[...] żeby wyżej skakać i wysoko kopać to proszę pisać. 4 Ćwiczę własnym ciężarem ciała tzn pompki, brzuszki itp bez obciążenia, to dobrze? 5 Co proponujecie jeszcze? Zazwyczaj się rozciągam i robię trening siłowy, czy mam robić jeszcze coś? Bo chciałabym być bardzo gibka i wgl chciałabym się nauczyć różnych akrobacji. Proszę o rychłe odpowiedzi xD
Cześć, Mam 22 lata, ważę 97kg przy wzroście 190cm. Od tygodnia po dłuższej przerwie chodzę na siłownie każdego dnia. Codziennie robię 1h aerobów i co drugi dzień trening siłowy. Do tego dwa razy w tygodniu gram w kosza i od maja dorzucam jeszcze do tego squasha raz w tygodniu. ALe bardzo martwi mnie, że mam spory nadmiar tkanki tłuszczowej - > [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
BMR = (9.99 X 58 (kg)) + (6.25 X 172 (cm)) - (4.92 X 18) + 5 = 1565.86 kcal 2. Kalorię spalone podczas aktywności fizycznej(TEA): Trening siłowy - 3 x 45 min x 9 + EPOC(3 x (7% z 1565.86 = 109)) = 1324 kcal 3. Wynik z punktu 2 dzielimy przez 7(dni tygodnia) = 190 kcal 4. Sumujemy wyniki z punktu 1 i 3: (BMR)1565.86 kcal + (TEA) 190 kcal = [...]
[...] się na temat diety. Stosuję ją od 6 tygodni a waga nie spada, tzn spadła tylko woda... moją bolączką jest niedoczynność tarczycy... Do tej rozpiski aktualnie robię trening siłowy 3x i 3x aeroby po 45min. Niedziela jest dniem NT. Za 2 tygodnie planuję aeroby zwiększyć do 5x. czasami zjem 5 zamiast 6 posiłków... zależy o której wstanę i [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] siłownia nie profesjonalna taka wiejska z kumplami(ławeczka,wyciąg,wyciąg do ściany ) , na początku ważyłem w granicach 81,82 kg ;) ,brałem kreatyne,ćwicząc bardziej taki trening siłowy do Grudnia doszedłem do mojej najmniejszej wagi 72kg, no ale kolega powiedział robimy mase, no to sie wziąłem za mase , moja dzisiejsza waga to 81,4kg , nie [...]
[...] jeszcze sięgałem bo jakiegoś słodycza czy fast fooda no i byłem na dwóch imprezach gdzie piło się whisky ze sprite) i z wagi 98,7kg zgubiłem do 91kg. W tygodniu ćwiczę 3x trening siłowy i zaraz po tym cardio przez 30-50minut rowerek, bieżnia (szybki trucht), orbiter. Oraz w wolne dni od siłowni cardio lub hit lub crossfit. W Przyszłym [...]
[...] że ktoś wygodnie ewentualne błędy. Celem jest zgubienie około 10 kg. Trening siłowy 5 razy w tygodniu. Każda partia w inny dzień. Do tego aeroby około 30-40 minut po każdym treningu siłowym. W weekend odpoczynek. Wiek :redukcja Płeć : mężczyzna Wiek : 27 Waga : 79 Wzrost : 170 Obwód klatki : 106 Obwód ramienia : 37 Obwód talii : 93 Obwód uda : [...]
[...] ok. 400-500 kcal. Zbiłem wagę z 102kg do 96 kg, bardzo duża zmiana w lustrze :-). Ale coś jakby staneło w miejscu od 3 tygodni waga nic się nie zmienia. Podniosłem aktywność treningów ale się przemęczałem, więc zdecydowałem zrobić 7 dniową przerwę od trenigów. Dieta w tym czasie na zero kcal. Teraz chciałbym wystartować z dietą low-carb, mam [...]
[...] mnie :wzrost 189 ,waga 85 ,ektomorfik. 21 lat Dieta: http://www.sfd.pl/Dieta_na_mas%C4%99%2ESi%C5%82ownia%2Bsporty_walki_-t1131096.html#post1 Zacząłem trenowac mma w klubie ,treningi odbywają się 4 razy w tygodniu (podaje dni tygodnia oraz godziny): Poniedziałek 17.00-18.00 K-1 Wtorek 20.00-21.00 Grapling Środa wolne Czwartek 19.00-20.00 [...]
[...] bardzo szybko i przyjemnie. Teraz od jakiegoś dłuższego czasu jestem na 3000kalori jako bilans zero ponieważ bardzo dużo chodzę w pracy później 3x w tygodniu robię sobie trening siłowy w domu na podstawowym sprzęcie fbw i 5x robię sobie po 40min różne aeroby bo lubię. I tu moje pytanko. Czy aktualna sylwetka po takim czasie jest ok?? I jak [...]
[...] zapuściłem, nie trenowałem kompletnie nic, i przyszedł czas mocno zabrać się za siebie. Kilka danych: Wzrost 172 cm Waga:92kg Wiek 27 lat Aktywność fizyczna na start : 4x trening siłowy + 30 min kardio po każdym treningu Pracuję jako przedstawiciel handlowy- sporo chodzę Zamierzam wszystko dokładnie ważyć(nawet warzywa) 90% mojej diety bedzie [...]
[...] 37 cm Udo: 64 cm Kwiecień 2014: Pas: 91 cm Klatka: 102 cm Biceps: 36,5 cm Udo: 64 cm Maj 2014: Pas: 88 cm Klatka: 107 cm Biceps: 36,5 cm Udo: 63 cm 4 razy w tygodniu robię trening siłowy, oraz aeroby najczęściej po treningu w postaci biegania, albo jazdy na rowerze. Staram się również robić aeroby w dni nietreningowe (bieganie, rower, piłka [...]
Cześć . Na forum jest duzo na temat diet i treningow , ale nie wiem jak to sie ma w praktyce . Czy mogl by mi ktos pomoc w utworzeniu diety i ulozeniu planu treningowego? Chodze na siłownie 5 razy tygodniowo po ok 2 godziny . Moim celem jest pozbycie sie tluszczu i ogolna poprawa sylwetki , nie chce budowac zbytnio miesni . Narazie cwicze na [...]
Witam! Płeć : mężczyzna Wiek : 25 Waga : 97 Wzrost : 182 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 27% Aktywność w ciągu dnia : praca, trening siłowy Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW Cel : redukcja rozłożona w czasie Ograniczenia żywieniowe : brak Stan zdrowia : dobry Preferowane formy aktywności fizycznej : [...]
Siema, jestem na redukcji na poważnie i systematycznie od września, jem 2000 kcal białko 140g, tłuszcze 70g i węgle 200g. Robię 3 razy w tygodniu trening siłowy i cardio 2-3 razy w tygodniu. I teraz pytanie, czy dalej redukować, jeśli tak to ile czasu jeszcze?, Czy zacząć czystą masę? Przesyłam wymiary i zdjęcia sylwetki. Możecie również [...]
[...] jakąś dietkę bo przydałoby się zrzucić trochę kg i cm. W pasie aktualnie 95 (po redukcji chciałbym minimum 85). Trening siłowy 3/4x w tygodniu + bieganie (30min) po każdym treningu + 3x w tygodniu rolki (15km, zależnie od pogody). Przez marzec zeszło 5kg ale zapewne większość to sama woda :) Największy problem oczywiście z boczkami. Wg [...]