SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44997

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
dzienniczek?
może jeszcze rekawiczki na silownie mam miec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
No wiesz, fajnie mieć własny pamiętnik z siłowni.

Mój upadł, kiedy forum upadło.

Cycki już mniej bolą, ale nadal. No nic, zobaczymy co z tej klaty dzisiaj będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
a ch** z klata. ja mam nogi jak z waty. cięzko wchodzi się po schodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Słabo dziś, leciałem na 90 %, ale pompa dobra była, trzeba do pieca dołożyć, bo z taką ilością jedzenia to ja mogę co najwyżej balet ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie spac k***a wierzycie w dzialanie bcaa? oczywiscie mowimy o osobie ktora nie bierze saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
jak dieta dopieta to bcaa potrzebne jak kvrwie majtki, heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
dokładnie to samo sobie pomyslalem. kasa wyj**ana w błoto

tylko na uj robia tyle supli a połowa nie ma działania. chyba tylko zeby kase wyciagnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
bcaa dzialac dzialaja, ale jesli masz diete dopieta to nie musisz ich uzywac bo dostarczasz je z zarcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie no racja, że działają ale właśnie przy odpowiednim odzywianiu są zbędne. a z kolei jest masa supli ktore uj dają i w uj kosztują ja to generalnie tylko kreatyna, białko i jakieś witaminki, magnez, potas itp

czasami jakaś przedtreningówka ale to chyba bardziej dla zadowolenia samego siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Dzień dobry śpiące królewny.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium