Siemka, jakie zrobić na start badania? Testosteron i prolaktyna starczy na start? Problemy z libido, laska potrafi nago lezec obok a ja nic. Dieta ogarnieta, trening siłowy jest, czasem bieganie, spie co najmniej 7.5h, witaminy, zen szen czy arginina niezbyt pomagają. Jeśli chodzi o głowę to też to mogę wykluczyć. Jestem umowiony do endo ale [...]
Zastanawiam sie czy mozliwe jest, rzeźbienie się, bez wykonywania aerobow, ale przy zachowaniu idealnej diety redukcyjnej. Powiedzmy ze pozostawie tylko trening siłowy o duzej intensywnosci. Prawda jest taka ze strasznie mi zleniwiala dupa i po prostu niechce mi sie robic tych **** aerobików. Czy obcinając kalorie ponizej zapotrzebowania ale bez [...]
Witam jakie vitaminki i suplementy bierzecie ? Obecnie jestem na redukcji, 3/4 x trening siłowy tygodniowo plus rower 1h dziennie. Szukam coś nowego by zrzucić zbędne kilo ale by tkanka mięśniowa pozostała. Niektórzy polecają T3, Boster testosteronu. Jakieś oponie ? A to moja szafa Białko BCAA, Kreatyna Komplet Witamin , Magnez, Omega 3, [...]
[...] jakby mięsnie nie miały już możliwości się rozwijać itd. Staram się robić różną kombinację ćwiczeń. Gdy dołożę więcej ciężarów robię wtedy mniej serii... Staram się robić trening siłowy 3 x w tyg a w pozostałe dni bieganie, cardio.. Diete jako tako utrzymuje, sylwetka jest w miarę ok, choć przykrywa dalej warstwa tłuszczu ale nie ma tragedii. [...]
[...] zdrowotne i będzie w 100% bezpieczne, dotychczas suplementuje tylko kreatyna, 6 tyg cykl bez ładowania, 4 tyg deaload i tak w kółko, jestem bardzo, bardzo aktywną osobą, trening siłowy 4x w tyg, praca fizyczna, dość cięzka (8h stania i trochę dźwigania), 20 tyś kroków dziennie + 1x w tyg, w weekend dosc intesywna jazda na rowerze [...]
[...] żeby budować czystą masę, a tu po 3 tygodniach jest więcej o1,5 cm w pasie. Trening siłowy też mam dobry, z tego forum. Ćwiczę 4x/ tydz Ilość cardio aktualnie 4x 35 min po treningu + w dzień wolny tabata burpees + po tabacie 35min cardio. Jak ten pas kontrolować, co robić żeby tych cm nie przybywało, a jeśli już obwód talii się zwiększy jak [...]
Hej, Mój staż treningowy łącznie to już ponad 10 lat. Aktualnie po dłuższej przerwie od regularnych treningów (ok.4 lata) wróciłem na odpowiednie tory. Rozpocząłem redukcję, dieta dopięta i udało mi się zejść z 88kg na 79 kg. Plan jest zejść do 75 kg bo to jest optymalna waga i ta w której czuje się najlepiej. W chwili obecnej potrzebuje pomocy [...]
[...] makroskładników kalorii itp. wrzuce link najlepiej do niego https://www.sfd.pl/Redukcja_tkanki_t%C5%82uszczowej__jak_zacz%C4%85%C4%87_-t1212231.html bo tam opisałem moj trening silowy i jazda na rowerze. 175cm 94kg 20 lat Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Redukcja_tkanki_t%C5%82uszczowej__jak_zacz%C4%85%C4%87_-t1212231.html według wzoru [...]
Cześć, chciałem się pochwalić moją przemianą, którą zacząłem w styczniu 2018 roku, startując z wagą ok 96 kg. Do mojej wymarzonej sylwetki jeszcze daleko. Co do diety to mocno obciąłem węgle, dodałem dużo białka, aczkolwiek nie liczę tego, myślę że jest coś koło 1700kcal ogólnie. Trening siłowy zazwyczaj 3 dni w tygodniu, za to praktycznie [...]
Witam, trenuje od trzech miesięcy kickboxing trzy razy w tygodniu a od tamtego tygodnia dodałem do planu treningowego trening siłowy dwa razy w tygodniu, moim głównym celem na początku była redukcja a potem robienie masy a zaczynałem od wagi 85kg a obecnie nie wiem co mam robić dalej, także chce dać zdjęcia mojej sylwetki, żebyście mogli to ocenić [...]
Cześć od lutego trzymam się cyklu redukcyjnego, treningi wykonuję 4 razy w tygodniu 2x interwały i 2x tabata + trening siłowy, do tego praca fizyczna. Stosuję l-glutaminę, bcaa okołotreningowo, białko hydro+,beef amino. Boje się utraty wypracowanej masy mięśniowej. Po ponad dwóch miesiącach ujemnego bilansu mięśnie są ładnie odsłonięte, jestem [...]
[...] wszystkim! Wracam do aktywności związanej z siłownia. Miałem około 3 lata przerwy z małymi przebłyskami lecz nadszedł czas na zmiany w życiu i ruszyłem, pierwszy tydzień treningów za mną. Przed przerwa trenowałem około roku dwubój olimpijski a przed nim klasyczny trening siłowy bądź zabawy crossfitowe. Poniżej podsyłam plan który napisałem [...]
[...] tu na myśli głownie sposoby dla facetów, ponieważ moje pytanie zrodziło się odkąd dowiedziałem się że moja dziewczyna korzysta z urządzenia "vacu" i "podobno" daje jej to lepsze efekty łącząc z treningiem siłowym niż by dawał tylko i wyłącznie sam trening siłowy (miała na myśli gównie walkę z celulitem). Z góry będę wdzięczny za odpowiedzi :D
[...] chyba do 30kg żeby się pozbyć problemu.Czyli jak to mówią odchudzanie z kości na ości.Przy wadze 55 kg bardzo duży dyskomfort psychiczny,a więc-masa.Oczywiście cały czas trening siłowy i dieta.Waga znowu do 67-68 kg i dodatkowy tłuszcz.Czyli powrót do punktu wyjścia.I tak od 3 lat walka z wiatrakami.03.07.2024r badałem poziom testosteronu [...]
Witam ćwiczę od 2.5 roku hobbystycznie . Zaczynałem od 60 aktualnie 82kg (mój max 86kg) Nie robiłem jeszcze redukcji i chciałbym aby ktoś mi doradził. Chcilabym spalić tłuszcz a przytym nadal rozbudowywać mięśnie. Pomiary pokazały że mam 20% tkanki tłuszczowej.(jem co chcę) Planuje obniżka kaloryczna 350 kcl Trening silowy (maxy ciężar) [...]
[...] suplementów, które wspomogą mnie w utracie masy ciała. Przez ostatni rok przybyło wagi i od około 4 miesięcy trenuje w celu pozbycia się zbędnych kilogramów - kardio plus trening siłowy. Wcześniej używałem już spalacz tłuszczu firmy Trec. Obecnie stosuje białko, monohydrant kreatyny, cytruline, beta alanine, zma, omega 3 oraz witaminy i [...]
Cześć! Jestem tu nowy i muszę przybrać na wadze, a wiem, że do tego, prócz żarcia konieczny jest regularny trening siłowy. aby nie skończyć z oponą na brzuchu i 20% tłuszczu trzewnego ;) . Tyle, że mam BMI ledwo na poziomie 16 i dietetyk powiedział, że muszę wbić trochę masy, by myśleć o treningu, ale nie wiem... nie chcę za ten czas stać się [...]
Jutro zaczynam redukować oto moja dieta mam 29 lat 190cm wzrostu 80kg wagi 1 posiłek - 4 jajka trening siłowy po treningu 200 g truskawek 2 posiłek 300g ryżu brązowego 3 posiłek 30 dag miesa + surowka 4 posiłek 50 g orzechów włoskich 5 posiłek owsianka 100g 6 posiłek 2 twarogi tj 2500 kcal 2.5g białka na kg 2.25g weglowdanow na kg 1g tłuszczów [...]
Cze co myslicie o takiej kalorycznosci w diecie redukcyjnej i podziale makro? Rady mile widziane. Typ endo morfik, trening silowy 3x w tygodniu i jakies kardio 3x w tygodniu lacznie 3-4 godziny wszystkiego poza tym aktywnosci brak. Z supli witaminy, mineraly i kreatyna. Sniadanie gofry 75g maki owsianej 120g jajek 150g mleka 3.2 100g twarogu [...]