SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bachman /Blog/ W drodze po masę! foty str. 26,35,50

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 77228

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Mowisz, ze matura na biochem taka trudna?

Sam chce sie na biochem dostac, wiec sie podpytac chcialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ach, polski jest cudny, dasz radę.
Co do spalacza, hm, ja tak podpytuję tylko, bo sama myślę, ale u mnie chyba niepotrzebny jest...
Nie wolisz tak naturalnie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bylo mnie sporo a tu takie rzeczy sie dzieja

za***iscie to wyglada na fotkach
a te Twoje plany ma przyszlo, wiem ze Ci sie uda z Twoimi zdolnosciami

mature tez zdasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Rrumcek, nie całkiem, matura z biologi chemii to lajcik jak się będziesz trzy lata uczył. Mi chodziło o kierunek chemia biologiczna na który chciałem iść. A teraz się zastanawaim bo nawet jak się dostanę to na nic innego nie będę miał czasu. A pracując potem w tym zawodzie kasy trzaskać nie będę. (Chyba ze w Szwajcarii)
Wiedzę na której mi zależy w dużej mierze mogę zdobyć z kasiążek. Robiąc coś lżejszego

Lena, no mam nadziję Coś tam wymyślę.

Nie chce na sucho, ponieważ teraz mi na czasie będize zależeć. Czerrwiec -lipiec tnę. W sierpniu ma być krata

Bartoo, thx, się okaże Jak coś to porobię kursy i pójdę na ochroniarza. Tylko masy dowalę jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u nas jedyny wymog ochroniarza do supermarketow to jest 180cm wzrostu i wolne miejsce pracy
a tak na powaznie kursy to dobra rzecz, mowiac ogolnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
nono super się prezentujesz :D

Rrumcek biol chem(tylko czasem do tego pakietu dodają fizykę i potem się trzeba męczyć- no chyba ,ze lubisz fizykę ) jest najlepszy :D

rossi jak coś to będzie ze mną studiować jak nie dostanę się na farmację

Zmieniony przez - Ann.. w dniu 2010-04-01 10:56:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
To mam 10 cm za mało Z ochroniarzem to prima aprilis, se żartowałem. Ale w razie czego coś wymyślę.

Dięki Ann

btw.
Dawajcie do poznania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
dobre ubicie!!
ładnie

zasuwaj a będzie z Ciebie chodząca V'ka

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Poznania za daleko. Zresztą tam pewnie trzeba zdawać rozszerzenie z biologii na dietetykę

Pewnie i tak skończę na zaocznych

Ann - Miło, zawsze to raźniej z koleżanką z SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
King, zasuwam zasuwam.

Muszę sobie kupić nowe stojaki i jakieś poręcze pod przysiad i dipsy. Bo powoli zbliżam się do obciążeń z którym może być mi ciężko wstać. A nie chcę znowu rzucać sztangą.

Taki rack jak mają w keltonie to by by było coś. Tylko kasy nie mam

albo normalna siłownia w okolicy. Stykło by

rossi, nie wiem nie strasz mnie

Zmieniony przez - Bachman w dniu 2010-04-01 20:04:38
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik/Muflononononon

Następny temat

Rozkład treningu

WHEY premium