SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45001

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ważne ze cokolwiek robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ja już nie wiem jak się nazywam, Szefowa przyleciała do PL w Środę, w Czwartek przyjechał facet z towarem, 8 wielkich drewnianych skrzyń. Szefowa do mnie z tekstem, zmieniamy magazyn na większy i tak do teraz mamy przeprowadzkę.
Jutro kolejne 5 stalowych regałów będziemy montować i przewozić towar, a ten co przyjechał nawet nierozpakowany.

Jak to wszystko przeniesiemy, rozpakujemy, poukładamy, to mi raczki uschną.

Ostatni raz byłem w środę na siłowni, zastanawiam się czy dziś iść, bo boje się kolejnego dnia w robocie, a przedramiona dają się we znaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
trening zrobiony chociaz strasznie pozno poszedlem ale spialem dupe i wyrobilem sie w 60min no plus rozgrzewka to 75min a teraz wlasnie skonczylem jezdzic na rowerku. zaraz szama, potem jeszcze jedna i spac bo padam na ryj

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2014-11-17 21:32:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Crazy_Thug
trening zrobiony chociaz strasznie pozno poszedlem ale spialem dupe i wyrobilem sie w 60min no plus rozgrzewka to 75min a teraz wlasnie skonczylem jezdzic na rowerku. zaraz szama, potem jeszcze jedna i spac bo padam na ryj

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2014-11-17 21:32:13


Podziel się , z czym tam walczyłeś.


Ja ponad godz temu trening skończyłem, odwiedziłem po drodze McDonald, ale musiałem bo dziś od rana zjadłem tylko śniadanie i białko wypiłem. Trening na czczo, wszedł wyśmienicie.

Przed siłownią byłem w Lidu, w końcu trafiłem na promocje filetu z kurczaka Cena 11,99 zł za 1kg wpadło 7 kg, szkoda, że nie mam większej lodówki , bo z chęcią zgarnąłbym z 30 kg. Chyba pora zastanowić się nad własną lodówką w pokoju.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
a ja popjerdolilem dzisiaj trening, nie chcialo mi sie
ale dziabe to bym zjadl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
z niczym nie walcze. ja to fitnesowo lece a do kiedy to promo? moze jutro zawitam. u mnie w lodowce ze 20kg wejdzie

tylko ciekawe jak po jego otwarciu bo np 20kg z biedry to za darmo bym nie chcial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Właśnie gotuje 0,5 kg, mięso jest ok, nic nie śmierdzi ważność do 23 listopada. Promocja chyba dziś się zaczęła, bo lodówka była pełna. Jutro pewnie już nic nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
1 z ranaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
LiptonS to juz lepiej jak ten biedronkowy. tamten kiedy go nie kupisz to capi

blisko pracy nie mam zadnego lidla, moze podjade jak bede wracal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Vinci nie wygłupiaj się, ja po notce mógłbym być pierwszym z 1000 razy zanim ty oczy przetarłeś (chcesz to sprawdź o której nabijałem pajacyka i pustą miskę w PSOS )

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium