Siemka ostatnio założyłem temat żeby koledzy doradzili mi co zrobić i polecili mi zrobić takie coś, ze w dni treningowe bilans dodatni + aeroby a w DNT bilans ujemny. Głownie by zrobić troszkę mięcha i spalić troche BF. I teraz mam pytanko do was :
Na dniach chce zakupić BCAA i białko a kreatyne jeszcze mam i teraz nie wiem jak to stosować . Mi się wydaje ze po treningu silowym wypić kreatyne i BCAA 5G i iść na aeroby i po aerobach 5-10g BCAA i do tego porcje białka. Co wy o tym myślicie ? Z góry dziekuje :)
Na dniach chce zakupić BCAA i białko a kreatyne jeszcze mam i teraz nie wiem jak to stosować . Mi się wydaje ze po treningu silowym wypić kreatyne i BCAA 5G i iść na aeroby i po aerobach 5-10g BCAA i do tego porcje białka. Co wy o tym myślicie ? Z góry dziekuje :)
Krzysztof Piekarz