SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

trening siłowy

  • [...] nitorbolon energ, cm3 1250, clenburexin,hmb rev, aakg mega poprosze o porade czego jeszcze brakuje, jak todawkowac oraz łaczyc, aby nie przesadzic, przy okazji jest oczywiscie wlasciwe odzywianie 5 razy dziennie i ok. 3-4 litry wody dziennie. chcialbym rozpoczac typowy trening masowo silowy. czekam na porady i dzieki sliczne, pozdrawiam,

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 799 Data: 2010-05-05 12:57:55 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Przygotowanie do zawodów

    Temat
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Witam,zakończyłem trening trojboju silowego metoda 5 razy 5. To byl moj pierwszy plan typowo siłowy,wczesniej przez 7 lat,siownia była tylko dodatkiem do ju jitsu a ostatnie 2 lata mma. Trenowalem pod katem wytrzymalosci. Po tym planei moje wyniki siłowe sa nastepujace: (bez zadnego sprzetu) Przysiad: 160 kg Wyciskanie:115 kg Martwy ciag:170 kg [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 979 Data: 2010-01-27 16:55:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomoc w suplementacji

    Temat
    Odżywki i suplementy

    [...] siłowego, ( przysiad-160kg, klatka-110kg, martwy ciąg-190kg ) jak narazie nie brałem żadnych odzywek, skonczyłem własnie terning siłowy i przeszedłem do roztrenowania, nastepnie planuje jakis trening kulturystyczny celem regeneracji i odpoczynku po treningu siłowym i to własnie podczas niego chciałbym sie troche rozbudowac i podtrzymac wyniki

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1088 Data: 2008-08-13 22:23:02 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • aeroby przed treningiem?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Akurat zaczynam trening na rzeźbę. Czy można zrobić aeroby przed treningiem siłowym. Plan jest taki: po pracy basen, później obiad, po obiedzie tr, siłowy. pzdr grem1

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 4608 Data: 2005-04-25 10:58:40 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak dawkowac moje suple?

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Hej! Wlasnie ulozylem diete i skonsultowalem z kilkoma osobami. Trening redukcyjny 5-6 razy w tyg. siłowy i areobowy. Moja waga 84, wzrost 175. Dieta wyglada tak: http://screeny.pl/50335 Chce do tego stosowac suple: Olimp - BCAA Mega Caps Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps Olimp HMB 1000 Olimp Omega3 GOLD ewentualnie jeszcze zielona herbatka [...]

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 980 Data: 2009-02-09 07:51:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta redukcja do oceny

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam! Proszę o ocenę poniższej diety. Dziękuję Waga: 87 kg Wzrost: 200 cm Biceps: 37cm Pas: 87 cm Klatka: 99 cm Trening : 4x siłowy 1x Bieg 5-7 km Suplementacja : BCAA, przedtreningówka Zawartość tkanki tłuszczowej około 15 % /SFD/Images/2016/7/11/47671c1cffa54902a986e805ec0b5ff8.jpg /SFD/Images/2016/7/11/3d9eddb2dc724fefbaf35d39b72185f4.jpg [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1067 Data: 2016-07-11 19:20:30 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Plan

    Temat
    Trening dla początkujących

    [...] sprobowac ? I dlaczego ? Mam zamiar cwiczyc 4x w tyg pon,sro,piat,sob...cel to jak najleoszy rozrost miesni (masa !!) zaprzestanie bycia patykiem :D (wiem ze od tego jest dieta (która mam (wmiare przestrzegam) ))no ape trening tez cos do tego ma.... wiec co byscie polecili ?? Soery za sklad i bledy ale pisze z tf...z gory dzieki ;)

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 803 Data: 2016-09-01 15:36:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • cykl na sile

    Temat
    Odżywki i suplementy

    witam. Uprawiam jzu jakis czas trójbój siłowy i teraz przygotowuje sie do zawodów, chciałbym sie poradzić was o suplementy na siłe(trening i diete jako stary wyga juz mam ) mam juz:: now zma, maxvit, magvit b6, białko ostrowii 2 kilo, olimp tauryne mega kaps i kreatyne mono, teraz mam zamiar dokupic:: OLIMP ANABOLIC AMINO 5500 MC 360 kaps OLIMP [...]

    Odpowiedzi: 0 Ilość wyświetleń: 830 Data: 2006-03-17 01:06:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [plan] Czy nie za dużo ćwiczeń ?

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Witam, mam cel ::: poprawić wyskok. Podzieliłem trening na 2 części: siłowy oraz szybkościowy. Wygląda to następująco: http://puu.sh/bv773/0e14283632.png Ta siłówkę będę robił w poniedziałki i piątki, natomiast we wtorki szybkosciówki 10 sprintow 100m + siatkówka w czwartek. Nie przesadziłem torszkę ? Starałem się tak dobrać ćwiczenia aby uniknąć [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1360 Data: 2014-09-11 23:03:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening na rzeźbę po treningu masowym

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam, Chciałem ogólnie zasięgnąć porady odnośnie zmiany treningu z masowego na rzeźbę, oraz jeszcze bardziej ogólnie - zmiany treningu X na Y (siłowy na masowy i inne kombinacje). Czy istnieją jakieś generalne schematy np. najpierw trening an siłe, potem na mase, i na końcu na rzeźbę? Czy przejścia między jednym treningiem a drugim mogą być [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 881 Data: 2014-03-10 15:38:31 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • bcaa i eaa w jednym

    Temat
    Odżywki i suplementy

    Witam czy istnieje taki suplement diety który ma w sobie oba składniki ? Oraz czy jest możliwość dostarczania w pokarmie eaa ? Bo bcaa chyba nie można dostarczać. Biorę rano na śniadanie wpc owoc orzech owsianke. Trening mam silowy push/press/legs podzielony na 2 dni. Jestem na redukcji. Czy jest sens w ogóle ? Trenuje 1,5h po śniadaniu. W [...]

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 1396 Data: 2015-04-05 22:53:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem z L-Karnityną

    Temat
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    [...] L Karnityne od treca, L-Carnityne gold , na dodatek duże opakowanie . Problem leży w tym że wcześniej brałem l karnityne w tabletkach , teraz jest w płynie i nieważne jaki trening , czy siłowy czy interwałowy braknie mi tlenu - dosłownie. Po przyjętej dawce dziennej na treningu już jest gorzej z oddychaniem i utrzymuje się to do 2 dni. Jak nie [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 984 Data: 2014-04-06 10:00:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening dla początkującego

    Temat
    Trening w domu

    [...] o ćwiczenie, to początkujący. Chciałbym zapytać Was jakie ćwiczenie powinienem wykonywać, żeby przyniosły one efekt nie tylko siłowy ale i w tzw. rzeźbie. Raczej chodzi o trening w domu. Aktualnie posiadam hantle x2 o ciężarze 7,5 kg + gryf(nie wiem ile waży). Moja waga to około 68 kilo. Wspomnę tylko, że chciałbym też troszkę przytyć dbając [...]

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 578 Data: 2012-12-04 19:19:51 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wybór rodzaju treningu

    Temat
    Trening dla początkujących

    Witam. Powracam do treningu na silowni po dluzszej przerwie. Zależy mi na wzroście masy i siły. Mam jednak problem z wyborem rodzaju treningu bo mam do dyspozycji 4 dni z rzędu: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek (+ewentualnie jakis trening domowy w pozostałe dni z obciążeniem własnego ciała). Ponadto chcę ustalić priorytet na biceps [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1022 Data: 2018-05-08 13:57:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • DZIWNY PROBLEM :(

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Sluchajcie mam problem, trenuje tydzien na silowni, wczesniej tylko pilka nozna. Trening wyglada tak ze najpierw silowy a potem 15 min rowerek w tym 10min HIIT W odzywianiu zrezygnowalem z bialego chleba i zwiekszylem podaz bialka. Biore do tego BCAA i HMB. Ogolne zalozenie to schudniecie. Ale dzieje sie cos innego OD ZESZLEGO TYGODNIA [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2326 Data: 2006-02-23 09:49:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening pod barki/ duże uda...

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    Witam. Może pomyle dział, to z góry przepraszam. Mam do was pytanie, robie trening bardziej siłowy przy tym pod barki. I teraz mam problem, że musze zrzucić z ud przynajmniej 2-3 cm, ponieważ mam problem z garniturem kupiłem wszystko ok tylko jest troche dopasowany na udach, moje pytanie brzmi czy żeby je zrzucić to trzeba wogule odstawić [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1254 Data: 2013-07-16 10:56:10 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • co dalej?

    Temat
    Trening dla zaawansowanych

    jestem juz po dwóch cyklach masowych; najpierw była 6 tygodniowa masa, potem 1 tygodniowa regeneracja, dalej 4 tygodniowa cięższa masa, teraz kończę 2 tygodniową regenerację (trening obwodowy), od poniedziałku chcę zacząc cykl siłowy, moje pytania: 1. ile powinien trwać cykl siły? 2. ile tygodni regeneracji po nim? 3. co dalej? gęstość czy rzeźba? [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1453 Data: 2005-01-12 12:11:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • no wiec mam pytanie jeśli chodzi o siłowy trening wyskoku dotychczas robiłem w poniedziałki i czwartki ale teraz bede musiał zmienić troche bo dojdą 2 treiningi siatki w tygodniu no więc jak jest lepiej: poniedziałek-wyskok na siłce wtorek-siatka piątek-siatka+potem wyskok na siłce no i jeszcze troche treningów pozostałych grup mięśniowych w [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1142 Data: 2009-03-01 18:22:12 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pierwsza dieta redukcyjna DO OCENY

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] + nogę w gipsie miałem to i się podlałem nieznacznie) Teraz proszę o ocenę diety, cel redukcja około 3-4kg. Przed 1 posiłkiem Aeroby 40-60 min na czczo 2-3x w tygodniu + 2x trening normalny na siłowni, w głównej mierze siłowy. Bardzo proszę o ocenę przez osoby posiadające WIEDZĘ na ten temat ;-) [...]

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 1545 Data: 2014-07-14 17:21:15 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Dieta w dzien treningowy

    Temat
    Odżywianie i Odchudzanie

    Witam, mam problem ze zgraniem suplementów z dietą w okolicy treningu. 16:45 - 8 gr BCAA+ 6 kps ProZMA SNI + 2 gr Kretyny ? jak tu wpasować posiłek i jaki on powinien być. 17:30 - trening 60 minut siłowy + 20 aoeroby. 19:00 - baton 21B,41W MLO(na siłowni)+4gr kreatyny 19:30 - odzywka białkowa olimp80(20gr )+5 gr L-glutaminy+2gr HMB [...]

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1041 Data: 2004-02-20 16:41:08 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)