SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
trzymanie na barku tak mnie bolało ze wystarczyło mi ze stalam w odpowiedniej pozycji i to było wszystko co mogłam zrobić. A teraz już się podniose :) A superman to dopiero boli. Do tej pory nie znoszę tego bólu u wytrzymuje dosłownie chwile :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale ładnie wygląda . swoją drogą, ciekawe, kiedy osiągnę taki level, że będę mogla ćwiczyć w legginsach, bo skora nie będzie służyła już za klej, a będę trzymać się miesniami

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
paula.cw
Kebula to co takiego robiłyscie? :)
Bziu uważaj bo to wciąga :D

Raimunda to są odpowiedzi moderatorów do pytań w różnych wątkach. Ale są takie długie i wyerpujące jak artykuły. I specjalnie oznaczone- pojawiają się jako pierwsza odpowiedź nawet jak jest dalsza rozmowa, i wrzucają czasem na kafle. Generalnie pomysł bardzo fajny, ale widziałam tematy odgrzebane sprzed kilku lat :P


To już kwestia pozycjonowania a nie, że odgrzebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
U mnie dzisiaj robiły laski supermana fajnie wygląda. Dla mnie póki co wszystko jest logiczne jak co zrobić, ale ciało jeszcze nie chce się słuchać. Największy problem mam co jest akurat dziwne, z wyciągnięciem się "z barków" ale to kwestia treningu myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
u mnie braku gracji i mocnych mięśni brzucha .ale notuję dosc szybkie postępy,więc będą we mnie ludzie. moim celem jest "zatańczenie" całej, dosyc zaawansowanej choreografii do "send me an angel" albo"show must go on". wiem, że oklepane xD

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
choreografia powiadasz ja na razie nie biorę pod uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
trzeba podejść do sprawy ambitnie . bikiniary ze mnie nie będzie, to muszę sobie znaleźć inny sport

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Tak najważniejsze to mieć cele. :) Teraz będzie trochę łatwiej bo zrobi się chłodniej to nie będziemy się tak ślizgac. Choreografie z tego choćby powodu są trudne. Zadko robimy, może ze dwa razy miałam instruktorek która robiła choreo i po 5 minutach miałam dość :) Moje słabe punkty to puszczając chwyt i brak rozciagniecia w tym sztywne plecy. I tu mam cel żeby to poprawić :D I jeszcze nauczyć się stać na rękach bo nie umiem nóg zarzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
stanie na rękach też by się przydało. w ogóle jak Ci sie podoba w isadorze?

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Lokalizacja mi się bardziej podoba niż myślałam. Instruktor ten sam więc spoko, a fajniejsze rzeczy robił dla mnie niż w piątki ale zobaczę jak będzie dalej. Do samego miejsca się muszę przyzwyczaić w końcu ponad rok chodzę do FEN i to głównie z tymi samymi dziewczynami więc tu się czułam trochę nieswojo.
I muszę się wbijać na te rurki kolorowe, bo te srebrne są grubsze niż w FEN i nie mogę się oswoić. Gorzej mi się trzymało i miałam przez to problem z obrotami. Tzn. szło ale nie miałam pewnego tego chwytu. Jutro drugi raz to zobaczę.
I gacie sobie nowe zamówiłam :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium