SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba bylo wos zdawac jak ja

uzalezniony od coli jestes.. tez swego czasu bylem tak samo jak on batonow, nie zartuje

Bachu a gdzie w 1 posilku wegle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Też zdawałam WOS :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WOS jest spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Teraz tylko cole będę pił sporadycznie.

ja łykam więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Lepiej pij już tę kawę... ja piłam ze 3, max 4 w tyg. raz z mlekiem, raz nie. Latte, cappucino, czarna... czasem (ble!) Anatol.
To pyt. było, czy to mam łykać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Fakt spieszyłem się. Możesz łykać nie ma problemu. Wapń jak nie dostarczasz z pożywienia, i bardziej przydatny w czasie redukcji.

Bartoo, od kawy, coli, cofeiny Pozbyłem się gorszych uzależnień więc problemu nie będzie.

Wos mnie przeraża

Dzień low carb to nie ma wegli. Są w drugim bo tak mi wygodniej.

btw. coś mnie gardło pobolewa. Nie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Obym nie przedawkowała :) Nie no, ze 30g węgli na śniadanko to można, akurat 1 kromka i jabłko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasam isie ciesze ze nie jestem na redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Lena, łatwiej o niedobór. Nie masz się co martwić. Ponadto jak nie ćwiczysz to możesz łykać mniej ale przy 30 g ww suplementacja raczej wskazana

NO i jasna dupa! Przerywam cykl, ponieważ jestem chory. Bakteryjne sprawy w gardle, więc pojadę na antybiotykach. Do poniedziałku treningowy off, potem zobaczymy jak będzie.

Bartoo, ja na redukcji przynajmniej byłem zdrowy.

Od samego rana się czułem coś nie ten tego, doszła gorączka, migdałki wyglądają jak poligon. Szkoda gadać. W szkole napisałem dwa sprawdziany i pojechałem do domu. Z angielskiego jestem zadowolony. Z chemii uczyłem się nie całkiem tego co trzeba było Ale na pozytywną wyciągnę

Dobrze że trochę spamu robicie to dziennik nie zdechnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium