SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
miłego leniuchowania, nalezy się za wcześniejsze dobre treningi

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
No z wyjazdami to lipka jest, we wrześniu jadę nad morze z kobieta, bo dopiero tydzień wolnego dostałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Dobra, odświeżamy trochę

Gadaj co i jak, zaraz rok studencki zaczynamy, wiec mów jak się sprawy maja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Idem na studia; biologia. Masy ciągle mało, po za tym brzuch mi urósł przez wakacje więc zrobiłem szybką redukcję niestety podbiło mi to kortyzol ostro i masa poleciała.

Ogólnie walczę z hormonami, nie tykam już w ogóle kofeiny i stymulantów, 3 tygodnie od kompletnego odstawienia i czuję się dużo lepiej wale z 1,5 kg zielonych warzyw, libido wysokie. Właśnie kończę tydzień wolnego i zabieram się za masę. Spilt 5 dni

Potem wrzucę fotki podglądowe z ostatnich miesięcy. Ogólnie byłem ładnie napuchnięty a teraz znów jestem leszczyk

E.

O takie, sprzed paru dni, bez pompy rano na sucho













Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-09-30 16:28:45

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-09-30 16:33:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
E tam, dramatu nie ma Ja kopyta katuje ostro, chociaż trochę podrosły :P

Czym się Twoje problemy z hormonami objawiały? libido?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Wysoki kortyzol przyblokował mi teścia więc czułem się jak pussy zero snu budzenie się w nocy, bez motywacji i podlany brzuch. Regeneracja libido też z dupy.

Ogólnie mam dość wysoki kortyzol bo takie mam geny albo psyche , ale dodanie cardio 2x dzień na i trening 4x week, plus spooore dawki koffy. Poleciało z łapy, plecy płaskie też się zrobiły. hyj tam teraz odrobię xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
yebany ale pojechałeś, nie jestem w stanie nadgonić +100 stron ale powodzonka bd wpadał tutaj :)

Może wpadniesz do mnie bo potrzebuje pomocy? :) Link w podpisie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no to jedziesz dalej... nic nie podlało. nie widać przynajmniej. miałeś taką długą przerwę jak tu w dzienniku czy coś trenowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
nogi dobre

nie jest źle, wkręcasz coś sobie, zapitalaj dalej

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
O kurcze. TEraz wielka zmiana jak wczesniej zagladalem. Jest progres i to spory! Takim wygladem nie pogardzilbym. Lekko podbijac mase i jadymy :)
A psyche zrypana to ja tez mam ale to juz taka karma u niektorych ;d

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium