aeroby, HIIT, Tabata, trening siłowy, dieta, itp. itd. - wszystko to są narzędzia które prawidłowo stosowane dają efekty. Żadne generalnie nie jest lepsze od innego, tak jak generalnie piła nie jest lepsza od młotka dopóki nie określimy co chcemy danym narzędziem zrobić i jeszcze dodatkowo musimy wiedzieć jak się nim posługiwać czasem dla kogoś [...]
aeroby, HIIT, Tabata, trening siłowy, dieta, itp. itd. - wszystko to są narzędzia które prawidłowo stosowane dają efekty. Dobrze ze to widzisz. A myslisz dlaczego jest tyle pytan do was, znawcow tematow? Ja od dwoch dni robie experyment z aerobami, tzn. haert rate ze 125 podwyzszam do 165 przed 1-2 max i zjazd do 125-130 przez nastepne 3.4 min i [...]
Na początek to trzeba rozgraniczyć rzeźbienie i spalanie tłuszczu , Ty mówisz że masz go sporo na brzuchu więc musisz się zająć raczej najpierw spalaniem , a więc trening siłowy najlepiej obwodowy , po treningu lub rano na czczo aeroby.Siłówka ok 3 razy w tygodniu , aeroby 4-5.Zapotrzebowanie aloryczne powyżej. ------------------------------ [...]
wczoraj zrobiłem kilka takich ćwiczeń po siłowni, będę to robił co trening siłowy. dzisiaj rowerek, 2km interwały. Było spoko. /SFD/2017/5/16/0f0b2407fdc04bc5b5eac0de56cb21f4.jpg
Bardzo udany trening silowy . Jutro rano sprobuje zrobic zakladke jak nIe bedzie padac , jak bedzie to samo bieganie. @ronin Fighterowi chodzilo bardziej o plan treningowy i jednostki ktore stosujesz.
Wczoraj zrobilem trening silowy z glownym ceiczeniem siady ATG. Doszedlem do 90kg x 5 . Po zrobilem bardzo lekki rower, na rozluznienie miesni. Zaraz lece na basen 6x200m
Hej sportowe świry ! Dzisiaj trening siłowy, główne ćwiczenie to wyciskanie na barki stojąc (military press). Doszedłem do ciężaru 60 x 5 kg . Notuje wzrost siły. Na rozluźnienie zrobiłem basen koło 12:00 , na spokojnie bez szaleństw , bardziej w ramach regeneracji. W weekend testuje piankę :) pozdr.
tutaj wszystko bedzie zalezec od tego, jak ukierunkowana jest dieta z jak sporym deficyetm kalorycznym i jakie efekty w utracie masy daje sam trening silowy. w dalszych etapach mozna podnosic intensywnosc samego silowego, niekoniecznie wykorzystujac trening aerobowe
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
dieta z ujemnym bilansem kaloryczny + trening silowy + trening aerobowy i wtedy pojdzie sam spalacz nie zalatwi sprawy na niego przyjdzie pora dopiero w pozniejszym etapie, masz duzo kilo zrzucenia wiec trzeba brac sie za robote
Zapisz sie na silownie lub kup sobie rower stacjonarny. Masz jeszcze duzo czasu,ale najlepiej juz teraz wprowadzic pewne nawyki. Proponuje zapoznac sie z 10 wskazowkami zywieniowymi (uzyj wyszukiwarki) oraz zacznij uprawiac aeroby - ok 4 x w tygodniu po 40-60min(rowerek,biegi,szybkie marsze).Mile widziany rowniez trening silowy.
Probujesz podwazac informacje, fakty, relacje setek ludzi z tego forum, piszac np. ze treningu silowego niepowinno byc podczas redukcji jest ogromnym bledem . powiem wiecej, powinien on byc nieodzownym elementem redukcji, ale jak juz pisales sa setki tematow z tego typu informacjami wiec nie bede ich tutaj wypisywal raz kolejny. Autorko tematu : [...]
[...] dziwi. ludzie rzucili się na tą dietę, bo wszedzie było słychać ze daje szybkie rezultaty ale prawda jest taka, ze wystarczy ją przerwac a wszystko wróci z nawiazka, a jeszcze moze wyrządzić nieodwracalne szkody w organizmie. czyli najpierw mam robic trening siłowy a potem aeroby. ok zmienię kolejnosć i będe obserwowac. za jakis czas sie odezwę
Trening oparty na ciężarze ciała, a więc podciągania na drązku, pompki, przysiady z ciężarem ciała...itd. Na typowy trening siłowy jest za wcześnie. No chyba że miałbyś dobrego trenera.
Moim skromnym zdaniem najpierw do lekarza na podstawowe badania z zapytaniem o trening na siłowni, a jak lekarz powie tak to na siłownie Sam byłem u lekarza nim zaczynałem trening siłowy i nie żałuje, że poszedłem Mam przynajmniej 100% pewności, że moge spokojnie trenować na siłowni. I moim zdaniem nie ważne w jakim sie jest wieku kiedy sie [...]
Ja teraz lece cos takiego. Rano trening silowy ok 30-40 minut i 20 minut cardio. po treningu 30g bialka i ide na sniadanie. 1, sniadanie 150-200g ww (polowa to proste i owoce.) i 10 bialek jaj 2-5 60g ww i 40g b. tluszcze na maxa nisko jedynie to co wpadnie z owsianych, kury smazonej itd. Bialko oczywiscie licze tylko pelnowartosciowe z jedzenia i [...]
W internecie, szczególnie na portalach biegowych można znaleźć porady odnośnie treningu do biegów górskich. Podobnie w książkach, np. Pod górę czy Czas na Ultra. Trzeba pamiętać o jednym. O ile trening wzmacniający, sprawnościowy, z ciężarem własnego ciała można robić często i praktycznie przez cały sezon, o tyle trening siłowy powinien być [...]
To ile ważysz nie ma znaczenia jeśli chodzi o ilość posiłków (Jedz 4-5 razy dziennie żeby twój metabolizm był na odpowiednich obrotach i enzymy odpowiedzialne za magazynowanie tłuszczu za bardzo nie podskoczyły). Jeśli chodzi o białko to zależy od aktywności. Trening siłowy na masę wymaga od 1.4 do 1.8 g białka na kg beztłuszczowej masy ciała(1.5 [...]
plan nie jest dobrze ułożony ćwiczeniami na barki zniszczysz je zanim rozwiniesz w plecach dublujesz ćwiczenia masz dopiero 14 lat więc troszkę za wcześnie na trening siłowy, Twój organizm nie jest jeszcze do końca wykształcony