SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44989

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
masa masa masa sie wyrzeźbi i bedzie jak a lala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Dzisiaj przed siłownią byłem zmuszony zagościć u turka, zabrałem duży kubełek mięso,warzywa + sos, ale trochę babka przesadziła z sosem. Cały trening mi się odbijało.

Zrobiłem dziś zaległą klatę przed treningiem barków, trochę dostałem w kość, najbardziej przedramiona przy nadgarstkach, ale dałem rade.

A jak tam u was byki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
kocham_cbs
kvrwa przeciez to herek, haha

hahaha kvrwa co fote doyebał

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
no kvrwa, jak mnie ten trening wczorajszy tak zniszczyl, bedac na takiej suplementacji, to nie wyobrazam sobie zeby ktos kto nie jest na bombie robil go ze mna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja wczoraj wolne, dzisiaj dopiero ide
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
kocham_cbs
no kvrwa, jak mnie ten trening wczorajszy tak zniszczyl, bedac na takiej suplementacji, to nie wyobrazam sobie zeby ktos kto nie jest na bombie robil go ze mna


Co takiego robiłeś na tym treningu ?


Gdzie wy w ogóle trenujecie, która część Małopolski ?


Ja obecnie jestem stałym bywalcem siłowni, która znajduje się w miejscowości Bieruń Nowy, a wy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie wiem czy jest tu ktoś z małopolski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Zasmuciłeś mnie tą wiadomością , teraz się czuje taki osamotniony. :'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
czemu. przynajmniej jedna osoba która reprezentuje ten rejon chyba Vinci tez gdzies tam mieszka ale nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
tylko że on prędzej wskaże ci dobry monopolowy niż siłownię
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium