Wbrew pozorom siłowy trening na "kryzysowe" czasy w życiu mi się widzi bardziej od kulturystycznego. Kwestia wybrania dość wąskiego zakresu ćwiczeń. Ale to może moja indywidualna sprawa, bo jak robię bardziej kulturystyczny trening to mięśnie mam mocniej przeorane co wynika pewnie z mojego zamiłowania do jakichś abstrakcyjnych zakresów powtórzeń i [...]
[...] silki z 5 dni,bo czuje sie juz mocno wymeczony i wypalony rzezba wiec niechce odrazu startowac,bo znow nieurosne nic przez caly rok bo cwiczylem jak szalony i niezmienialem treningow?a wiem e po rzezbie jest dobrze wziasc pare dni wolnego,co ty na to qazar?i z tym ladowaniem,czy bez?i jeszcze jedno pytanie,tym razem zamierzam postawic na [...]
[...] (ale może być więcej nie ma górnego limitu) - mniej niż 20 g tłuszczu; mniej niż 20 g białka Powinny być spożyte w odstępie 2-4 godzin; Jeżeli w tym dniu wypada trening to powinny być one spożywane po treningu; Posiłek potreningowy (b.ważny): Po treningu należy spożyć posiłek białko+ tłuszcz; 0 węgli" Qazar, 1. na NHE w dni [...]
Przez najbliższe dwa tygodnie raczej będę miał małe szanse na siłowy trening. Z aerobami też raczej nie poszaleję, ot jak się uda to pobiegam. Na CKD jestem już ponad półtorej miecha i efekty są super. Nie chciałbym tego zaprzepaścić. Czy przejść teraz na SKD i później z powrotem na CKD? Czy też wystarczy trzymać się bilansu i nie przesadzić z [...]
[...] wytrzymałość i siłe. Jeśli chcesz mieć kondycję to dorzuciłbym bieg jeszcze w któryś dzień tak żeby było 3 razy w tygodniu. Możesz biegać naprzemiennie interwałowo i wytrzymałościowo czyli długie biegi bez przerw i zmian tempa Co do treningu na siłowni. planujesz robić 15 serii na bica jednego dnia? Na moje oko to jest trening masowo-siłowy.
zanim wrzuce jakas wypiske,aktualne foto /SFD/Images/2016/2/13/f8b152c85517422ab5996a6608674c22.jpg niestety ten trening ma to do siebie,ze DOMSY okropne - ale podczas treningu pompa nie wystepuje a jak juz to odczuwalna w znikomym stopniu coz - trening typowo silowy waga up wegli sporo ale brak typowego 'nabicia' choc tez dzisiaj 'it's not my [...]
A no chyba że tak. Rozumiem idee robienia deloadow jeśli nic nie zmieniamy. Robimy cały czas ten sam trening zwłaszcza jakiś siłowy. Ale gdy zmieniamy trening co miesiąc dwa czy 3 samo przez się wyjdzie deload bo nigdy w pierwszym tygodniu nie zrobimy na 100%. 100% będzie w 3 czy 4 tygodni (i w kolejnych). Osobiście urlop traktuje jako działanie [...]
W tamtym roku i obecnie. Ale to nie są typowe specjalizacje. To tylko jeden trening extra. A co robisz to nie ma znaczenia. Byle byś nie dawał- w przypadku barków- przed lub po barkach i ew. Klatce. Wszytsko zależy od ułożenia tygodniowego treningu. Ja np. Teraz w poniedziałek mam barki z planu. W piątek robię extra trening na barki. W sobotę mam [...]
mam pytanie cwicze mezocyklem jusz 15 tydzien bez przerwy o otóż zaczeło sie to dziać około w 2 tydz mezocyklu wogóle brak energi na trening,ale pomyślałem może to kondycja,napoczątku tak nieodczuwałem ale potem w około 10 tydz to już wogule brak jakichkolwiek checi.Zrobiłem poczas cyklu tylko raz deolading.Progres siłowy mierny jak i masowy [...]
To ja nawet nie chce myśleć co by tu było jakby temat brzmiał "Siłowy trening nóg" :D. Gratuluje BYK, później przeczytam bo widzę, że bardzo obszerny artykuł i z pewnoscią wyczerpujacy.
- W splicie nie zbudujemy siły, bo musi być stymulacja układu nerwowego co 48h - no tak.. ale odczytujemy trening jako priorytet w budowaniu siły czy też może priorytet w zdobywaniu zarówno siły jak i masy ? wydaje mi się, że jednego i drugiego. Nie ma siły (dużej) bez masy (dużej). idąc takim myśleniem nie zajdziemy nigdzie! Zarówno trening jak i [...]
[...] sie złozy w tym czasie z wakacjami i potem redu, bo dalsze masowanie powiedzmy chociazby te 4-5tyg nie miało by wiekszego sensu. Waga raczej w miejscu, siła jeszcze idzie, trening raz super raz ciut gorszy, ale apetyt dalej bardzo dobry czasem miedzy posilkami jest nawet ssanie. Ale nie mi tu zdecydować dlatego na dniach bedzie raport do Adama [...]
Dzień 3ci, treningowy. Od czego by tu zacząć. Xtreme Stack + NAG (godzina 7.50), standardowy zestaw śniadaniowy, który zaczyna mi wychodzić bokiem, hehe. I pytanie - czy owsiane mogę zastąpić z rana ryżem? Szczerze powiedziawszy, mimo tego, iż znajduje się on w 5 na 6 możliwych posiłków, to zmiksowany z gainerem w blenderze mógłby być całkiem [...]
Jem co okolo 3h i w kazdym posilku jest miedzy 20 a 40g bialka wiec daruje sobie bcaa w pracy. Druga sprawa, napisales: "widze za to wiekszy sens taki przed treningiem (~20minut) spora dawka bcaa (10-15g) podczas treningu popijana sproa dwaka bcaa (10-15g) wiec konzcac trening jest wysoki poziom we krwi wskakujemy na rowerek te [...]
spoko, dzięki za rozjaśnienie tematu. Jeszcze pare słów na temat moich treningów na redukcji CBL. Czy mam zacząć trening normalnie siłowo 6-8 powtorzeń a po nich 50% ciężaru i dużo powtorzeń ? Rozumiem, że bardzo wskazane jest wyplukanie glikogenu tym jednym treningiem. FBW bede kontynuował. wypłukanie gliko swoją drogą wzrost GH też - choc [...]
[...] aby pozniej pokonac dodatkowe dwie. Po 25 minutach te dwie to nic ;) Ani sie obejrzysz i bedziesz biegac jak ja teraz - biegne 20km dlugasa by pozniej odbyc zasadniczy trening, jeszcze 6,8,10 km biegu, bo wtedy zaczyna sie "ciezko". O tempo i zroznicowanie treningu biegowego bedziesz sie martwic za kilka miesiecy, wlasciwym do tego momentem [...]
[...] lacznie. Czy inne suplementy niz te wymienione w 1 poscie sa dozwolone? mam tu na mysli suple typu BCCA, SAW. Jak juz pytam, to odrazu czym kierowc sie przy wyborze z aktry trening mam zamienaic cf? jesli jest bardziej silowy to sa trening sila + obowy a jesli bardziej wytrzymalosciowy to za wytrzymalosc? po prostu? juz chyba przestaje meczyc [...]
"Dlatego tak układamy trening by mieć siłę. Najważniejsze ćwiczenia idą na początek treningu. Na bica czy barki już nie trzeba mieć "super potencjału" " Cudowna argumentacja, a kto teraz pisał o bicepsach? postrzegasz splity jako 12-10-8 i pompa ponad wszystko inne mozliwosci dla Ciebie nie istnieja - bo po co split jest zly i [...]