[...] Napoje: woda, herba zielona Suplementy: rano kompleks wit. B, wieczor wit. D+K2, wit. C, cynk, gaba i aszwaganda, ocet jablkowy przed posilkiem miesnym Mobilizacje: mobility przed treningiem, po plecy, stopy Samopoczucie: nie moglam spac i myslalam ze bedzie masakra ale nie bylo jakos strasznie, ale na treningu jakos nie bylo super mocy.
[...] oby minela szybko EDIT na fb widze ze juz eksperyment zakonczony %-) ja jak liczylam to mi wychodzilo do konca tygodnia (moze liczylam ze jeszcze cos sie zmieni :-P). W takim razie jutro pykne ostatni trening, jako ze w tym tyg. byly tylko 3dt, postaram sie na dniach dodac podsumowanie ;-) Zmieniony przez - maria1209 w dniu 2016-09-04 20:48:43
[...] sie za pisanie podsumowania, nie wiem jak bedzie z fotami bo jestem na wyjezdzie ale postaram sie zrobic tak zeby bylo dobrze ;-) Poki co relacja z wczoraj, ostatniego dnia treningowego. Mialam w planach jeszcze dzisiaj trenio, bo karnet jest na 24h ale nie dalam rady. Zreszta dupka i dwuglowe daja mi dzisiaj popalic, barki tez, wiec moze to i [...]
[...] nie bój się brać tych 60mg dziennie jeśli nie reagujesz na nią dosyć agresywnie btw - co do "omdlenia" ... to "tylko" ketoza więc się nie martw przed treningiem albo w trakcie - albo zaraz po - możesz przyjąc te 10g glukozy - poprawi Ci to samopoczucie i sam trening umożliwi jesli niskie poziomy cukru Cię zabijają, a nie [...]
Jak wiadomo, węgle hamują działanie jochy, więc najlepiej stosować ją przy LC lecz jeżeli lecisz normalną zbilansowaną dietą to zrobiłbym to tak, 2 h przed treningiem jesz posiłek standardowo jak teraz, zacząłbym trening siłowy, dopiero 30 minut po rozpoczęciu treningu siłowego wziąłbym jochę (30 minut treningu powinno znacznie obniży ilość [...]
[...] tylko crossfit ma uczyć prawidłowych ruchów i kondycji, a kto przeciętnemu bywalcowi siłowni broni robić mc, ćwiczenia dynamiczne i biegać sprinty? To kwestia dobranego treningu, ukierunkowania na ruchy naturalne, a nie tego, że sam trening siłowy jest zbędny, a tylko crossfit uczy funkcjonalności. Poza tym, stawianie przeciętnego [...]
Trening po 1 posiłku czy na czczo? Zawsze staram się robić na czczo, no chyba że dłużej pracuję i już głód doskwiera, albo mizerne samopoczucie mam to coś op******ę a później trening. Ale staram się najpierw robić trening siłowy i aeroby przed jakimkolwiek posiłkiem, ewentualnie kawa z rana, tylko nie wiem czy mogę dolewać mleka, chyba nie?
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] 12x32 12x32 12x32 11.Allahy 3x10 pow 10x41 10x41. 10x41 12. Skrety tułowia z nogami w górze 3x20 20x15 20x15. 20x15 13. Palloff press 3x12 12x13,5 12x13,5. 12x18 po treningu rozciąganie Dieta Dziś słabo 2050kcal 168B 67T 193T 1.omlet z puddingiem 0kcal 2.pizza by krzyzu z tuńczykiem i serem Następny Trening silowy chyba dopiero w [...]
28.09.2012 Trening siłowy Rozpiętki ze sztangielkami 12 x 4, 5 Wyciskanie sztangielek leżąc 12 x 5, 7 Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 12 x 20 i 22,5 Wyciskanie sztangielek siedząc 12 x 3, 3 Prostowanie tułowia na ławeczce 12 i 12 Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemiennie) 12 x 5, 5 Prostowanie ramion ze sztangielkami [...]
Dzisiaj treningu siłowego nie było. Karnet się skończył w poniedziałek, a fundusze na nowy będę mieć w sobotę. Nowa siłownia już wybrana :-) Nawet udało mi się namówić młodszą siostrę i razem będzie stawiać czoła ciężarkom ;-) Planuję więc, żę w sobotę zrobię trening siłowy, jednak 5 tydzień i tak zacznę w poniedziałek: więc w sobotę jeszcze 10 [...]
DNT Stwierdziłam wczoraj, że najlepiej będzie - tak mi się wydaje - jeśli tymczasowo wyrzucę z moich treningów wytrzymałościówki. Po treningu siłowym będę robić 10-15 minut na wioślarzu lub orbitreku (do tej pory był to tylko orbitrek). Dzięki pewnym zmianom w harmonogramie zajęć (uff!) mogę ułożyć plan treningowy w taki sposób: trening siłowy we [...]
[...] nóg na ginekologu 10 x 22/30/35 11. Odwodziciele nóg na ginekologu 10 x 30/37,5/42 12. Wspięcia na palce siedząc 10 x 20/20/20 + 8 minut na orbitreku Podczas treningu i po skurcze łydek już nie dawały o sobie znać, na całe szczęście. Mogłam więc wykonać uginanie nóg i wspięcia na palce. Miska 120B/84T/140W Warzywa: pomidory [...]
[...] dużo dołożyłam we wspięciach - miałam problemy z zejściem z maszyny, pan musiał mi pomagać ;-) Znowu te skurcze, wrr. Pomasowałam chwilę i przeszło, a potem - na zakończenie treningu - jak zwykle rozciąganie. I z łydami było już trochę lepiej. Miska 120B/84T/140W Warzywa: pomidor, ogórek kiszony, brokuły, Płyny: 1,5l wody, 2 x herbata [...]
31.10.2012 Dziś już dużo lepsze samopoczucie, temperatura spadła (ufff ;-)) Trening siłowy 9 minut na bieżni 1. Rozpiętki ze sztangielkami 8 x 4/5/5 2. Wyciskanie sztangielek leżąc 8 x 8/9/10 3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 8 x 35/35/40 4. Wyciskanie sztangielek siedząc 8 x 6/7/9 5. Prostowanie tułowia na ławeczce [...]
[...] kiszony, ogórek świeży, pomidor Płyny: 2l wody, 2 x herbata zielona, skrzyp polny /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD/7a96f601a0584c94bc8b7c4ad563fd4e.png Uzupełnienie notki o rozpiskę treningową - zapomniałam o tym wcześniej %-) Trening siłowy 15 minut na bieżni 1. Rozpiętki ze sztangielkami 8 x 4/5/5 2. Wyciskanie sztangielek leżąc 8 x 9/9/10 3. [...]
[...] tak jak wczesniej) a dodatkowo jak jeszcze utne to musiał bym albo z węgli albo z tłuszczy i jego zdaniem ani z tego ani z tego nie da rady uciąć, bo jak utne węgle to przy treningu beztlenowym jakim jest trening siłowy potrzebuje węgli a jesli ich nie bedzie to bede palił mięśnie, za to przy podejsciu takim, ze najpierw trening silowy, potem [...]
[...] tak jak wczesniej) a dodatkowo jak jeszcze utne to musiał bym albo z węgli albo z tłuszczy i jego zdaniem ani z tego ani z tego nie da rady uciąć, bo jak utne węgle to przy treningu beztlenowym jakim jest trening siłowy potrzebuje węgli a jesli ich nie bedzie to bede palił mięśnie, za to przy podejsciu takim, ze najpierw trening silowy, potem [...]
DT Siłownia Tydzień VI /ObrazkiSFD/zdjeciaSFD2/34564d6a2bf84d17a43beb0a110712be.PNG Przebieg treningu: Rozgrzewka - burpees:)). Ogólnie to trening dał mi mocno w kość, ale obciążenia musiałam mieć mniejsze niż zakładałam, bo dalej jakoś brakuje mi siły. Możliwe, że do tego doszedł fakt, iż ćwiczenia robiłam po powrocie z nocnej zmiany. Pierwszy [...]