SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45005

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
dokladnie, o wszystkim i o niczym. hmm od lipca siedze w kraju nieskutecznie szukam pracy, do wloch na ta chwile sie nie wybieram . Moze za kilka tyg. uda sie wyskoczyć do roboty na slasku kumpel moze mi cos ogarnie oby wypaliło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ty juz od kilku lat tak szukasz pracy idz chociaz do jakiegos maka, kfc czy gdzies. zawsze to jakas kasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
u mnie nie ma maców ,kfc itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to juz gorzej. a co jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Kebab ?


Kolejny zakup do komputera i znów trafiłem na wadliwy produkt , już wpakowałem w sama skrzynie 6200 zł i komputera swoich marzeń dalej nie złożem , bo co chwile coś wysyłam na gwarancje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
p****** komputer od tego masa spada, a w niektórych przypadkach wzrasta ale nie mięśniowa

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2014-11-14 07:53:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
kebsy w całej gminie sa chyba aż 2.... Hmm ponad 6 tys. i jeszcze kompa nie złożyłeś ? wtf? daj mi 3-4tys. i Ci taki zestaw zrobię że wszystkie gry przez najbliższe 2 lata na full detalach beda smigać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
i na uj wam te komputery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zeby na sfd pisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
vinci18
kebsy w całej gminie sa chyba aż 2.... Hmm ponad 6 tys. i jeszcze kompa nie złożyłeś ? wtf? daj mi 3-4tys. i Ci taki zestaw zrobię że wszystkie gry przez najbliższe 2 lata na full detalach beda smigać .


Komputer złożony, ale co z tego jak, większość kupionych produktów nadawała się na gwarancje, teraz mam do reklamacji zasilacz/płytę/ i wentylator z nowego chłodzenia procesora, który nie działa od nowości, a kupiłem go w tamtym tygodniu.


Powoli dochodzę do wniosku, że ja mam pecha do elektroniki, co bym nie kupił budżetowego, to zawsze będzie sprawne w 100 %, a jak kupie produkt z najwyższej półki to zawsze ma jakąś wadę.
Zabierzmy np zasilacz do porównania, kupiłem na allegro nowy FSP350-60GHN za 70 zł, zmieniłem tylko wentylator i zasilacz bezgłośny, działa do teraz. Kupiłem Corsair AX860 za 749 zł, zaczął po pewnym czasie wydawać z siebie dźwięki i tak sobie gra, od czasu do czasu.
Porównajmy płytę główną, zakupiłem płytę Gigabyte mATX B85 za 265 zł oraz płyte Asrock ITX B85 za 295 zł, płyty sprawne w 100 % żadnego problemu. Kupiłem Asusa Hero VII po premierze za 749 zł, problem z dźwiękiem po instalacji sterowników, myślałem, że to wadliwy produkt, wiec zwróciłem i zabrałem ten sam produkt w innym sklepie, oczywiście to samo. Pozostało mi kupić kartę dźwiękową.
Kilka miesięcy temu, siadła mi sieciówka w płycie, działa tylko na 10 Mb/s i to za pomocą routera, bo kabel podpięty prosto do sieciówki nie łączy się z internetem.
i7 4770k, kupiłem go w USA, żeby zaoszczędzić kilkaset zł, dostałem produkt, oczywiście wadliwy, przegrzewał się, a zarazem nie oddawał ciepła, bo pasta pod IHS nie stykała się. Więc wysyłka do Holandii. Wcześniejszy zakupiony Pentium G3420 za 249 zł oczywiście sprawny w 100 %.
Kupiłem nowe pamięci Patriot Viper 3 Black Mamba, oczywiście 1 pamięć niesprawna, w serwisie wszystko sprawne, ale wymienili mi te pamięci, teraz śmigają bez problemu.
Chłodzenie procesora Cryorig R1 Ultimate prawie 300 zł , kupiony w zeszłym tygodniu, oczywiście wentylator od nowości nie działa, dziś go wysyłam na reklamacje.

Do kupienia został mi jeszcze kolejny dysk SSD i 6 wentylatorów 140mm, zapewne nie obejdzie się bez niespodzianek.




Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2014-11-14 14:14:22
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium