SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Na luzie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2286737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Kurde a ja w LO z geografii mialam mierna ale jestes Night jeszcze w Polszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Carmen spoko. Z drugiej strony ja często wymyślam jakieś dziwne słowa więc się przyzwyczaiłam że ktoś nie wie o co mi chodzi :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
no jak najbardziej w Polsce jestem

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Lesmianizmy mile widziane Paula. Ja dzialam na zasadzie skojarzen. Jak czegos nie zakumam to kombinuje z czym sie kojarzy na zasadzie ''czego glupi nie wie to zmysli'' ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Carmen2
Kurde a ja w LO z geografii mialam mierna ale jestes Night jeszcze w Polszy?



Czesć.

Co do nowych słów, to teraz już nie ma oceny o nazwie mierna, jest dopuszczająca. tak w ramach poszerzania słownictwa

A co do kombo vel kombosa, to słyszałam od syna o "zabójczym combo", czyli połączeniu dnia matki z moimi urodzinami - odstęp czasowy 4 dni.


Więc już wiem co to kombo. Posiadanie dzieci poszerza słownictw. Zwłaszcza takie, którego nie należy używać w kulturalnych kręgach

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Carmen2
Lesmianizmy mile widziane Paula. Ja dzialam na zasadzie skojarzen. Jak czegos nie zakumam to kombinuje z czym sie kojarzy na zasadzie ''czego glupi nie wie to zmysli'' ;)


mnie się Leśmian z Malinowym chruśniakiem kojarzy - swoją drogą soczysty wiersz

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Haha też lubię wymyślać słowa i sformułowania :D
Deja vu ja myślałam, że są takie czasy że będę ze wszystkim na bierząco ale okazuje się że już czasem nie łapię slangu młodzieżowego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 393 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 48771
Kurcze nie ma juz miernych, dobrze. Deja vu ''zabojcze combo'' ograbi Cie z jednego prezentu. Pewnie dlatego powstalo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
nie no combo jest zabójcze bo trzeba dwóch prezentów w takim odcinku czasowym

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To ja zrobiłam prezent mojemu facetowi- urodziny i rocznica ślubu w jednym :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja- dieta i trenning .. Jak się za to zabrać, pomocy..

Następny temat

walka Rzymianki o siebie

WHEY premium