[...] 5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 13-16% - około 82kg 6. ZARYS DIETY I TRENINGU: W dzienniku; generalnie FBW w domu + aikido 3x w tygodniu po 2 godziny trening jest dość intensywny, ale bardziej aerobowy niż siłowy. Dieta jest ustalona i się jej trzymam. 7. STAN ZDROWIA: Zdrowy. 8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: [...]
witam ,jestem na redukcji ,nie liczę dokładnie kalorii ,staram się po prostu racjonalnie odżywiać z suplementów aminokwasy rozgałęzione i proste + lipo6 wiek 35 lat staż ok 11 lat siłowni i ok 10 sw od pół roku intensywne treningi 3xw tyg. mma i 3 x siłownia jak późno mogę brać 2-gą porcje lipo6 ,trening mma mam o 20 ,siłowy robię w ok 17-18
1) 20 2) 90kg 197cm 3) do ok 10 lutego 4) 14% 5) 7% 6) wcześniej nie stosowałem konkretnej diety ciąłem o 300kcal dzienne zapotrzebowanie. trening 6x w tyg (uprawiam sport szybkościowo-siłowy) pon-siła,wt-bieganie,środa,skoczność,czw-siła,pt-ogólnorozwojówka,sob skoczność 7) brak 8) nie lubię kawy:p 9) wymienie tylko odchudzające jet fuel, man [...]
[...] I TRENINGU: dieta zrównoważona deficytowo kalori wyliczone z waszej strony http://www.sfd.pl/-t276436.html :) zapotrzebowanie wyliczone to 2530,19 ja spożywam 2000kalori trening 3x w tygodniu siłowy i po treningu aeroby bieznia/rower 30-45 minut zaleznie ile mam sily po treningu silowym :) ps zapotrzebowanie liczylem do 30 minut budowa jak [...]
Cel: redukcja 3-4kg w ciągu miesiąca. Wiek: 23 Wzrost: 177 Waga: 74 Trening: 3 razy siłowy 5-6 razy aero po 60 minut(i dokładam) Faftaq, mam pytanie: Spalacz chcę wziąć oczywiście by lepiej leciał tłuszcz, ale przede wszystkim by poprawić zdolność koncentracji, pracę mózgu. Mam dużo pracy i nauki, a na redukcji wiadomo, wszystko gorzej [...]
Mam problem z wyslaniem ankiety. Wiek 24 lata, 15% BF, chce zejsc do 10%. Trening 3-4 razy w tyg. silowy, po nim aero. Dieta Low Carb. Bralem wczesniej Scorcha, po ktorym fajnie mi lecialo, ale ze od neidawana jest niedostepny mam pytanie czym podobnym/lepszym go zastapic? Budzet nieograniczony. W stalej suplementacji BCAA, ZMA, tribulus, [...]
Od niedzieli biorę Dyma-burn'a, przez pierwsze dni 2x po 1 kapsułce, póżniej 2x2. Wszystko było ok do wczoraj, kiedy to po treningu czułem dziwne otępienie i coś jakbym był lekko pijany. Dziś robiłem trening, najpierw siłowy, później interwały na rowerku stacjonarnym tempem 20:40. Po całym treningu zrobiło mi się bardzo słabo, kręciło mi się w [...]
[...] pucha, celuje czas- do 2 miesięcy cyklik. 4. CEL: właśnie kończę CM3 i jestem zadowolony z efektów, planuję tydzień zupełnego luzu - roztrenowania, później tydzień delikatne treningi, a od kolejnego tyg z powrotem ostra jazda i właśnie może spalacz. Celem nie jest chudnięcie, a poprawa sylwetki i wyrzeźbienie 5. ZARYS DIETY I TRENINGU: dieta jest [...]
[...] bez wiekszych ograniczen 13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU: Prosba o konsultacje. Obecnie uzywam oxyelite pro w wersji z dmaa, dawkowanie 2 kaps rano, 1 kaps przed treningiem okolo 15.00. Jest to moj pierwszy kontakt zarowno z yoha jak i 1,3. Wybralem oxy aby sprawdzic swoja tolerancje na te substancje, jest ok, nie telepie mnie, nie ma [...]
1. WIEK: 21 2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY:80/171 3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia):od kwietnia do lipca planuje konczyc. 4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): Na badaniu na jakiejs wadze przez który "prad"przeplywal wyszlo ze mam 11%bf, ale brzuch jest. 5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: spalić brzuch, [...]
1. WIEK: 32 2. WAGA; WZROST; ew PODSTAWOWE WYMIARY: 178cm, 90kg 3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): do 8% BF 4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 12% 5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 8% 6. ZARYS DIETY I TRENINGU: Dieta Paleo, Nisko węglowodany 7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): [...]
siłowe w tym miesiacu nei powinny byc jeden po drugim, a juz na pewno nie 3 po sobie. Jak mam dwa dni inny trening to wychodzi mi, że chociaż raz będę miała jeden trening po drugim. Chyba że zrobię, np. rano siłowy a po południu rurkę.
Nie będe zakładał nowego tematu bo trafiłem na ten a że porusza kwestie, która mnie interesuje, więc go odkopuje. Po jakim czasie nadwyżka kaloryczna, niewykorzystana w treningu, pochodząca z węglowodanów i mam na myśli ryż, czyli zdrowe węglowodany złożone, zamieni się w tłuszcz? Czy jeśli trening mam w poniedziałek po południu a przez weekend [...]
O konkrety mi właśnie chodziło. Jeszcze mam rok czasu, także może uda mi się trochę wyrównać. Więc jakby mógł mi ktoś pomóc w doborze treningu, to byłbym bardzo wdzięczny. Oczywiście sam sobie rozpiszę, tylko nie wiem jak podzielić.. Poprzedni trening był push / pull. Jedynie 3x w tyg chodzi w grę. Jak podzielić trening? Może jakoś na dni: siłowy, [...]
Kain: kiedys na Comunicatorze mowilem , ze robie trening klatki 3 razy w tygodniu, silowy.Pozostale glowne cwiczenia (przysiady i martwy ciag) - 1 raz w tygodniu. Cykl trwal 6 tygodni i 7 tydzien bicie rekordow. Powiem tylko ze sila poszla jak nastepuje: wyciskanie - 137,5 => 150 przysiad - 157,5 => 170 martwy ciag - 165 => 180 Nie jest [...]
dieta - 1500/120b/110w/70t treningi - 3 x silowy, 2 x pilates dzisiejsza miska i trening /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/a1423c641d134e2aafc4db2bd9e9f5a3.png /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/63b88884aeff4ea2a7604862b33028d1.png
[...] bo nim sie spostrzegamy to juz jest b. niedobrze myslę, ze wybrana grupę- w tym przypadku klatkę- mozesz trenowac bardziej na sposób siłowy, jednkaże to komplikuje caly trening pozostały. ale mysle, ze da się to mądrze ulozyć. no i sprawa tego co piszesz o treinngu- chodzi o to, ze niejako zbytnio uogólniasz- sprawa treinngu czystosiłowego [...]
[...] a nie trójbój siłowy. Podniesienie objętości mogłoby przynieść korzyści, ale należy pamiętać, że zbyt duża liczba serii może negatywnie wpłynąć na regenerację i jakość treningu. Co do progresji w dipach zerknij na moj wpis https://www.sfd.pl/art/Trening/Jak_planowa%C4%87_progresj%C4%99_w_treningu_na_mas%C4%99_-a6866.html Zastanawiałem się [...]
[...] Mnie redukcja szła w zasadzie płynnie. W swoim tempie, bez super rewelacji ale też bez większych zastojów. Siła szła w górę, co było wymiernie widać po ciężarach - niemal z treningu na trening. Motywacja nie spadała. Był ciągły fun i takie swoiste podniecenie a FWB, które robiłam na redukcji pokochałam "pierwszą miłością". Ostatni cykl... [...]