Mam diete,trening silowy mam dobry.Tak przeszkadza ps. http://www.sfd.pl/sklep/Trec_CM3_POWDER_-opis27195.html Czy w tym cm3 jest miarka? Zmieniony przez - Creative w dniu 2012-06-08 12:23:41
[...] przyda troszkę większe dawki niż na opakowaniu. Witaminy Mincerały typu Magnez , Cynk można to właśnie zastąpić ZMA BCAA - W Proszku lub w innej formie branej przed i po treningu ( w formie proszkowej można popijać podczas treningu) I zrób najpierw rozgrzewkę , potem trening siłowy a później aeroby. Za jakiś czas możesz spróbować Jabłczanu [...]
Poprawic jakość - twardość i gęstość umięśnienia to b. trudna sprawa i nie mysl ze zestaw supli za 500zl zalatwi sprawe. Tu takze potrzebna bedzie perfekcyjna dieta i przemyslany trening siłowy i aerobowy. Co do supli - juz wszystko zostalo napisane przez kolegow wyzej
Witam, proponuje na początek 1,5-2 g białka na kg ,1g tłuszczy i reszta z węglowodanów .jednak poleciłbym ci trening siłowy, same aeroby to nie wszystko. Pozdrawiam
[...] za wczesnie i tutaj lepiej poczekać jak najdłużej ,zanim chociaz w jakims stopniu wykorzystasz potencjał jaki niesie za sobą Twój młody wiek, burza hormonów w organizmie,trening siłowy itp Przez pierwsze lata treningu wszystko powinno ładnie iść do przodu jak dopilnujesz lepszego jedzenia i zdobywaniem wiedzy w zakresie odpowiedniego [...]
Najpierw zrzuć co masz zrzucić, a później ewentualnie zajmij się budową masy mięśniowej. Możesz obie rzeczy wykonywać osobno w zależności od możliwości czasowych czyli w jednym dniu jakiś trening siłowy, a w kolejnym te aeroby, a jak czasu jest za mało to po treningu siłowym kardio możesz zrobić.
2x w tygodniu robię aeroby + 3x w tygodniu trening siłowy. jak narazie tłuszcz schodzi. Stosuję dietę IF. Widzę rezultaty. Wiem, o tym, że ten plan nie jest pod redukcję. Ale z racji, że jestem początkujący to idzie mi na nim progres cały czas. Moim problemem jest, jak przegonić siady ? Czy to jest mozliwe, a jak tak to jak ?
Niema treningu na rzezbe. Za przeznaczenie treningu odpowiada dieta. Na redukcji spokojnie mozesz stosowac trening silowy-na duzych ciezarach-wtedy latwiej bedize zachowac wynik isilowe. Masz art.-przeczytaj http://www.sfd.pl/%5BART%5D_RZE%C5%B9BA-t569190.html nawet wzor treningu masz wiec wszytsko na tacy
Nie chcę tu robić reklamy, ale jeśli nie masz sprzętu i chcesz trenować w domu to jest taka książka: "Trening siłowy bez sprzętu - Oliver Lafay". Przyda Ci się jeśli jesteś kompletnie zielony
Tak nawet jezeli masz aeroby,no chyba ze Posiłek nie był dalej niz 2,5 godz do tyłu i trening siłowy nie trwał zbyt długo Ale ogólnie odradzam robienie aerobów po treningu siłowym. Cwicz z rana na czczolub wieczorem. ----- WOLNY STRZELEC - Z WYBORU NIE Z "PRZEZNACZENIA" ----- BLD SZATNI Działacz spłeczny, Je.bać "system" (nie [...]
Oczywiście trening siłowy ,pije carbo,aminokwasy, glutamima ,hmb r,i wsiadam na rower,po aerobach w moim przypadku 60 min , nast, wypijam 25g carbo i zachwil pare posiłek. Dla mnie są to 3 posiłki.Za mało posiłków aby budowac bmm. Musisz tak skonstruowac dzień wpracy aby spozywac minimum 5 posiłków.Nie może być minimalna ilość węglowodanów.Te dwa [...]
patrząc w profil rozplanuj sobie normalną,kompleksową redukcję obcięcie kcal, hity, trening siłowy, spalacz i aminki do tego zerknij do odchudzania, kupe tematów masz jak to powinno wyglądać w praktyce;) Zmieniony przez - bic44 w dniu 2009-01-29 09:15:18