2x w tygodiu KB 2x trening silowy FBW np taki jak podalem tu: http://www.sfd.pl/Plan_%C4%87wicze%C5%84_na_si%C5%82ke_%2E_Wa%C5%BCne_%21-t659176.html Pozdro.
[...] wszelkie wątpliwości: Trochę teorii(która i tak was znudzi się przy drugim akapicie): http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1979 http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1710 I tutaj opis od A do Z, od biegów interwałowych, przez tabatę, po interwałowy trening siłowy: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2359 Polecam poczytać.
1. Zakładając, że jestem na redukcji i jestem po treningu siłowym+aerobach. (przed aerobami bcaa) Od razu po siłowym+aerobach jem ryż z kurczakiem i warzywami + przyprawami w proporcjach dobrych dla mojej wagi. Czy jest to dobre wyjście? Czy może lepsze to shake białkowy od razu po treningu a 10-30 min po shake'u ten posiłek co napisałem (wiele [...]
[...] masy i spadek smalcu. 1. odżywki - stack kreatynowy i spalacz 2. zbilansowana dieta, zagadnienie dosc trudne, oscylujesz w granicach zapotrzebowania kalorycznego 3. trening silowy z duzymi ciezarami, HIIT, ajeroby budowanie masy i spalanie tluszczu to dosc trudna i karkolomna praca, trzeba miec dopracowana do perfekcji diete i jej [...]
oczywista sprawa jest to ze bez stymulacji miesni ani rusz ale na chwile obecna nie mam az tyle czasu by na silownie chodzic jedybie aeroby robie pakernia dojdzie po nowym rokuuu To zamiast robić aeroby idź na siłownię. Wyjdziesz na tym o wiele lepiej. Na aerobach nie urosniesz, a i podczas redukcji wypadają gorzej, jak trening siłowy.
Onkelfaka, też tak sądziłem do niedawna. Wczoraj gość podesłał mi artykuł Tyki, który dał mi dużo do myślenia na temat aerobów. Pokrywa się on co nieco z wnioskami z własnej praktyki. Aeroby oczywiście mają swoje znaczenie ale jest ono przeceniane. Trening siłowy sprawdza się lepiej. Przeczytaj ten art (z 5 listopada chyba).
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
niestety bez ulozenia diety nie zredukujesz. mozna schudnac bez diety konkretnej, ale jezeli chodzi o pozbywanie sie glownie tluszczu, dieta musi byc. zacznij cwiczyc jakims konkretnym planem reningowym, abs moze byc, przydaloby sie 3 razy w tyg isc na trening silowy\
Mephisto88, czyli trening silowy w przyszlosci raczej wykluczony? :( Eh ledwo co sie zabralam do cwiczen i juz bede musiala przestac? Ciekawe co lekarz powie. Nawet do konca nie wiem, co to jest ta medializacja.
Ja sam mam podobną sytuację, codziennie czekam za treningami po 3 godziny + i daję radę, do tego sam przyrządzam sobie jedzenie na kolejne dni. Jezeli KB jest priorytetem, to jezeli masz mozliwość to trenuj 3x w tygodniu, na rzecz jednego treningu na siłowni. 1. Ile czasu trenujesz KB? Co do planu to zrobiłbym tak: pon- siłownia wt.- bieganie [...]
a nie lepiej byloby po obiedzie begac, po tym bcaa trening silowy (jak masz w prochu to mozesz 2 raz bcaa w trakcie silowego) i po tym wegle (+bialko?) wrzucic a bialko z tluszczem na noc Zmieniony przez - SnR w dniu 2014-05-22 02:08:23
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
tutaj nie chodzi o doswiadczenie w sporcie w tym wieku, tylko o typowy wzrost tkanek organizmu, ktory jest taki sam dla kazdego, niezaleznie czy cos ze soba robil czy tez nie. dlatego trening silowy w tym wieku powinien przebiegac wylacznie pod okiem instruktora
Dieta troche cierpi... Przy takich zalozeniach nie widze sensu, na trening silowy. Pocztaj wszystko pogrubione z gory... Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-02-19 17:41:04
nad dietą popracuję mam nadzieję że za kilka dni, bo po prostu urwanie ... głowy. jeżeli chodzi o trening siłowy znalazłem coś takiego na domowe warunki. nigdy nie miałem do czynienia z siłownią więc po pierwsze nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie a po drugie wiem że to na początek z pewnością wystarczy jeżeli chodzi o wysiłek : wariant 1 [...]
A ja nie widzę sensu uzupełniania glikogenu po treningu siłowym, bo po to robi się areoby po siłówce, aby glikogen był już częściowo wypłukany i w czasie areo szybciej organizm zaczął korzystać z alternatywnego źródła energii. Poza tym przy standardowym treningu siłowym uszczuplenie glikogenu jest bardzo małe, a katabolizmowi zapobiegać ma BCAA. [...]
Teraz juz rozumiem Grasz w pilke? W klubie czy dla siebie? Jak czesto jak ciezkie treningi? JAk wygladaja objetosciowo (czasowo)? Trening silowy ma byc uzupelnieniem treningu pilkarskiego? zdr.
[...] przekąska: 1 sezamek + kilka orzechów laskowych kolacja 100-150 g makreli wędzonej przed snem białko z dwóch jaj 3-4 razy w tygodniu chodze na siłownie gdzie 50 minut to trening siłowy i pózniej 50 minut to areoby. W wolne dni w domku tylko brzuszki. Strasznie mnie martwi to ze nie moge juz parwie wmuszac w siebie tej dietki, wydaje mi sie ze [...]
[...] , a potem wszytko na maksa( białe pieczywo,golonke i zapijam 5 litrami piwa). Ale diewczynom tego nie polecam. "3-4 razy w tygodniu chodze na siłownie gdzie 50 minut to trening siłowy i pózniej 50 minut to areoby. W wolne dni w domku tylko brzuszki." brzuszki w dni wolne sobie odpuść one nie spalaja wystarczająco tkanki tłuszczowej,a [...]
[...] je z przysiadami, pompkami i drążkiem, jeśli ma takie możliwości. Crossfit kojarzy mi się z nieziemskim wysiłkiem, a nie jakimś lajtowym podciąganiem z gumami i pompkami z kolan. Początkujący jest w stanie zrobić trening siłowy, jest w stanie biegać. Ale łączyć to w obwody tylko po to, by wprowadzać gumy i robić damskie pompki? W jakim celu?
[...] mięso TRENING siłowy 5x w tygodniu + aerobowy 3x w tygodniu (bieganie, rower) + 2x w tygodniu basen, może także od ferii zimowych tenis ziemny odrazu po treningu: odżywka białkowa 30g + banan podwieczorek: kawałek tego co na obiad (ryba/kurczak/inne mięso) + warzywa kolacja: 2 jajka gotowane na twardo + serek wiejski/twaróg [...]
Pięć razy w tygodniu crosfit to troche przesada . Pozatym lepiej zabierz się za normalny trening silowy i trenuj co drugi dzien . Tutaj możesz przeczytać o podstawach: http://potreningu.pl/articles/290/jak zabrac-sie-za-ukladanie-diety Zacznij od policzenia zapotrzebowania kalorycznego http://www.sfd.pl/-t276436.html Jeżeli Twoim celem jest [...]