Jestem w 6 tygodniu treningu jumpsoles. Tu macie link jak cos: http://www.michaeljordan.pl/trening.php
Przed rozpoczeciem tego calego treningu mialem wyskok dosiezny cos kolo 60cm. Po 3 tygodniach trenowania mialem juz okolo 70cm. Teraz jak juz wczesniej wspomnialem jestem na 6 tygodniu i co sie okazalo?! Ze wyskok dosiezny mam 55cm (jak skacze to czuje ze cos nisko w porownaniu sprzed miesiaca). Czy to wynik zmeczenia nog i czy wyskok wzrosnie po zakonczeniu calegop treningu i odpoczynku? Czy moze cos z tym treningiem nie tak? Jezeli chodzi o mnie to waga nic sie nie zmienila od tamtego czasu. POMOCY. Z gody dzieki.
Przed rozpoczeciem tego calego treningu mialem wyskok dosiezny cos kolo 60cm. Po 3 tygodniach trenowania mialem juz okolo 70cm. Teraz jak juz wczesniej wspomnialem jestem na 6 tygodniu i co sie okazalo?! Ze wyskok dosiezny mam 55cm (jak skacze to czuje ze cos nisko w porownaniu sprzed miesiaca). Czy to wynik zmeczenia nog i czy wyskok wzrosnie po zakonczeniu calegop treningu i odpoczynku? Czy moze cos z tym treningiem nie tak? Jezeli chodzi o mnie to waga nic sie nie zmienila od tamtego czasu. POMOCY. Z gody dzieki.
PARKOUR
JUMPING BRAINS
Krzysztof Piekarz
Przemeczenie, przetrenowanie, spadek ze wzgledu na brak regeneracji (to czeste, po tygodniu dwoch leciutkiego treningu regeneracyjnego powinny sie pokazac efekty), a moze ten trening jest kompletnie niedopasowany do Ciebie i wyskok spadl na stale??? Wszystko jest mnozliwe i trudne do zdjagnozowania onine
Ale podejrzewam opcje z chwilowym spadkiem.
