SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do masowania jesień zima 07/08

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Wprawdzie jestem jeszcze podczas redukcji mojego fatu (zeszło 10kg w 2 m-ce jeszcze z 5kg by się przydało), ale już dzisiaj chciałbym się dobrze przygotować do masowania.
Powiedziałem sobie, że jesień i zima będzie przeznaczona na prawidłową prace nad masą. Dobra dieta, dobry trening, dobry wypoczynek.
Chciałbym się Was poradzić dzisiaj co do odżywek jakie chcę zastosować przez ten czas (oczywiście z wymaganymi przerwami np. kretki).

Dane:
przy wzroście 178 cm i wadze (już po redukcji docelowo 79-80kg) dieta będzie miała 2500kcal-2800kcal (tu jeszcze wyjdzie w trakcie). Powyżej 3000kcal szybko fat mi przyrasta.

Oprócz diety dodatkowo suplementy: (proszę nie sugerować się marką, po prostu porównywałem ceny i wagi i Olimp generalnie najtaniej mi wyjdzie, choć nie we wszystkim, to fakt).

1. Olimp Profi Whey Mass.
2. Kre Alkalyn 2500 Mega Caps.- Olimp (mono bardzo ładnie mi się przyjęło, ale niestety wody sporo było, teraz tego nie chcę).
3. Omega 3 - Olimp
4. ZMA - Olimp
5. Vitamin Plus -Olimp.
6. NO2 - Aminostar
7. Tribulus Terrestris - Aminostar(tu po 2 tyg. 3 kaps. dziennie czułem pozytywne efekty - również po przebudzeniu ).
8. Tauryna Mega Caps. - Vitalmax.
9. Ostrowia - tylko czekoladowa bo innej nie znosze :-/

Zastanawiam się nad Dibencozide Magnum - Megabol ("szwagier" mocno mnie namawia, a w łapce ma 45 cm :) ) oraz nad D-Ribose (do mono brałem węgle, ale czy prze Kre Alkalyn'ie też polepszą wchłanianie ? ).

Z boku gdzieś jeszcze jest olej MCT. Ale to tylko awaryjnie. Sprawdziłem i na mnie działa bardzo fajnie. Siła nie wiedzieć znikąd przychodzi


Proszę o doradzenie. Coś dołożyć ? Coś wywalić bo strata kasy ?
Wiem, że co człowiek to inne zdanie, ale chciałbym wyciągnąć pewną średnią z Waszych opinii.


pozdro all i sog (ale nie dla all

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
b12, tt , tauryna - zbedne

o3 gold olimpa wychodzi taniej, zwykle o3 o malym stezeniu epa i dha(trec, olimp)jest nieoplacalne. mam na sprzeadaz o3 gold olimpa w cenie 15,50, kup 10 paczek i zaoszczedzisz chcesz to podbij na priv

pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
Jeśli nie chcesz wody to kreatyna najlepie Jabłczan zamiast tego Kre-Alkalynu , chociaż na KA też nie powinieneś wody łapać..

z jabłczanem masz duży wybór i OLIMP bardzo dobrze wychodzi w tym temacie TCM ,albo najlepiej w stacku Cell Pump 2x 450g i cyklik elegancki , będziesz mógł nawet wywalić pare supli jak weźmiesz stak np. taurine czy no2 bo w nim już masz te składniki ,więc korzystnie

dieta na mase .. przydałoby się jakieś białko , ok Ostrowia może być i jakiś gainer na podbicie kalorii np. Gain Bolic - to z tańszych , albo Extra Mass Sport's One to już z tych z wyższej półki..


co do Dibenziode Magnum to rzeczywiscie DZIAŁA ! jestem obecnie na cyklu na tym i musze powiedzieć ,że mimo upałów suplement się sprawdza, cały czas głodny

Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-06-14 13:31:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Oki dzięki, za pierwszą poradę.
Gainer jest na 1 pozycji. Białko z Ostrowii.



Zmieniony przez - Sąsiadwroc w dniu 2007-06-14 13:33:37

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ogolnie ok wszystko

stack kreatynowy ma ta jedna wade, ze nie mozesz brac np samej tauryny kiedy indziej
ale ogolnie skladniki sa dobrane tak, ze i tak sie je bierze w tych samych porach

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62111
Szagier poleca Ci Dibencozide.Ciekawe,czy wie co to jest?A jeest to po prostu pochodna vit.B12.Po witaminkach mięśnie nie rosną(chociaż są potrzebne).Po Dibencozide,co najwyżej możeszmiec wzmożony apetyt i nadwaga gotowa.Ostrowie zamień na porządne białko porządnej firmy,najlepiej amerykańskiej,oni mająnajlepsze odżywki.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Wszystko ok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
no wlasnie to ma dibencozide na celu

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
No właśnie...ale jeśli dobrze zrozumiałem inne posty na temat kreatyny, to taurynę raczej równocześnie z nią można, więc stak by pasował.

A co sądzicie odnośnie D-Ribose'y ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
ryboze sobie podaruj jezeli chcesz osobno kupowac

chyba ze jest gdzies w stacku, to ok...w kazdym razie nie kupowalbym czegos specjalnie ze wzgledu na nia

KA - dobry wybor

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
do rower1: zapewniam Cię, że szwagier wie co to jest :) hie hie...
Wiem dobrze również ja co to jest. Pytanie było co sądzicie, czy warto.
Bo kasy i tak sporo będzie potrzeba na ten okres...

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dobór wydaje sie dobry- teraz tylko kwestia/nie trudna/ właściwego rozłożenia tego w ciagu dnia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla sprintera 100m jaka kreatyna najlepsza??

Następny temat

Scitec Reform

WHEY premium