SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2283674

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
a ja używam ziaja - od paru lat najbardziej mi pasuje. Ale ja nie mam żadnego kłopotu z poceniem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 1855 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77505
u mnie jako tako działa etiaxil, teraz w okresie jesienno-zimowym nie używam, by pachy odpoczęły
zwykłej rexony uzywam, ale ja zawsze się mocno pociłam, nie tylko pod pachą i właściwie już się z tym pogodziłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
etiaxil też kiedyś używałam ale na maxa mnie swędziały pachy to sobie dałam spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
moja żona też etiaxil któryś używa okresowo

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Ja mam szczęście bo prawie się nie pocę

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 2999 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37941
ooo ja bym chciała. z moją potową paranoją by mi na dobre wyszło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Każdy ma coś czego nie lubi niestety... Z poceniem mi się udało,ale ja ogólnie mam takie sobie włosy ,kumpea moja ma piękne,jak hinduska i poci się za trzech

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Borze, etiaxil to był koszmar. Nie mogłam w nocy spać, bo bolało. Rano miałam poparzone pachy.
Ponoć bloker z Ziaji tez niczego sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 467 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28894
Night ale ziaji blokera używasz czy zwykły dezodorant? bo blokerów nie można na mokrą pachę smarować. Po kąpieli trzeba się porządnie wytrzeć i jeszcze trochę poczekać, wtedy nie swędzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
zwykłego w kulce - lubię go bo jest bezzapachowy i z perfumami się nie gryzie żaden zapach

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium