SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45000

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Crazy_Thug
whoppera i whoppera jr + fryty i styka. tez nie moge za duzo sobie pozwalac bo jednak jestem gruby. teraz dpiero jakis czit moze w przyszly weekend. zobacze jeszcze




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Panowie używa lub używał ktoś z was odzieży termoaktywnej? sprawdzi się takie coś w robocie? bo jako ze robie na magazynie, wysyłka, to jak drzwi zamknięte to grzeją człowiek stoi i się poci a co dopiero jak coś robi, a za chwili ci wrota otworzą i w ciągu 2min całą hale wyziębią, tak myślałem o koszulce termoaktywnej jako podkoszulce.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
LiptonS dokładnie ale teraz chyba wreszcie przyszedl czas na redukcje

Sasiad ch**a ci da ta koszulka. tyle ze odprowadzi ci pot i bedziesz mial suche cialo ale za to cala koszulka bedzie mokra. chociaz nie wiem jak działają jakieś droższe czy znanych firm

z tych termoaktywnych rzeczy to bluzy są dobre, przynajmniej naprawdę zatrzymują ciepło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
siema pakmator. gdzie byles jak cie nie bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SasiadxXx
Panowie używa lub używał ktoś z was odzieży termoaktywnej? sprawdzi się takie coś w robocie? bo jako ze robie na magazynie, wysyłka, to jak drzwi zamknięte to grzeją człowiek stoi i się poci a co dopiero jak coś robi, a za chwili ci wrota otworzą i w ciągu 2min całą hale wyziębią, tak myślałem o koszulce termoaktywnej jako podkoszulce.


Gdzie sie sprawdzi? Gdzie robisz? To widze nieźle zaszaleli z tymi nowymi simsami, że tyle rzeczy dostępnych

Według mnie sama koszulka raczej sie nie sprawdzi. Ale wypróbuj, wtedy my będziemy mądrzejsi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
klatka + triceps poszla, kvrwa masakra, w sumie nic dziwnego bo wjeebalem 200mg anapolonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Trening siłowy, jakie kg na klatę ?

Ja jutro atakuje klatę, bicepsy i nogi. Do teraz mam zakwasy na klacie, a ćwiczyłem ją w niedziele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
a nie pamietam dokladnych ciezarow w kazdej serii i w kazdym cwiczeniu ale szlo z 15kg na 8 powt + 4powt hellcentrics (czyli ktos Ci opiera sie na sztange i cisnie ja w dol a Ty stawiasz opor przez 5 sekund na powtorzenie)
do tego triceps, francuz jakies 70kg 8 + 4 hellcentrics i linka dolnego wyciagu za glowa ale nie wiem jaki to ciezar, oczywiscie 8+4 hellcentrics
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
pompa byla masakra ale teraz czuje, ze za duzo tego anapolonu poszlo bo leb mi rozrywa od srodka, przejeebane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Nie masz dzienniczka treningowego ?

Ja wczoraj wolne, jedynie co zrobiłem to posprzątałem swój burdel. Oby klata przestała boleć po spaniu, bo ile qfa można się regenerować.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium