SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44993

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
kvrwa właśnie zamiast edytować, bo miałem wyłączony "Num Lock" i nie wpisało mi czwórki przy tygodniach urlopu, to sie zacytowałem hehe, a co, w końcu mądrych ludzi się cytuje przez wieki

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wlasnie chcialem ci napisac ze nie jestes az taki mądry zeby sie cytowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
nie odwracaj kota do góry dupą już i tak moje powiedzenia są cytowane jak np. "nie mów hop, przed zachodem słońca" zamiast nie mów hop, póki nie przeskoczysz, czy "ptaki latają krukiem/" zamiast "... kluczem" i wiele innych, chyba już nie muszę dodawać w jakim stanie je wypowiedziałem

A co do urlopu to Ty masz o tyle lepiej ze nie dość ze jesteś w PL to jeszcze w jej centrum i zawsze jakiś wyskok gdzieś to chwila moment ja muszę już planować tak bardziej hurtowo, bo nie pyka mi się brać 5 dni urlopu na Zakopane np. gdzie 2 dni spędzę w drodze a jeszcze zdałoby się rodzinkę i znajomych odwiedzić w drodze powrotnej

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to skad ty ujwa jedziesz ze 2 dni do zakopanego no niby centrum i to tyle dobrze bo wszedzie mniej wiecej taka sama odleglosc. do zakopca jade busem a nad morze furą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
hehe no mówię w sensie ze w 2 strony, bo wrócić też trzeba chociaż jak się w korek człowiek na zakopiance wpie*doli to kto wie czy 2 dni w jedną nie wyjdzie

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SasiadxXx
CT przynajmniej wiesz po kim Cinol to ma, wszystko zostaje w rodzinie


z taką różnicą, że nie moge zebrać się na crossfit ale na siłowni od jakiegoś czasu znowu regularnie bywam

CT, masz jakiś sprawdzony nocleg w Zakopanem ? bo tęż planuje w tym roku sie wybrać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie mam. w ciagu dwoch lat bylem 3 razy ale u pierwszej baby j**ało taką wilgocią, że jak wchodziłeś na korytarz to aż nos zatykało. do tego w zime słabo grzała i jeszcze p******ona wchodziła do pokoju jak cię nie było więc uj wie co tam robiła

u drugiej w kościelisku było spoko i myślałem że to właśnie będzie takie miejsce ale jak ktoś bierze od ciebie 30zł a rok pozniej chce 40zl to niech sie p******i kolezka tez od jakiegos czasu jezdzi do jednej osoby i na poczatku brali od niego hajs a teraz w ogole nie chca bo sie zaprzyjaznili. no niestety mi nie wyszlo

a teraz jak bylismy to wieksza ekipą i mielismy domek. wiec w sumie tez moge polecic ale dla 6-8 osob. no chyba ze masz hajs i sam chcesz jechac i wynająć tylko dla siebie chyba 300zł doba


tak to od siebie moge dodac ze co jakis czas na grouponie pojawia sie oferta noclego w hotelu hyrny. z zewnatrz szalu nie robi ale od srodka luksus, basen, sauna itd. praktycznie w samym centrum 100-200m od krupowek. przy samej biedrze normalnie nocleg jest drogi ale jak trafisz oferte to mozna wyrwac za polowe ceny z pełnym wyzywieniem

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2015-01-21 20:22:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o dobrze ze o grouponie przypomniales, tam bede sledzil
a co do 40zł to jeszcze zależy co za to "gwarantuje" ? bo ja znalazlem w zakopane ~2.5km od "centurm" za 35zł ale łazienka... wspólna na całe piętro, także sory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie no przeciez bylem tam a ja biore tylko z lazienką pokój nawet spory, nie duzu ale tez nie jakas klitka, lazienka tez nawet nawet a nie taka ze nie da sie obrócić czy wysrac bo nogi obijaja sie o drzwi albo kabine od prysznica . balkon. jedynie co to kuchnia wspolna ale w pełni wyposażona. babka bardzo miła, nawet nas odwiozła na dworzec zebysmy nie musieli dymac z tymi ciezkimi walizami busem

tu chodziło jedynie o cene. 40zl jak na ten pokoj nie bylo tragedii ale kufa jak rok wczesniej placilem 30 to czemu teraz mam placic 40. no helouł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Jeszcze turystów tu nie było i miejsc noclegowych.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium