[...] na 130kg. Dzisiaj chciałem zrobić 6x6 na tych 130, ale poszło tak lekko, że zwiększyłem na 140kg, i w sumie dalej został spory zapas. Mega mnie to cieszy ;-) Na następnym treningu gdzie będzie rampa, podejde pewnie pod 8x150 ;-) Dalej odpychanie z dropsetem, tu już nogi miały dość :-D Potem planowałem bułgary na smithcie, ale jakoś nie mogłem [...]
[...] naprawde nie moge sie zwlec przed 9 czy 10 z lozka ;/ no ale postaram sie chociaz pelna godzine odczekiwac a moze nie jesc obfitego sniadania tylko male a za to obfite po treningu? No i z tym gotowaniem to bardziej chodzi o brak czasu. Ja rozumiem i wiem ze to robie dla siebie itd ale nie wszystko mi sie uda pogodzic. Jednakze bede probowac i [...]
2013.08.12 SILOWNIA 1-szy trening po 40-tce :) Po 4 dniach swietowania dzisiaj z duzymi obawami poszedlem na silownie. Ogolnie dzisiaj mialem 3-ci trening typowo silowy od 1 lipca. No i oczywiscie czuc spadek sily i wytrzymalosci miesniowej, ale nie jest tragicznie jeszcze. Testowalem dzisiaj plan treningu, jaki sobie ulozylem ponad miesiac temu. [...]
[...] /06.06.2010 r. niedziela DIETA I SUPLEMENTY SUPLE przed śniadaniem: 1 kaps. ACTIVLAB Body Fire 1) 3 jaja , płatki owsiane (85 g), siemię lniane, sos sojowy SUPLE przed treningiem: 2 kaps ACTIVLAB Body Fire *****trening wytrzymałościowo-siłowy ***** SUPLE po treningu: 25 g ACTIVLAB Recovery Drink 2) łosoś dzik, olej lniany, warzywa [...]
Sobota jak zmieniasz trening itd. to niestety już nie bierzesz udziału w teście... Przykro mi, że tak wyszło... Ja na twoim miejscu przed rozpoczęciem treningu, skonsultowałbym jeszcze kontuzje u lekarza Czyli zostało nam 2 zawodników ... Canonier i Outsider Canonier kretka tak jak olimpa brałeś, ale po 5g, czyli czubata łyżeczka od herbaty Out [...]
[...] opcji byla by wg Cb najbardziej spoko?: 1)siłowy+bcaa+cardio poczym powrót do domu i posiłek 2)siłowy+cardio+bcaa potem do domu i posilek 3)siłowy+cardio+ posilek potreningowy w domu Jak masz pieniądze to opcja nr1, jak nie opcja nr3. lub opcja nr4 - bcaa w czasie treningu i po trening do 60min potreningowy. Adam, mam pytanie co do sily. [...]
[...] 2 zarzuty siłowe lewa ręka + 3 zarzuty siłowe prawa ręka 3 zarzuty siłowe lewa ręka (...) aż do osiągnięcia: 5 zarzutów siłowych... Dzisiaj tylko do 5-tek - bo jutro ciężki trening się szykuje 5. Mix na brzuch 3.5 minuty pracy 1. 15 sek. nożyce nogami nad samą ziemią (jak najniżej) 2. 15 sek. trzymanie wyprostowanych nóg nad samą ziemią (jak [...]
[...] i poszłam na strych i powiem tak, brakowało mi takiego wyrypu kondycji konkursowej nie było ale dałam radę i doszłam do wniosku, że raz w tygodniu musowo muszę robić trening wytrzymałościowo-siłowy DIETA SUPLEMENTY Siofor 3x850 i 1x 250 Yasmin Równowaga cukrowa Chelamin formula Gold Omega3 Glucosamine Chela-cynk Vita Plex Vita Femin [...]
[...] przyda się troche siły, bo z nią jest bardzo, hmmm... nieciekawie. Muszę wreszcie zacząć wyciskać na płaskiej 3-cyfrowe ilości kilogramów... Poza tym, to przedostatni trening i dobrze było pod koniec testu wprowadzić jakąś innowację, przekonać się 'z czym to się je'. Planuję w niedługim czasie cykl TYPOWO siłowy, także dobrze jest [...]
[...] Bałem się bardzo, rozpoczynając ten test, że odwalę kichę, albo rozczaruje, co gorsza, końcowymi efektami. Jak się okazuje, zupełnie niesłusznie. Zaangażowanie i ciężki trening dały pożądane efekty. Licznik prawie codziennie przekraczał 1000 odwiedzin, wpisywaliście się bardzo chętnie i razem ze mną przebrnęliście przez ten test. Co do [...]
Ciekawy konkurs. W zasadzie to mógłbym wystartować, ale" - założenia diety spełniam - trening mam własny i chciałbym nim pojechać (oczywiście ten siłowy x3) + te 2 proponowane przez was - suplementacja trochę rozszerzona o aminokwasy i supel przedtreningowy. Spalaczy i tak nie używam od dłuższego czasu. Jeśli zmieściłbym się w ramach to [...]
[...] siłowy. Idź do działu "Trójbój siłowy i strong man" tam Ci udzielą odpowiedniej rady. Co do twojego ostatniego pytania na forum, za krótko ćwiczysz aby brać się za trening na siłe. Stawy Ci kiedyś ******lną (przez to twoje co tydzień próbowanie podnieść jak najwięcej). I będzesz wtedy załował ---> "Polak mądry po szkodzie", [...]
Tak tylko na marginesie dorzucę. Przez 10 miesięcy 5ki trening po treningu trachałem. O zajechaniu nie słyszałem a progres siłowy zanotowałem o jakim dziś mogę tylko pomarzyć. Niestety bonus świeżaka jest jednorazowy {{:-( ps bardzo niewiele brakowało a zamiast odpowiedzi, założyłbym temat w lejdiskach }:-( kto te opcje tak blisko siebie [...]
12.09.2018 DT/Aeroby W domu wymyślili świetne rozwiązanie - mam wozić i przywozić Młodego z treningów, a w międzyczasie mogę sobie pójść na siłownię. Wydawałoby się rozwiązanie miód-malina. Tylko on ma treningi codziennie od 18.30 do 21.30. Wychodzi,ze wpadam do domu po robocie, jem obiad, sprzątam po obiedzie, wypadam z Młodym na trening, idę na [...]
[...] kosmicznych to bym jeszcze powłaziła. No i but mi się rozwiązał. Jakby co to pierwsze koty za płoty i wyszły z tego niezłe aeroby:) Mogę włazić:) Potem już na spokoju trening góry, z ograniczeniami sprzętowymi osiedlowej siłki. Ale przynajmniej łokci nie czułam - coś tam w wiośle zaczęły o sobie przypominać, ale znośnie. Zrobiony jedynymi [...]
04.08.2019 DT Zaległy siłowy. Jeszcze mi z czwartego tygodnia jeden został... Trening tyłkowy, dobrze szedł i dobrze wszedł:) GM - 20kgx4x8p Goblet - 16kgx3x15p (w planie było 18kg, ale po ostatnich bojach skupiłam sie na wykonaniu) RDL na jednej nodze z piłką - 3x15p na każdą nogę (morderca) super seria: pull through na wyciągu 3 x16p i [...]
[...] Garmina, nie wiem. Ja mam zawsze więcej kcal spalonych podczas biegu, nawet jak to jest spokojne 40min. niż podczas siłowego, gdzie ilość spalonych kcal jest naprawdę niewielka. No bo silowy az tak duzo nie spala. Ja jak mam trening na 5 powt to przy treningu 50min cwicze z 13min a reszte siedze i odpoczywam. A przy biegu biegniemy caly czas
[...] podczas biegu, nawet jak to jest spokojne 40min. niż podczas siłowego, gdzie ilość spalonych kcal jest naprawdę niewielka. No bo silowy az tak duzo nie spala. Ja jak mam trening na 5 powt to przy treningu 50min cwicze z 13min a reszte siedze i odpoczywam. A przy biegu biegniemy caly czas To już zależy od treningu. Ja raczej długich przerw [...]
[...] i tutaj trochę odżyłam. Zryczałam się w aucie w drodze powrotnej, przynajmniej emocje opadły. Powiem Wam prawdę, ze pierwszy raz miałam ochotę pieprznąć sztangą i uciec. Z drugiej strony i tak wszystko jest porąbane i nienaprawialne, a chociaż trening zrobiony. No nic, dzisiaj nowy dzień. /SFD/2022/5/31/9a176690a3f44f45884ef5b63dbb4966.jpg
[...] blok silowy to przeciez to tez super hipertroficznie dziala, a jak sila sie poprawi to tez bedzie wiekszy potencjal do lepszej rozbudowy. Rzeczywiscie taki objetosciowy trening to jednak chyba bardziej meczacy, no ja czuje sie o wiele bardziej zmeczona, miesnie tez jakby bardziej odczuwaja, bardziej obolale. Ja wole robisz takei silowe [...]