"trening siłowy wpływa na wzrost poziomu HGh (hormon wzrostu)" - kiedys wyczytałem takie zdanie i była to opinia naukowa. Przepraszam ale nie jestem w stanie podać źródła...:)
Witam. Aeroby wcale nie są konieczne podczas redukcji tkanki tłuszczowej, w niektórych sytuacjach mogą mieć wręcz negatywny wpływ na kompozycję sylwetki. Trening siłowy to odrębna sprawa. Jeżeli chcesz efektywnie i zdrowo pozbyć się nadmiaru tłuszczu - niezbędne będzie wprowadzenie w praktykę adekwatnego modelu żywienia. Tego aspektu nie da się [...]
[...] prawda, jednak jeśli chcesz zachować jak największą muskulaturę – to musisz się zastanowić czy akurat te aeroby (zwłaszcza te długie) Ci nie przeszkadzają ;-) Połączenie treningu siłowego, aerobowego oraz interwałowego przyniesie najlepsze rezultaty podczas spalania tkanki tłuszczowej. Sama jazda na rowerku stacjonarnym nic tutaj nie pomoże . [...]
Sachem chyba odpowiedzial jednoznacznie Jest to prawie niezmoliwe - wbrew naturze, sa to sporadyczne przypadki, ludzie z genetyka, osoby zaczynajace trening silowy(i tak krotko to trwa i nie u wszystkich), trzeba miec full suplementow(i taka nie zawsze dziala), super, mega, hiper wiedze na temat biochemii i znajomosc fizjologii czlowieka (no i [...]
Dokladnie jw Niestety w ogólnej swiadomosci caly czas pokutuje mit że trening silowy hamuje wzrost bo wtedy idzie w szerokość a nie w wysokość Wzrost mamy zaprogramowany genetycznie i musielibysmy niesamowicie mocno zrobić krzywdę naszemu organizmowi zeby zahamowac wzrost szkieletu.
[...] powyższych żaden - nawet najmocniejszy spalasz nie odniesie efektów. Co do TSE - testowałem na sobie i nie zadziałał. W tych samych warunkach (ta sama ilość kalorii, ten sam trening siłowy, taka sama ilość sesji aerobowych - tylko że w innym okresie) testowałem Clenburexin Treca i jest o wiele lepszy. Może nie tak tani jak TSE ale zdecydowanie [...]
przygotowuje sie do zawodow z klubem . trener uzgodnil grafik biegamy 7 dni w tyg po 45 min 45min to nie jest tak strasznie dużo, jeśli masz czas na regenerację, to nie widzę przeszkód żeby np. po 10 godzinach od biegu zrobić lekki trening siłowy - oczywiście góry, nie nóg :-)
Jak masz panie kolego staż zerowy. To Aeroby wykonuj tylko w formie rozgrzewki więcej nie trzeba. Do tego trening siłowy 3-4 razy w tygodniu i przede wszystkim ogarnięcie miski bo to dla Ciebie sprawa priorytetowa.
[...] Następnie należy obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne ze wzoru, który otrzymałeś w wypowiedzi powyżej. Jeżeli chcesz redukować poziom tkanki tłuszczowej, to od zapotrzebowania odejmiemy około 300 kalorii. Warto pamiętać, że jeżeli chcesz poprawić wygląd sylwetki, to podstawą jest trening siłowy.
Witam Trening siłowy w nieznacznym stopniu uszczupla zapasy glikogenu, dlatego tuż po treningu możesz zjeśc posilke skladający się z węgli o wyzszym IG np. białego ryżu. Kluczowym elementem jest dostarczenie aminokwasow dlatego nie możesz zapomniec o porcji białka (chude mięsko, ryba, odżywka bialkowa).
Waże 78 kg w tym temacie co wysłaleś jest napisane : Tak wiec BCAA przed treningiem - jak najbardziej BCAA na treningu - jak najbardziej BCAA po treningu - juz nie koniecznie! nie pic na treningu wogole - tylko wode po treningu dac bcaa wejsc na rowerek na 20-30minut wiec z momencie zejscia ten poziom ma maxa Czyli jem posiłek po godzinie ide [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam. Właśnie nie trzymam się sztywno schematów. Jedyny schemat jaki mam to 5 posiłków dziennie i wysiłek fizyczny od pon do sob. Co do wysiłku to pon. śr. pt. - trening siłowy (mięśnie klatki piersiowej) wt. czw. sob. ABS. Pierwsze 2 tyg po 1kg a ten 3 to kiepsko bo ok 0,5kg. Planuję uderzyć jeszcze puki pogoda w bieganie/rower. Pozdrawiam.
Dzięki panowie no dieta hmm jestem jeszcze młody 16 lat więc ograniczam jedzienie stosuję się do 10 wskazówek żywieniowych A jeśli trening siłowy to jaki polecacie? Zwyłe ćwiczenia z hantlami? Zmieniony przez - shakir666 w dniu 2010-07-12 16:55:15
A więc tak dzisiaj byłem na siłce było cool Ćwiczyłem Na początku stepper 20 minut Później godzine rowerek Później brzuszki A później trening siłowy Rano zjadłem 1 jajko,garść orzechów włoskich,pomidora oraz kromkę chleba A jak przyszedłem z siłowni to jakieś mięso gotowane,sałatke oraz ryż :) Czy dobrze robię czy raczej coś zmienić ?:) [...]
Przede wszystkim sugeruję określić cel tego typu treningów. Ciężko mi sobie wyobrazić jaki on może być przy takiej ilości biegania. Nawet osoby startujące w maratonach tyle czasu na to nie poświęcają. Jaki jest tego cel? Robisz ogromną ilość kroków. Jest to w zupełności wystarczająca aktywność fizyczna. Do tego trening siłowy i pod kątem [...]