SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

trening siłowy

  • Co daje HMB

    Post
    Odżywki i suplementy

    No to się zastanów w końcu co chcesz a czego nie. Chcesz masy to do michy i porządnego treningu. Chcesz schudnąć czy tam wyrzeźbić to co masz to dieta "odpowiednia" i odpowiedni trening "siłowy". To jest proste jak budowa cepa. Dział: odżywianie Dział: trening dla początkujących "Bo ja tak za bardzo to nie chcę [...]

    Odpowiedzi: 59 Ilość wyświetleń: 7557 Data: 2011-04-26 19:40:11 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bieganie po siłowni

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    Ponieważ 90% instruktorów ma jedynie papier, natomiast wiedzy już brakuje. http://potreningu.pl/artykuly/507/jak-aktywnosci-aerobowe-wplywaja-na-przyrosty-masy-i-sily-ciala- Aeroby wykonywane po treningu siłowym nasilają mikrourazy mięśniowe (DOMS; stan zapalny) i rozpad białek. Naukowcy stwierdzili także, że trening wytrzymałościowy i siłowy [...]

    Odpowiedzi: 14 Ilość wyświetleń: 2119 Data: 2013-06-01 16:28:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • nogi

    Post
    Inne dyscypliny

    Dokładnie tak ćwicze. Tyle, że chciałbym dorzucić jeszcze 1 trening na nogi( ten dynamiczny nie siłowy), a nie chciałbym rezygnować kosztem innych partii realne toto jest?;) Wyglądałoby to tak: 1 - Nogi 2 - Klatka + bic 3 - Plecy + tric 4 - Barki 5 - Nogi(dynamiczny trening) lub przed barkami 5 treningów w tygodniu... Zmieniony przez - [...]

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1333 Data: 2008-03-16 11:09:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] za duzo ciezkich itd. Patrz na swoj progres a nie na kolege, nie ma co sie przejmowac. Przeanalizuj dokladnie swoja diete, okres regeneracyjny. Spróbuje jeszcze zrobic trening typowo siłowy, jak po tym mi siła nie skoczy to siegne po mono jakies.... z takim stazem nie ma co robic treningu silowego... Moze trening FBW kiepsko dziala na Twoj [...]

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 2876 Data: 2008-07-19 12:29:54 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • No więc ważę 84 kg, mój staż wynosi ogólnie 2 lata, na palce 4 miesiące siłowy (dotychczas). Ale że trening nic nie dawał (trenowałem głównie na ściskaczach od 80 do 135 kg) to znalazłem tą serie, ale nie jestem pewien czy pomoże mi ona osiągnąć cel. I z góry przepraszam za błędny dział, jestem nowy na forum, nie mogłem znaleźć lepszego niż [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2083 Data: 2012-09-16 13:31:50 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Hej, Quantuna. Moglabys w skrocie opowiedziec jak wygladaly Twoje treningi w poprzednich trymestrach? Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego. Jasne :-) Ogólnie przed ciążą trenowałam od 4 do 5 razy w tygodniu siłowy z podziałem góra/dół. Jak zaszłam w ciążę to do 2 trymestru trenowałam mniej więcej tak samo, czyli ciągi, siady, wyciskania, [...]

    Odpowiedzi: 53 Ilość wyświetleń: 3602 Data: 2019-07-22 12:18:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Co myślicie o takim połączeniu?

    Post
    Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

    No właśnie chciałbym robić te dwa razy w tygodniu, ponieważ nie chcę siedzieć po 2 godziny na siłowni, a poza tym chcę zrobić jeden trening ostry a drugi łagodniejszy, również myślałem żeby raz w tygodniu był typowo siłowy trening a raz izolowany chociaż to by było bez sensu. Jak będę kupować dietę oczywiście uwzględnie to, że chce trenować [...]

    Odpowiedzi: 28 Ilość wyświetleń: 2315 Data: 2016-07-26 17:44:28 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • trening na cdk/tkd

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Trening nie musi byc na rzezbe, tylko jezeli to bedzie trening typowo silowy to stracisz tylko swoj czas bo na redukcji sila BEDZIE spadala, wiec to nie ma znaczenia czy bedziesz sie staral ja zachowac. Jak zajmujesz sie redukcja to zrob to pozadnie, czyli z odpowiednim treningiem - objetosciowym - moze byc z superseriami, etc. ale mniejszymi [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 1384 Data: 2005-03-14 08:57:20 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Bo większość fizjoterapeutów ma trening typowo siłowy za zło;-) Pytanie, co się dzieje ze stawami, jaka jest historia choroby i jeszcze kupa różnych innych zmiennych, ale generalnie da się robić masę z zepsutym kolanem.

    Odpowiedzi: 451 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-09-19 18:11:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pomózcie mi poprawić trening

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] gorzej.no i widze ze bardzo duzo angazujesz twoje ramiona i barki wiec moze zaduzo poprostu cwiczysz, daj im odpoczac wiecj, bo bez regeneracji nie ma przyrostow. silowy trening jest ok, jakkolwiek lydki cwicz 2 razy w tygodniu no i zmiejsz liczbe treningow na miesnie narammiene.Takze nie rob unoszen na plecy jak chcesz zeby talia byla [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 3764 Data: 2005-03-27 13:32:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • codzienne suplementy

    Post
    Odżywki i suplementy

    No właśnie nie jest mi ciężko na treningu, jestem na reverse diet i żadnym posiłkiem póki co się nie najadam taki apetyt mam. A trening typowo silowy na czczo to raczej zły pomysł. To ile po 1 posiłku najlepiej zacząć trening?

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 1636 Data: 2016-03-20 15:00:44 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Własny plan na siłę, prosze o rade ;)

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] MIĘŚNI które nie mają nic wspólnego z kwasem mlekowym. PRAWDA? PRAWDA. Zakwasy -są związane z przemianami w mięśniach. PRAWDA? PRAWDA. Nie widzę tu sprzeczności. A co do treningu ... obejrzyj sobie jak trenuję (w podpisie link), sprawdź profil i zastanów się czy mogę coś doradzać w kwestii siły czy nie... A jak wolisz anonimowe porady speców [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1244 Data: 2009-05-12 15:25:13 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • sfd fat burner 1-pobudzenie - słabo, prawie nic nie poczułem, a nawet ziewałem sobie 2-skupienie - hm normalny trening, większego zapału jakoś też nie było 3-ogólne- wziąłem z rana na czczo, robiłem siłowy i cardio, ogólnie bez rewelacji żadnych nawet potliwość niezwiększona. Myślę, że dla osoby która nie bierze przedtreningówek i pierwszy raz ma [...]

    Odpowiedzi: 78 Ilość wyświetleń: 16764 Data: 2015-06-09 15:35:55 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • CBL CN itp grupa wsparcia

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    Ja mam 1800kcal przy 184cm B:190 lub wiecej W:30 T:114. Ale jutro po cheat weeku vede trzymał przez 3 dni 1000 kcal i waga leci. A co do treningu to 3 razy w tyg siłowy i 4 razy w tyg rowerek po 20 min. Trening na czczo ;)

    Odpowiedzi: 462 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-31 13:32:14 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • CBL CN itp grupa wsparcia

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    No własnie ja tez 184cm waga 77kg i nie wiem jakie makro zarzucić, siłowy 4x tyg + 1x interwał..trening tez na czczo

    Odpowiedzi: 462 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2015-05-31 13:33:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] siły lekko mija się z celem. Robienie siły oznacza duże ciężary a te z kolei bardziej przyczyniają się do wzrostu masy a nie spadku. Jezeli będziesz robił redukcje czyli kalorie na minus (do tego trening aerobowy) musisz się liczyć ze spadkiem siły. Albo jedno albo drugie Na twoim miejscu robiłbym trening bardziej wytrzymałościowy a nie siłowy...

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 1132 Data: 2009-01-05 23:23:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Problem, trening na wyskok!!!

    Post
    Inne dyscypliny

    powiem ci tak ja zaczolem trenig silowy 2 stycznia po kilku treningach wsadzalem na wymiarowce a teraz ledwo co doskocze jak dzisaj sprawdzalem wiec to norma nogi masz zmeczone po regeneracji zobaczysz efekty bo napisales ze trenujesz jumpsoles (nie chce cie lapac za slwa) ale trening nazywa sie Phi Slama Jama a jumpsoles to buty i o to wlasnie [...]

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 19371 Data: 2006-01-21 00:05:06 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • wspomóżcie mnie dobrą radą

    Post
    Scena MMA i K-1

    [...] itp. --- na ramionach czy za plecami ? 9.Przysiadzy ,wspiecie na palce. --- OK 10.Mostki zapasnicze --- a co to jest? i co znacza duze ilosci? tak mniej wiecej? moj "trening" wyglada mniej wiecej tak: wt, czw, sob - bieganie pn, sr, pt - "trenig silowy" - glownie pompki jak lepiej? zrobic mniej serii po wiecej powtorzen czy [...]

    Odpowiedzi: 25 Ilość wyświetleń: 3907 Data: 2002-04-30 21:42:43 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja tkanki tłuszczowej

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    nie ma sensu trzaskac 450 brzuszkow, srednie efekty, silowy to trening oporowy z obciazeniem (wlasnego ciala lub dodatkowym) glownym celem jest wzrost miesnia i sily, cardio trening typu bieganie, jazda na rowerze, ma to na celu poprawe wytrzymalosci i spalenie kcal

    Odpowiedzi: 53 Ilość wyświetleń: 8625 Data: 2016-05-29 23:21:13 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • ciężar a masa mieśniowa

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    [...] rzeźbe zaś na masę odwrotnie... Ale patrzę na typowych kulturystów i np. na sztangistów ktorzy reprezentuja znacznie mniejszą masę(a ci drudzy stosują siłówke)... Ja myślę o treningu który dałby mi jak największy efekt masowy...(co do rzeźby to będzie i na to być może czas) I myśląc o tej masie nie wiem na który trening się zdecydować - siłowy [...]

    Odpowiedzi: 22 Ilość wyświetleń: 7029 Data: 2010-08-16 22:52:27 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)