Tak, ale stężenie kortyzolu rośnie wraz z wydłużaniem się treningu. Trening siłowy też nie może być długi. Poza tym robienie treningu siłowego i popijanie np carbo w celu trzymania odpowiedniego poziomu cukru jest zasadne, bo cały efekt spalania tkanki tłuszczowej występuje po treningu. Jaki natomiast jest sens robienia 2 godziny aero i picia w [...]
Aby spalić nadmiar tłuszczu potrzebna będzie dieta + interwały +trening siłowy ale najpierw trzeba mieć te mięśnie brzucha Tak jak wladek0o napisał jak masz zamiar ćwiczyć tylko zestaw dyskotekowy to odpuść.
to ja się wtrącę do dyskusji: Robię trening siłowy i przed nim biorę Shock,a Universala. Chciałabym teraz włączyć jakiś mix protein potreningowy. Co sądzicie o Whey Cooler PVL?
Jeśli chodzi o treningi samemu, to nie jest to takie proste. Technikę będziesz robił błednie i nie zauważysz tego, niekt Cię też nie poprawi i wejdą Ci te nawyki i będziesz miał później problem żeby się odnaleźć. Techniki ucz się na sekcji. Co do skakanki czy walki z cieniem to już szybciej. Zrób sobie trening siłowy albo jak wspomniałeś kondcyjny [...]
Jak pisano wcześniej. Robiąc błędy nikt ich nie zauważy, a może to mieć negatywny wpływ na treningi w sekcji. Postaraj się może trochę pobiegać, albo zastosować trening siłowy/wytrzymałościowy. Pozdrawiam
A jakie są efekty po 3 miesiącach uczęszczania na siłownie ? Na początek nie trzeba dokładać kardio. Dobry trening siłowy i odpowiednia dieta załatwiają sprawę.
Dieta z lekko ujemnym bilansem kcal i rozsądny trening siłowy 3 razy w tygodniu. Wtedy na pewno zbedna tkanka tłuszczowa zniknie. W późniejszym okresie będzie można dodać trochę jedzenia, by wejśc na stricte "masową" ścieżkę .
Na początek przeczytaj prosze linki zawarte w regulaminie działu i zastosuj się do wytycznych (zdjęcia, zrzuty miski). Dzięki temu będziemy mogły bardziej pomóc:-) Na pewno dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie trening siłowy.
Mozna robic intensywny trening silowy, nawet z takim obciazeniem. Przysiady, martwe ciagi w roznych kombinacjach, podciaganie itd Lepszych efektow nie uzyskasz, biegajac po 100km.... Oczywiscie aeroby maja swoja wazna role, ale tez nie rozumiem rezygnacji z silowni.. Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-01-16 16:32:57
[...] a następnie po obliczeniu ułóż jadłospis wrzucając go w takiej formie :http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest. Same cardio może źle wpłynąć na "jędrnąść ciała" , dodałbym trening siłowy . Pozdrawiam
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
nie myślalas żeby dołożyc trening siłowy który zdecydowanie przyspieszyłby proces odchudzania? oczywiście ze za mala ilość kcal może negatywnie wpłynąć na postępy redukcji u Ciebie np jest bardzo mało tłuszczy w diecie białka również jest za mała ilość Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-01-28 11:12:31
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Zdecydowanie lepiej będzie robić trening siłowy i dodać do tego cardio niż odwrotnie , zarówno pod kątem redukcji tkanki tłuszczowej jak i poprawy jakości tkanki oraz proporcji.
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] znów zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne ( problemy zdrowotne). Co do jedzenia to podawałam już wcześniej spis tego co jem. Wprowadziłam zmiany tam, gdzie mówiliście czyli o tłuszczach i o białku. Lekko podbiłam kaloryczność do 1700 kcal, bo 1500 to było według Was za mało. Od poniedziałku zastosuję trening siłowy zasugerowany przez deja vu.
wpierw policz zapotrzebowanie wg wzoru podanego wyżej i to jest Twoja baza zero, żeby budowac masę mięśniową dodajesz 200-300kcal na początek i rozkładasz makroskładniki, jednak musisz mieć na uwadze, że mięśnie bez odpowiedniego bodźca (trening siłowy) do wzrostu nie będą rosły a nadwyżka będzie odkładana w postaci tłuszczu zapasowego
jest w tym duzo prawdy... trening silowy mozna tez ustawic tak, aby grupy miesniowe, ktore mocno dostaja w kosc podczas pracy fizycznej, nieco odpoczywaly podczas treningu silowego. nie mam na mysli tutaj tego, aby ich w gole nie trenoac, ale np. jak walimy mlotem pol dnia, to mozna nieco oszczedzic plecy i skupic sie na ich rejonach docelowych, [...]
[...] o wzmocnienie mięśni- ale chodzi przede wszystki o strate tego tluszczu ktory nan zalega. w tym celu nie ma lepszej metody jak odpowiednio skoordynowac wlaściwe odżywianie, trening silowy, i aeroby. mięsnie brzucha oczywiście w tym sa juz ujęte. natomiast na dolna część brzucha najlepsze ćw. wg. mnie to unoszenie nóg w podporze- jednakże jest to [...]