[...] Jesli odpowiada CI ten sposób zywienia i uznajesz, że link który Ci podałam jest ok ułóż dietę na 1800kcal (30% kcal z białka, 40% z tłuszczy, 30% z białka) wklej tu. Co do treningu to najlepszy byłby trening siłowy. Wzmocnisz i ujędrnisz całe ciało, po jakimś czasie spadnie brzuch. Na szybkie spadki niestety nie ma co liczyć. Jesteś w stanie [...]
[...] (BMR)1955 kcal + (TEA)239 kcal = 2194 kca; 2194 kcal + 400 kcal = 2594 kcal 2594 + TEF(10% z 2594 = 260) = 2594 + 260 = 2854 kcal Tutaj szacowany poziom spalonych kcal podczas treningu. Trening Piłka nożna Średnio wydatkujesz: 737.28 kcal. Lub jazda na rowerze Średnio wydatkujesz: 778.96 kcal. Czyli na ile kcal mam teraz ustalić swoją dietę ?
Dieta redukcyjna + trening aerobowy + trening siłowy + ewentualnie jakiś spalacz= utrata tłuszczu W ogóle to poczytaj działy odżywianie, odchudzanie i trening. Powodzenia.
Ale żeś tępy jesteś Poczytaj jeszcze raz http://www.sfd.pl/%5BART%5D_Si%C5%82ownia_i_si%C5%82a_fizyczna_w_sportach_walki-t407439.html co ma na celu trening siłowy. Tam masz na 100% odpowiedź na swoje pytanie, baaa a nawet więcej. Pytania się zdaje jeżeli nie ma w tych art'ach odpowiedzi. A ona jest. Potrenuj od razu czytanie ze zrozumieniem [...]
[...] Mięśni masz niewiele, a poziom tkanki tłuszczowej nie jest wysoki. W sytuacji takiej również by się skłaniał ku budowaniu masy mięśniowej. Jeżeli dopiero zaczynasz, to sam trening z ciężarem własnego ciała i pomoc gumami na razie jak najbardziej wystarczą aby dać bodziec mięśniom. Niestety tylko chwilowo. Po otwarciu siłowni, zdecydowanie [...]
a no i sorry że tak na 3 posty pod rząd się rozpisałem ale jeszcze mam takie pytanie. Gdybym troche ograniczył trening ramion ale ćiwczył metodą "Piramidki" Joe Weidera natknąłem się na taki ciekawy artykuł, a oto kawałek z niego - Piramidka (Joe Weider) Co to jest "piramidka" na siłę i masę? Jest to metoda treningowa [...]
Oczywiście, że nie jest to trening siłowy. Nawet gdybyś woził po 100 kilogramów truskawek taczkami, to nie będzie treningiem siłowym. Aby trening taki był, musisz w odpowiedni sposób angażować mięśnie do pracy, czyli rozciągać je i napinać. Musi również przy tym zaangażowany być w odpowiedni sposób układ nerwowy. Nie ma więc możliwości porównania [...]
Nie wspomaga sie spalania tluszczu z konkretnego miejsca, bo nie ma miejscowego spalania Duzo aerobow, ale inna sprawa jak wyglada twoj trening silowy, czy jest wystarczajacy dla utrzymania miesnia? Przy takiej ilosci ruchu tych kalorii moze byc za malo. Napisz diete konkretnie jaka masz, sparawdzana byla?
[...] jest duzo trudniejsza niz masa, tym bardziej potrzebuje fachowej wiedzy. Staram sie jesc niskoluszczowo, bo zle sie czuje po tlustym jedzeniu (zoladek). Zas moj obecny trening silowy (obwodowka po 20-30 powtorzen) to proba zlepienia calego treningu w pseudo wysilek aerobowy: rozgrzewka wchodze na tetno ok. 135, potem trzymam je intensywnym [...]
Trening bylby miedzy pierwszym a trzecim posilkiem. Nie wiem skad mialbym wziac sile na trening silowy przy takiej diecie. Ale ok, powiedzmy ze moge do pewnych granic (dom) zwiekszyc ciezar, moze da rade tak na 8 powtorzen, musze przemyslec cwiczenia... Przydaloby sie potwierdzenie tego przez wieksza liczbe osob jednak Przy okazji, w jakich [...]
Therm, w treningu który napisałes robisz minimum 12 serii na każda grupe, a w treningu na siłe bedziesz robił max.10 i to tylko na duże partie(plecy uda klatka), a na małe max8. w treningu na siłe nie rób rozpietek na maszynie, ale klasyczne(ostrożnie z ciezarem bo można mięśnie pozrywać). jesli sie zdecydujesz na trening siłowy o obowiązkowo [...]
Najlepiej abys robila tzw trening holistyczny na wszystkie grupy miesniowe. To nie jest tak ze jak chcesz cos wyksztalcic w danym rejonie i tak dalej. Na razie trzeba zbudowac fundamenty. Napisz czy masz duzo fatu i dokladnie jak trenujesz? Wtedy bedzie wiadomo czy powinnas robic aeroby i czy trening silowy jest ok.
Czesc! Dziekuje za odpowiedzi. Trenuje wlasne tak jak piszecie, czyli cale cialko. Zaczynam od 5 mi. rozgrzewki na rowerku, pozniej zaczynam trening silowy, tzn.: Podciaganie na drazku ( tyle, ze to nie drazek - nie wiem jak sie nazywa ten przyrzad po polsku - zna tu ktos niemiecki?), kleczac na "laweczce", czyli cwicze plecy i bicepsy [...]
Znowu taka konkretna redukcja Ci nie jest potrzebna. Zrzucisz 3 do 5 kilo FATu i będzie elegancko. Masz pro siłke do dyspozycji więc: 3x w tyg trening siłowy (ustalisz go w dziale trening dla poczatkujacych) 3x w tyg aeroby (bieznia lub ogolnie bieganie w terenie, orbitrek, rowerek normalny i stacjonarny, basen...) Na start bedzie ok, z czasem [...]
Mój komputer oszalał i dopiero dziś jestem. Martucca, zatem trening siłowy tylko na siłowni? Miałam nadzieję, że przez pierwsze tygodnie będę mogła ćwiczyć w domu.. Do końca lipca nie będę mogła chodzić na siłownię. Czy jest dla mnie inne rozwiązanie? Zapewniam, że przyjmę już każdą propozycję bez marudzenia, a od sierpnia w pełnej mobilizacji [...]