Crazy_Thugwhoppera i whoppera jr + fryty i styka. tez nie moge za duzo sobie pozwalac bo jednak jestem gruby. teraz dpiero jakis czit moze w przyszly weekend. zobacze jeszcze

Ilość wyświetleń tematu: 52261
Crazy_Thugwhoppera i whoppera jr + fryty i styka. tez nie moge za duzo sobie pozwalac bo jednak jestem gruby. teraz dpiero jakis czit moze w przyszly weekend. zobacze jeszcze

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.
:'-(

ale teraz chyba wreszcie przyszedl czas na redukcje
SasiadxXxPanowie używa lub używał ktoś z was odzieży termoaktywnej? sprawdzi się takie coś w robocie? bo jako ze robie na magazynie, wysyłka, to jak drzwi zamknięte to grzeją człowiek stoi i się poci a co dopiero jak coś robi, a za chwili ci wrota otworzą i w ciągu 2min całą hale wyziębią, tak myślałem o koszulce termoaktywnej jako podkoszulce.



Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły