SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Portal

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

trening siłowy

  • [...] Jesli odpowiada CI ten sposób zywienia i uznajesz, że link który Ci podałam jest ok ułóż dietę na 1800kcal (30% kcal z białka, 40% z tłuszczy, 30% z białka) wklej tu. Co do treningu to najlepszy byłby trening siłowy. Wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, po jakimś czasie spadnie brzuch. Na szybkie spadki niestety nie ma co liczyć. Jesteś w stanie [...]

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 2717 Data: 2011-06-09 22:00:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • [...] (BMR)1955 kcal + (TEA)239 kcal = 2194 kca; 2194 kcal + 400 kcal = 2594 kcal 2594 + TEF(10% z 2594 = 260) = 2594 + 260 = 2854 kcal Tutaj szacowany poziom spalonych kcal podczas treningu. Trening Piłka nożna Średnio wydatkujesz: 737.28 kcal. Lub jazda na rowerze Średnio wydatkujesz: 778.96 kcal. Czyli na ile kcal mam teraz ustalić swoją dietę ?

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 2253 Data: 2011-06-13 11:30:19 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • jak zrzucic pare cm w pasie?:)

    Post
    Trening dla początkujących

    Dieta redukcyjna + trening aerobowy + trening siłowy + ewentualnie jakiś spalacz= utrata tłuszczu W ogóle to poczytaj działy odżywianie, odchudzanie i trening. Powodzenia.

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 4706 Data: 2008-04-09 20:57:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ja trening silowy kocham, wiem ze z kazdym treningiem jestem lepszy. Za obwodami nie przepadam ale robię bo wiem że przyniosą efekty %-)

    Odpowiedzi: 775 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-11-06 21:06:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Ale żeś tępy jesteś Poczytaj jeszcze raz http://www.sfd.pl/%5BART%5D_Si%C5%82ownia_i_si%C5%82a_fizyczna_w_sportach_walki-t407439.html co ma na celu trening siłowy. Tam masz na 100% odpowiedź na swoje pytanie, baaa a nawet więcej. Pytania się zdaje jeżeli nie ma w tych art'ach odpowiedzi. A ona jest. Potrenuj od razu czytanie ze zrozumieniem [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 6905 Data: 2011-02-26 15:47:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Trening siłowy, jakie kg na klatę ? };-) Ja jutro atakuje klatę, bicepsy i nogi. Do teraz mam zakwasy na klacie, a ćwiczyłem ją w niedziele. %-)

    Odpowiedzi: 799 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-11-26 19:21:01 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Masować, czy redukować?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Jeżeli chodzi o zapotrzebowanie to: BMR = (9.99 X 105 (kg)) + (6.25 X 198 (cm)) - (4.92 X 27) + 5 = 2159 kcal TEA = Trening siłowy - 3 x 60 min x 8 + EPOC(3 x (7% z 2159 = 151)) = 1893 kcal 1893:3=270 2159 (BMR) + 270 (TEA) = 2429 2429 kcal + 800 (NEAT) = 3229 3229 + TEF(10% z 3229 = 329) = 3229 + 329 = 3558 kcal (czyli zapotrzebowanie bez [...]

    Odpowiedzi: 184 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2018-09-16 12:22:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Redukcja czy masa?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] Mięśni masz niewiele, a poziom tkanki tłuszczowej nie jest wysoki. W sytuacji takiej również by się skłaniał ku budowaniu masy mięśniowej. Jeżeli dopiero zaczynasz, to sam trening z ciężarem własnego ciała i pomoc gumami na razie jak najbardziej wystarczą aby dać bodziec mięśniom. Niestety tylko chwilowo. Po otwarciu siłowni, zdecydowanie [...]

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 940 Data: 2020-04-10 18:13:44 Szacuny postu: 1 (cały temat: 0)
  • Plan na mase do oceny

    Post
    Trening dla początkujących

    a no i sorry że tak na 3 posty pod rząd się rozpisałem ale jeszcze mam takie pytanie. Gdybym troche ograniczył trening ramion ale ćiwczył metodą "Piramidki" Joe Weidera natknąłem się na taki ciekawy artykuł, a oto kawałek z niego - Piramidka (Joe Weider) Co to jest "piramidka" na siłę i masę? Jest to metoda treningowa [...]

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 1669 Data: 2011-10-16 20:45:21 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zbieranie owoców - zapotrzebowanie kcal

    Post
    Szybkie pytania bez logowania

    Oczywiście, że nie jest to trening siłowy. Nawet gdybyś woził po 100 kilogramów truskawek taczkami, to nie będzie treningiem siłowym. Aby trening taki był, musisz w odpowiedni sposób angażować mięśnie do pracy, czyli rozciągać je i napinać. Musi również przy tym zaangażowany być w odpowiedni sposób układ nerwowy. Nie ma więc możliwości porównania [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1439 Data: 2022-07-01 19:06:59 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Pozbywanie się sadła

    Post
    Odchudzanie i forma po męsku

    ale jedno od drugiego rózni się tylko dietą trening siłowy w niczym nie przeszkadza ba nawet pomaga palic fat

    Odpowiedzi: 13 Ilość wyświetleń: 2526 Data: 2014-10-07 12:31:09 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • pomocy, spadek miesnia na redukcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Nie wspomaga sie spalania tluszczu z konkretnego miejsca, bo nie ma miejscowego spalania Duzo aerobow, ale inna sprawa jak wyglada twoj trening silowy, czy jest wystarczajacy dla utrzymania miesnia? Przy takiej ilosci ruchu tych kalorii moze byc za malo. Napisz diete konkretnie jaka masz, sparawdzana byla?

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 2383 Data: 2008-05-04 09:53:56 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • moja SKD - ocena

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Hehe wielbicielka Qazara I 100g sera biał. chudego 200g kapusty białej 120g fasolki czerw. konserw. (pół puszki) +oliwa/olej (w jakiej ilości?) // DAJ ZAMIAST OLIWY Z 30G ORZECHOW WLOSKICH II 2 jajka ugotowane // DORZUC WARZYWA I DAJ KROMKE RAZOWCA III 200g kapusty białej 120g fasolki 30g np. polędwicy sopockiej // DAJ WIECEJ +oliwa/olej // [...]

    Odpowiedzi: 21 Ilość wyświetleń: 3483 Data: 2006-03-01 10:45:33 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Zaawansowana redukcja

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    [...] jest duzo trudniejsza niz masa, tym bardziej potrzebuje fachowej wiedzy. Staram sie jesc niskoluszczowo, bo zle sie czuje po tlustym jedzeniu (zoladek). Zas moj obecny trening silowy (obwodowka po 20-30 powtorzen) to proba zlepienia calego treningu w pseudo wysilek aerobowy: rozgrzewka wchodze na tetno ok. 135, potem trzymam je intensywnym [...]

    Odpowiedzi: 18 Ilość wyświetleń: 3585 Data: 2006-12-01 03:38:34 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Spalanie miesni przy braku treningu

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Trening bylby miedzy pierwszym a trzecim posilkiem. Nie wiem skad mialbym wziac sile na trening silowy przy takiej diecie. Ale ok, powiedzmy ze moge do pewnych granic (dom) zwiekszyc ciezar, moze da rade tak na 8 powtorzen, musze przemyslec cwiczenia... Przydaloby sie potwierdzenie tego przez wieksza liczbe osob jednak Przy okazji, w jakich [...]

    Odpowiedzi: 24 Ilość wyświetleń: 3652 Data: 2006-08-08 21:30:41 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Wyciskanie

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    Therm, w treningu który napisałes robisz minimum 12 serii na każda grupe, a w treningu na siłe bedziesz robił max.10 i to tylko na duże partie(plecy uda klatka), a na małe max8. w treningu na siłe nie rób rozpietek na maszynie, ale klasyczne(ostrożnie z ciezarem bo można mięśnie pozrywać). jesli sie zdecydujesz na trening siłowy o obowiązkowo [...]

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 1409 Data: 2003-11-22 18:58:39 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebna pomoc dla absolutnie zielonego.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Najlepiej abys robila tzw trening holistyczny na wszystkie grupy miesniowe. To nie jest tak ze jak chcesz cos wyksztalcic w danym rejonie i tak dalej. Na razie trzeba zbudowac fundamenty. Napisz czy masz duzo fatu i dokladnie jak trenujesz? Wtedy bedzie wiadomo czy powinnas robic aeroby i czy trening silowy jest ok.

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 3725 Data: 2006-12-11 23:03:53 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Potrzebna pomoc dla absolutnie zielonego.

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Czesc! Dziekuje za odpowiedzi. Trenuje wlasne tak jak piszecie, czyli cale cialko. Zaczynam od 5 mi. rozgrzewki na rowerku, pozniej zaczynam trening silowy, tzn.: Podciaganie na drazku ( tyle, ze to nie drazek - nie wiem jak sie nazywa ten przyrzad po polsku - zna tu ktos niemiecki?), kleczac na "laweczce", czyli cwicze plecy i bicepsy [...]

    Odpowiedzi: 40 Ilość wyświetleń: 3725 Data: 2006-12-12 23:45:25 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • Konkretna redukcja

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Znowu taka konkretna redukcja Ci nie jest potrzebna. Zrzucisz 3 do 5 kilo FATu i będzie elegancko. Masz pro siłke do dyspozycji więc: 3x w tyg trening siłowy (ustalisz go w dziale trening dla poczatkujacych) 3x w tyg aeroby (bieznia lub ogolnie bieganie w terenie, orbitrek, rowerek normalny i stacjonarny, basen...) Na start bedzie ok, z czasem [...]

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 1309 Data: 2010-09-04 14:22:52 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)
  • help!!I need somebody..

    Post
    Ladies SFD

    Mój komputer oszalał i dopiero dziś jestem. Martucca, zatem trening siłowy tylko na siłowni? Miałam nadzieję, że przez pierwsze tygodnie będę mogła ćwiczyć w domu.. Do końca lipca nie będę mogła chodzić na siłownię. Czy jest dla mnie inne rozwiązanie? Zapewniam, że przyjmę już każdą propozycję bez marudzenia, a od sierpnia w pełnej mobilizacji [...]

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1782 Data: 2013-05-25 16:07:24 Szacuny postu: 0 (cały temat: 0)