SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
i sie spaliłeś. sam dopiero kładziesz się spać a wymagasz żeby inni już wstawali

ja to zj**any jestem, ch** sie wyspałem a do tego wczoraj przenosilem silownie do mnie do domu. k***a lepsze to niz trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Ja nie kładę się spać, ja czuwam.

Zimno, że się przenosiłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie, powody osobiste. teraz mam troche mniejsze pomieszczenie do dyspozycji ale jakos sie zmiescilem. musze tylko jakaś wykładzine kupić czy cos zeby panele sie nie rysowaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Powiadasz, że wolisz trening w domowym zaciszu ?


Ja tam wole siłownie publiczną, można pogadać, jest asekuracja, teraz jakiś wysyp młodzieży na siłowni jest, chłopaki prężą się żeby do wakacji zdążyć.
Przy okazji, nowe fitnesski się pojawiają, jest na co popatrzyć..


Chyba dziś zrobię łapy i nogi, bo o WL znów nie ma mowy, cyce czuje bardziej niż wczoraj. Jedyna partia, która wchodzi mi, aż za dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja i tak od dawna ćwicze w "domu" tyle że wcześniej sprzęt stał gdzie indziej ale musiałem przenieść do siebie

to u mnie na publicznej nie ma tak dobrze. same pedałki i lalusie w klapeczkach albo japonkach, mało "normalnych" ćwiczących a o dupkach już nie wspomne. była jedna fajna ale rzadko ją spotykałem. w domu może troche gorzej się ćwiczy bo nie ma do kogo mordy otworzyć ale z drugiej strony to lepiej bo szybciej trening idzie generalnie to ćwicze z wujkiem ale bark rozj**ał i od trzech tygodni jade sam tak to o asekuracje też nie musiałem się martwić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Biceps i nogi dzisiaj zaliczone, o WL nie było mowy. Na fitnessie spotkałem HOT brunetkę, w legginsach, ale wytrzepało jej tyłeczek na maszynie. Szkoda, że na sali fitness jestem tylko na 1 treningu, wejdę na redukcję, to będę tam częściej.

Święta coraz bliżej, dostałem więcej czerwonego

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2014-12-09 22:48:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja dzisiaj klatka, barki i tricek. powoli a do przodu tyle ze ten trening mialem robic wczoraj ale te przenoszenie silowni dalo mi w kosc wiec poszedl dzisiaj. jutro niby plecy ale chyba przeniose na czwartek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Jak tam redukcja ? Kable są przy obecnej wadze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ta chyba na ch**u ja mam ponad metr w pasie to o jakich kablach mowisz. tak to idzie. wazne ze wreszcie pas ruszyl bo przez dlugi czas j**aniec w ogole nie chcial isc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Blog wielbicieli krągłości i sadełka, wiedz, że nie jesteś sam..

http://feeder.blog.pl/



Zima idzie, a ty chcesz się fatu pozbywać ? Bierz przykład z kotów, w zimie są na masie, w lecie na redukcji.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium