnie zaczyna mnie to wnerwiać, jeszcze dwa i pół miesiąca masy Potem po maturach redukcja wakacyjna. Za***iście konkretną masę planuje zacząć wrzesień październik. Ewentualnie mniej konkretną, ale rozłożoną w czasie. Jakościową

Edit: Mieli mi dać gratis szejker sfd a dostałem Ativlabu... nie fer

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-03-05 20:02:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry zestawik


gruby i pulchniutki omlecik

jaki smak bialka masz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
nooo pianę mocno ubiłem to się milutki zrobił

Zawsze mi takie twarde placki wychodziły a ten wyrósł jak trza.

Białko wanilia, po ostatniej truskawce optimum się zraziłem do tego smaku.

Bcaa pomarańcza, trochę się prochu posypało jak otwierałem - smak zapowiada się super jutro wnikliwa próba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kvrde to bcaa cenowo mnie przeraza



omleta dawno nie jadlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Mama zasponsorowała

Mam się niemieckiego za to uczyć

Ale fakt bcaa ceny masakryczne ma. A puszka taka duża ale w połowie pusta i zakrętka zrypana. Mogli by się bardziej postarać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ubiłeś mówisz, ale co? - 3 jajka czy tylko białko? Omlety co drugi dzieńu mnie, co Ty jadasz, jak nie omlety? :)
Ser pleśniowy, czit widzę :) Chociaż nie, wy na masie, to możecie takie rzeczy... ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przekupiles mame na bcaa

daj foto jakies sylwetki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium