SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
no way - sam sobie tego nie zrobię

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
moja znajoma sobie robila w grudniu i raz jej sie popchalo cos tak, ze wyleciala woda buzia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Night, zdrówka dla całej rodziny.
Na zatoki polecam paczkę Sinupretu - 3x dziennie po dwie tabletki. Dodatkowo krople Sulfarinol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
ja mam krzywą przegrodę nosową - u mnie na pewno by coś poszło nie tak. Dzięki kleine - leków poszukam, coś muszę wziąć

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Jak masz nawracające problemy z zatoki, warto brać Sinupret, jak tylko zaczyna się zwykły katar.
Sulfarinol jest ohydny, ale dobrze odtyka nos i rozrzedza wydzielinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Jestem, jestem. I tak o samodzielne płukanie zatok mi chodziło. Ponoć powinno się to robić normalnie, w ramach higieniy codziennej zwłaszcza przy problemach z zatokami. Ale nie wiem jak to jest jak się ma krzywą przegrodę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
paula.cw
Jestem, jestem. I tak o samodzielne płukanie zatok mi chodziło. Ponoć powinno się to robić normalnie, w ramach higieniy codziennej zwłaszcza przy problemach z zatokami. Ale nie wiem jak to jest jak się ma krzywą przegrodę. :)


ktoś by musiał mnie trzymać za ręce i nogi żebym nie wierzgał

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha w sumie mogłoby się przydać. Miałam tego nie mówić bo myślałam że może się skusisz. Bolało jakby mi się ktoś w mózg wwiercał :P Ale oczyściło zatoki :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium