SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bcaa i eaa w jednym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam czy istnieje taki suplement diety który ma w sobie oba składniki ?
Oraz czy jest możliwość dostarczania w pokarmie eaa ?
Bo bcaa chyba nie można dostarczać.
Biorę rano na śniadanie wpc owoc orzech owsianke.
Trening mam silowy push/press/legs podzielony na 2 dni. Jestem na redukcji.
Czy jest sens w ogóle ? Trenuje 1,5h po śniadaniu.
W ciągu dnia dostarczam około 180g białka moja waga 85kg


Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-04-05 23:00:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
kupujac eaa, masz juz bcaa, bo bcaa to eaa

https://sklep.sfd.pl/Fitmax_BCAA_STACK_II_ EAA-opis26207.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co? Najpierw dowiedz się czegoś o tym co chcesz brać, jak to nie można dostarczyć bcaa z pożywienia? ;)

Tak jak wyżej, jedząc eaa już dostarczasz bcaa, jedząc białko dostarczasz eaa i bcaa, jedząc kurczaka również dostarczasz eaa i bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Tak tylko w pożywieniu znajduje się eaa i bcaa z tą różnicą że w pożywieniu jest białko które jest trawione/rozkładane na pojedyncze aminokwasy a te z odżywki już są od razu w postaci gotowych aminokwasów. I zanim pokarm trafi do etapu trawienia minie xxx czasu ....

Tak bcaa to eaa ale są sumplementy w których jest tylko bcaa a są takie co mają i eaa i piszę tutaj o wszystkich 8 składnikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to kup jakiekolwiek białko czy eaa i problem rozwiązany, nie rozumiem problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Jak jakiekolwiek ? przecież wpc trawione jest jakoś około 2h po zjedzeniu a wpi jakieś 30 minut...
Więc teraz nie wiem czy oprócz wpc80 na śniadanie brać przed treningiem bcca? czy już nie muszę tylko po treningu bcaa

Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-04-06 16:16:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Nie sugeruj się tym, aminokwasy są w miare szybko wchłaniane do krwioobiegu, i jeżeli budujesz naturalne mięśnie nie grozi Ci katabolizm przy odpowiednim odżywianiu. Np monster amino 8-1-1 ma tez w składzie esential amino acids
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
zaduzowaze
Tak bcaa to eaa ale są sumplementy w których jest tylko bcaa a są takie co mają i eaa i piszę tutaj o wszystkich 8 składnikach


https://sklep.sfd.pl/ActivLab_EAA_Xtra-opis26339.html 

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Rumcajs pierw podałęś Fitmax - BCAA STACK II +EAA a teraz ActivLaba czemu tak ?
ten ActivLab ma wszyskie 8 a w tym pierwszym brakuje jednego i cena większa.
ActivLab miałem na oku od początku. Powiedz mi czy jak biorę 2h przed treningiem wpc to bcaa przed treningiem mogę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
bo uparles sie na bcaa+eaa stan pierwsza opcja.
jak w dalszej czesci tematu zrozumieles ze eaa zawiera bcaa wrzucilem ci solo eaa.

mozesz, kwestia tylko czemu pijesz wpc 2h przed treningiem, a nie jadasz posilek przed treningowy?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Tak mam dzień ułożony że śniadanie(posiłek przed treningowy) obiad(posiłek po treningowy) i właśnie na śniadanie jem owsiankę wpc owoc i orzechy. Pisałem o tym w pierwszym poście.

Zmieniony przez - zaduzowaze w dniu 2015-04-06 21:49:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a 16lat?

Następny temat

Redukcja, jaki spalacz wybrać?

WHEY premium