[...] nitorbolon energ, cm3 1250, clenburexin,hmb rev, aakg mega poprosze o porade czego jeszcze brakuje, jak todawkowac oraz łaczyc, aby nie przesadzic, przy okazji jest oczywiscie wlasciwe odzywianie 5 razy dziennie i ok. 3-4 litry wody dziennie. chcialbym rozpoczac typowy trening masowo silowy. czekam na porady i dzieki sliczne, pozdrawiam,
Witam,zakończyłem trening trojboju silowego metoda 5 razy 5. To byl moj pierwszy plan typowo siłowy,wczesniej przez 7 lat,siownia była tylko dodatkiem do ju jitsu a ostatnie 2 lata mma. Trenowalem pod katem wytrzymalosci. Po tym planei moje wyniki siłowe sa nastepujace: (bez zadnego sprzetu) Przysiad: 160 kg Wyciskanie:115 kg Martwy ciag:170 kg [...]
[...] siłowego, ( przysiad-160kg, klatka-110kg, martwy ciąg-190kg ) jak narazie nie brałem żadnych odzywek, skonczyłem własnie terning siłowy i przeszedłem do roztrenowania, nastepnie planuje jakis trening kulturystyczny celem regeneracji i odpoczynku po treningu siłowym i to własnie podczas niego chciałbym sie troche rozbudowac i podtrzymac wyniki
Witam. Akurat zaczynam trening na rzeźbę. Czy można zrobić aeroby przed treningiem siłowym. Plan jest taki: po pracy basen, później obiad, po obiedzie tr, siłowy. pzdr grem1
Hej! Wlasnie ulozylem diete i skonsultowalem z kilkoma osobami. Trening redukcyjny 5-6 razy w tyg. siłowy i areobowy. Moja waga 84, wzrost 175. Dieta wyglada tak: http://screeny.pl/50335 Chce do tego stosowac suple: Olimp - BCAA Mega Caps Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps Olimp HMB 1000 Olimp Omega3 GOLD ewentualnie jeszcze zielona herbatka [...]
[...] sprobowac ? I dlaczego ? Mam zamiar cwiczyc 4x w tyg pon,sro,piat,sob...cel to jak najleoszy rozrost miesni (masa !!) zaprzestanie bycia patykiem :D (wiem ze od tego jest dieta (która mam (wmiare przestrzegam) ))no ape trening tez cos do tego ma.... wiec co byscie polecili ?? Soery za sklad i bledy ale pisze z tf...z gory dzieki ;)
witam. Uprawiam jzu jakis czas trójbój siłowy i teraz przygotowuje sie do zawodów, chciałbym sie poradzić was o suplementy na siłe(trening i diete jako stary wyga juz mam ) mam juz:: now zma, maxvit, magvit b6, białko ostrowii 2 kilo, olimp tauryne mega kaps i kreatyne mono, teraz mam zamiar dokupic:: OLIMP ANABOLIC AMINO 5500 MC 360 kaps OLIMP [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
Witam, mam cel ::: poprawić wyskok. Podzieliłem trening na 2 części: siłowy oraz szybkościowy. Wygląda to następująco: http://puu.sh/bv773/0e14283632.png Ta siłówkę będę robił w poniedziałki i piątki, natomiast we wtorki szybkosciówki 10 sprintow 100m + siatkówka w czwartek. Nie przesadziłem torszkę ? Starałem się tak dobrać ćwiczenia aby uniknąć [...]
Witam, Chciałem ogólnie zasięgnąć porady odnośnie zmiany treningu z masowego na rzeźbę, oraz jeszcze bardziej ogólnie - zmiany treningu X na Y (siłowy na masowy i inne kombinacje). Czy istnieją jakieś generalne schematy np. najpierw trening an siłe, potem na mase, i na końcu na rzeźbę? Czy przejścia między jednym treningiem a drugim mogą być [...]
Witam czy istnieje taki suplement diety który ma w sobie oba składniki ? Oraz czy jest możliwość dostarczania w pokarmie eaa ? Bo bcaa chyba nie można dostarczać. Biorę rano na śniadanie wpc owoc orzech owsianke. Trening mam silowy push/press/legs podzielony na 2 dni. Jestem na redukcji. Czy jest sens w ogóle ? Trenuje 1,5h po śniadaniu. W [...]
Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie
[...] L Karnityne od treca, L-Carnityne gold , na dodatek duże opakowanie . Problem leży w tym że wcześniej brałem l karnityne w tabletkach , teraz jest w płynie i nieważne jaki trening , czy siłowy czy interwałowy braknie mi tlenu - dosłownie. Po przyjętej dawce dziennej na treningu już jest gorzej z oddychaniem i utrzymuje się to do 2 dni. Jak nie [...]
[...] o ćwiczenie, to początkujący. Chciałbym zapytać Was jakie ćwiczenie powinienem wykonywać, żeby przyniosły one efekt nie tylko siłowy ale i w tzw. rzeźbie. Raczej chodzi o trening w domu. Aktualnie posiadam hantle x2 o ciężarze 7,5 kg + gryf(nie wiem ile waży). Moja waga to około 68 kilo. Wspomnę tylko, że chciałbym też troszkę przytyć dbając [...]
Witam. Powracam do treningu na silowni po dluzszej przerwie. Zależy mi na wzroście masy i siły. Mam jednak problem z wyborem rodzaju treningu bo mam do dyspozycji 4 dni z rzędu: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek (+ewentualnie jakis trening domowy w pozostałe dni z obciążeniem własnego ciała). Ponadto chcę ustalić priorytet na biceps [...]
Sluchajcie mam problem, trenuje tydzien na silowni, wczesniej tylko pilka nozna. Trening wyglada tak ze najpierw silowy a potem 15 min rowerek w tym 10min HIIT W odzywianiu zrezygnowalem z bialego chleba i zwiekszylem podaz bialka. Biore do tego BCAA i HMB. Ogolne zalozenie to schudniecie. Ale dzieje sie cos innego OD ZESZLEGO TYGODNIA [...]
Witam. Może pomyle dział, to z góry przepraszam. Mam do was pytanie, robie trening bardziej siłowy przy tym pod barki. I teraz mam problem, że musze zrzucić z ud przynajmniej 2-3 cm, ponieważ mam problem z garniturem kupiłem wszystko ok tylko jest troche dopasowany na udach, moje pytanie brzmi czy żeby je zrzucić to trzeba wogule odstawić [...]
jestem juz po dwóch cyklach masowych; najpierw była 6 tygodniowa masa, potem 1 tygodniowa regeneracja, dalej 4 tygodniowa cięższa masa, teraz kończę 2 tygodniową regenerację (trening obwodowy), od poniedziałku chcę zacząc cykl siłowy, moje pytania: 1. ile powinien trwać cykl siły? 2. ile tygodni regeneracji po nim? 3. co dalej? gęstość czy rzeźba? [...]
no wiec mam pytanie jeśli chodzi o siłowy trening wyskoku dotychczas robiłem w poniedziałki i czwartki ale teraz bede musiał zmienić troche bo dojdą 2 treiningi siatki w tygodniu no więc jak jest lepiej: poniedziałek-wyskok na siłce wtorek-siatka piątek-siatka+potem wyskok na siłce no i jeszcze troche treningów pozostałych grup mięśniowych w [...]
[...] + nogę w gipsie miałem to i się podlałem nieznacznie) Teraz proszę o ocenę diety, cel redukcja około 3-4kg. Przed 1 posiłkiem Aeroby 40-60 min na czczo 2-3x w tygodniu + 2x trening normalny na siłowni, w głównej mierze siłowy. Bardzo proszę o ocenę przez osoby posiadające WIEDZĘ na ten temat ;-) [...]
Witam, mam problem ze zgraniem suplementów z dietą w okolicy treningu. 16:45 - 8 gr BCAA+ 6 kps ProZMA SNI + 2 gr Kretyny ? jak tu wpasować posiłek i jaki on powinien być. 17:30 - trening 60 minut siłowy + 20 aoeroby. 19:00 - baton 21B,41W MLO(na siłowni)+4gr kreatyny 19:30 - odzywka białkowa olimp80(20gr )+5 gr L-glutaminy+2gr HMB [...]