SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

trening siłowy

  • dieta + plan treningowy proszę rady

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] do meritum. Od miesiąca jak już schudłem do akceptowalnej wagi (81 kg) postanowiłem poprawić swoją sylwetkę. Posprzątałem piwnice, kupiłem ławkę wielofunkcyjną i zacząłem trening obwodowy 3/4 razy w tygodniu. Każde ćwiczenie na daną partię mięśniową wykonywałem w 3 seriach + przed treningiem rozgrzewka a po rozciąganie (ok. 2h). A i jeszcze [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 928 Data: 2014-07-31 13:24:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Jaki trening ?

    Temat
    Trening w domu

    Witam. Zacznę może od tego,że ćwiczę już w sumie ok. 2lat,jednak bez żadnej systematyczności.Przez te wakacje zacząłem robić trening Lafay'a.Wszystko pięknie,efekty cud miód w krótkim czasie.Jednak na tą chwilę,musze go odłożyć.Problemem stały się zapewnie złe ruchy i wymuszane ruchy,przeciążenie przez co nabawiłem się powoli już kontuzji. Nie [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 892 Data: 2014-09-19 17:19:18 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w ocenie diety redukcjyjnej ( zrzut diety )

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Płeć : Męszczyzna Wiek : 23 Waga : 77 Wzrost : 174 Cel treningowy : - osiągnięcie zadowalającej wagi i sylwetki Staż treningowy na siłowni : trenuje 3 lata z przerwami Uprawiane inne sporty : - brak Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : sprzęt na siłowni czyli full. Dieta : jest Przeciwskazania medyczne : - brak [...]

    Odpowiedzi: 31 Ilość wyświetleń: 2890 Data: 2013-06-09 10:45:37 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • powrót do mma

    Temat
    Strength & Endurance

    [...] krzyzowego w kolanie, tyle tez wynosi przerwa od treniongow mma za 2miechy mysle wrocic na mate,mma to priorytet! prosze o pomoc w ulozeniu jakiegos sensownego planu treningowego przez te 2 miesiace, ktory pomoze mi w powrocie Płeć - male Wiek - 26 Waga - 80 Wzrost - 172 Obwód pasa - Obwód klatki piersiowej - Obwód uda - Obwód [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 4201 Data: 2013-04-24 15:45:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta z ograniczeniem białka na mase

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] masy mięśniowej? Ćwiczę od tego czasu aż do teraz i niezbyt widać rezultaty, mój biceps, udo, klatka nie powiększyły się nawet o 1cm... Mój wzrost to 157, waga 53kg. Stosuje trening siłowy 3 razy w tygodniu, staram się robić wszystko dokładnie i zwiększać ciężar z treningu na trening (chociaż te 1kg na tydzień więcej ;) ). Próbowałem stosować [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1141 Data: 2016-12-11 13:10:00 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Najwieksza Impreza Polonijna : Ruchem po życie 28-09-2025 Eindhoven

    Temat
    Aktualności - Kulturystyka i Fitness

    [...] i wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Na uczestników czekają: • Pokazy i warsztaty z udziałem polskich gwiazd sportu i trenerów. • Wspólny trening (do wyboru między innymi, boks, kalistenika Hyrox, samoobrona, trening biegowy, trening siłowy, Crossfit i wiele innych) aktywności dla każdego – niezależnie od wieku [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2910 Data: 2025-06-28 17:57:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • do poprawek i oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] moja dieta plus suplementacja Posiłki co 2-5 - 3 godziny przygotowane bez tłuszczu i cukru. Warzywa wszystko w postaci suchej. Co najmniej 5 litry wody dziennie + woda na treningu.(duzo pije bo duzo sie poce) I posiłek 50 g whey protein + 5 g oliwy z oliwek II posiłek 220g piersi z kurczaka lub indyka, cielęciny, wołowiny lub puszka tuńczyka w [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 766 Data: 2010-06-11 20:14:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta, pomocy!

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 90kcal razem: 610kcal Posiłek 3 (obiad), godz. 12:30 65g białek, czyli 260kcal 80g węglowodanów, czyli 320kcal 20g tłuszczy, czyli 180kcal razem: 760kcal Posiłek 4 (przed treningowy), godz. 15:00 0g białka (śladowe ilości) 70g węglowodanów, czyli 280kcal 12g tłuszczy, czyli 108kcal razem: 388kcal Posiłek 5 (po treningowy), godz. 18:00 - 19:00 [...]

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3046 Data: 2010-08-08 00:40:07 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Proszę o poradę!!:)

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] nie co miesiac) i tak aby starczyło na jak najdłużej..jak wspomniałem chodzi przede wszystkim o poprawę siły i wydajnośći ( w tejże kolejności). oto mój rozkład treningowy: sobota-klatka (priorytetowo) niedziela-barki,plecy poniedziałek-ABS2 wtorek-trening aero (sztuki walki-kondycyjny, szybkościowy, itp) [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1936 Data: 2005-08-09 08:09:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] odżywiam się zdrowo, nie piję słodkich napoi i poglądowo szacuje kalorie. Jak na razie działa :) A teraz do rzeczy. Wystartowałem z wagi około 125 kg. Na początku robiłem trening siłowy + jadłem około 2000-2300 kcal. Pozwoliło mi to na średni spadek 1.2 kg/tydzień. Nie męczyłem się, nie chodziłem głodny i starałem się zapotrzebowanie [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 566 Data: 2020-09-09 11:24:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta na redukcje do poprawy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] b0,9 t0,3 w17) - 150g jogurtu naturalnego 2% (60kcal b4,3 t2 w6,2) Razem: kcal: 330 B: 42 T: 5 W: 32 16:30 tutaj mam pytanie czy taki posiłek mógłby być posiłkiem przedtreningowym (trening siłowy 1.5h +30 bieżnia) - 30g platkow sniadaniowych (399kcal b7.9 t6.0 w75.8 - 3 bialka 100g (46kcal b10,8 t0 w20,8) - lyzka oliwy z oliwek ok.4g [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1057 Data: 2010-09-10 14:03:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomocy w planie treningowym i diecie

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] kaszę gryczaną i oliwę z oliwek. Potrzebuje pomocy w jakiej kolejności powinienem spożywać posiłki i znacie może jakieś zdrowe dania, które można z tego przyrządzić? Co do treningu to zamierzam zrobić domową siłownie w piwnicy i z czasem będę ją uzupełniał o dodatkowe sprzęty wraz z wiekiem. Na razie w planach mam zakup ławeczki z regulowanym [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 738 Data: 2013-01-02 17:44:47 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja dla 44-latka

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam latka leca a chce sie wygladac tak jak dawniej. Trenuje prawie codziennie. Czasami zdarza sie tak ze robie trening karate w jeden dzien co trening silowy. Intensywnosc takiego treningu jest dosyc niska. Poniedzialek silownia Wtorek HIIT Sroda silownia Czwartek HIIT Piatek [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1042 Data: 2009-04-28 13:35:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Sprinterskie marzenia

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] 2024roku. czyli okolo 7 lat ( jezeli nie ta to jeszcze nastepną za 11lat ) mojeg przygotowania w tym 3 lata schudnięcie z tłuszczu zarazem zwiększając masę mięsniowa poprzez trening silowy oraz interwaly. Drugie pytanie, jakie polecacie treningi lub jak powinien wyglądać trening sprintera mierzącego w szczyt. Pewnie pomyślicie czytając mojego [...]

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1627 Data: 2017-05-07 16:57:29 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Szafir - nieoszlifowany brylant (redukcja)

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam. Zrzuciłem już sporo kg (127kg->94kg), ale tłuszczyk spory na brzuchu wciąż jest. Ułożyłem dietę i proszę was o ocenę. Wklejam także moją aktualną fotkę. Waga obecna 94kg, wzrost 198cm. Trening siłowy + aeroby. BMR= (9.99 X 94 (kg)) + (6.25 X 198 (cm)) - (4.92 X 21 (lat)) + 5 = 2078.24 kcal Aktywny = 1.3 - 1.4 (Codzienne intensywne [...]

    Odpowiedzi: 43 Ilość wyświetleń: 7041 Data: 2010-08-14 14:28:58 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja,Rzeźba,Masa?CO DALEJ

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, moje pytanie jest takie co mam dalej robić? przez ostatnie 4 miesiące zrzuciłem 11 kg,biegałem co drugi dzień a co drugi dzień trening siłowy. Dietę miałem wysokobiałkową, mało tłuszczy,węgli-żarcie light,około 2200kcl na dzień.Chciałbym nabrać więcej masy mięśniowej ale nie tłuszczu.Ogólnie jestem zadowolony z wagi ale chciałbym zrobić [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 2383 Data: 2012-10-24 14:53:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja - Rower Vs Rower Stacjonarny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] opłaca sie kupować np rower stacjonarny ? czy może lepszy wyjsciem jest jazda na zwykłym rowerze Czy na rowerze moge wykonywać HIIT np jazda pod górke - z górki Czy jako trening siłowy w domu (mam do dyspozycji drążek + Hantle ) moge wykonać coś jak ACT ? Płeć: Mężczyzna Wiek: 17 Waga: 72 Wzrost: 175 Obwód klatki: niewiem Obwód [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 8733 Data: 2008-04-27 11:59:42 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pytanko !! Mozna zrobić cykl tak ????

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] ćwiczeń to był : Monohydrat dwa cykle na tym zrobilem i dość .. drogi rok brałem juz : Cm3 Jabłczan kreatyny to moj pierwszy cykl i drógi cell pump !! W tym roku chce zacząc trening siłowy i chce wziąść : 1)Cell Mass ... (duza pucha) 2)No-Xplode ... (duza pucha) 3) ?????? i z tym jest wziązane moje pytanie !! Cm3...(średnia pucha) 4)Mutant Mass [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1153 Data: 2009-12-20 17:41:46 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan treningowy do korekty

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] z przerwami (w sumie moze wyszłoby z 5) ciwczyłem kalistenike wg. metody lafaya, ale poniewaz nie rósł mi bicek i nogi, byc moze dlatego, ze zawsze miałem opory przed treningiem nóg (12 serii na obie nogi pistoletow, ktorych nie cierpie przez chyba tez nie rosły mi nogii) postanowilem przerzucic sie na silke(darmowa na uczelnii) z tym, ze [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1420 Data: 2016-04-15 01:20:57 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] dała do zrozumienia, że czas na zmiany./ Od 4 dni testuję na sobie nadal niski poziom węgli do 40g max ale zwiększyłam tłuszcze i czuję się o wiele lepiej, siła podczas treningu jest większa i nie ma głodu. Bazuję na 6 posiłkach + 3 litry wody nisko-mineralizowanej+ zielona herbata około litra dziennie. Treningi dotychczasowe dość [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 5176 Data: 2015-09-19 16:05:16 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)