Witam. Swoimi ćwiczeniami dąże do utraty kilku zbędnych kilogramów oraz rzeźby ciała. W internecie czytałem wiele opinii, jedne że wykonanie tych dwóch rzeczy na raz jest bez sensu, drugie że śmiało mogę to połączyć. Koleżka pracujący na siłowni do której chodzę poradził mi, żebym leciał w ten sposób : jeden dzień treningu siłowego, jeden dzień treningu aerobowego (60 minut) i tak w kółko, lecz nadal nie jestem do końca pewny co powinienem zrobić. Mógłby ktoś mi doradzić ?
I jeszcze jedno pytanko co do aerobów. Czy podczas tych 60 minut treningu można ograniczyć się do jednego sprzętu (w tym wypadku chodzi mi o rowerek) ?
I jeszcze jedno pytanko co do aerobów. Czy podczas tych 60 minut treningu można ograniczyć się do jednego sprzętu (w tym wypadku chodzi mi o rowerek) ?
Krzysztof Piekarz