SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44988

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
co do konkursu to stracilem tylko 7 dni. uj nie zapisuje sie, nie mam już szans

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2015-01-07 08:13:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
przegladam te dzienniki konkursowe. juz kiedys na forum byl taki co wpisywal sex w aktywnosc. tu jakis wpisal

Wtorek 6 stycznia, DNT

Z aktywności odkurzyłem i wymopowałem dom



ten tez jest dobry. jednak dopuszczenie wszystkich jak leci nie jest dobrym i sprawiedliwym warunkiem. no co zrobisz jak nic nie zrobisz

https://www.sfd.pl/Styczeń__Konkurs_Sportowa_Sylwetka__Wouej-t1056696.html


Lipton dawaj foty do dziennika

Zmieniony przez - Crazy_Thug w dniu 2015-01-07 08:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
~Lipton a nie możesz po prostu użyć pasty np. zalmana czy mowisz o czyms innym niż ta powierzchowna pasta którą samemu sie nakłada?
albo zainwestuj w wc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Cinool
~Lipton a nie możesz po prostu użyć pasty np. zalmana czy mowisz o czyms innym niż ta powierzchowna pasta którą samemu sie nakłada?
albo zainwestuj w wc


Chodzi mi o pastę pod IHS, pod blaszką








Skalpowanie wiąże się to z utratą gwarancji, oraz z możliwością uszkodzenia procesora. Po cichu liczę, że Intel pójdzie po rozum do głowy i w 14 nm procesorach nie będzie wciskał już tej pasty.

Crazy_Thug


Lipton dawaj foty do dziennika




Mam na zadanie w tym miesiącu wrzucić zdjęcie mojego brzucha z miarką, oraz zdjęcie pleców.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2015-01-07 13:18:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
sylwetke dawaj i nie sciemniaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Crazy_Thug
sylwetke dawaj i nie sciemniaj


Jak zobaczysz mój bojler, to odechce Ci się wiedzieć jak reszta wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wiekszy niz moj nie bedzie wiec nie martw sie w sumie zastanawialem sie nad startem ale jak popatrzylem na konkurencje to mi sie odechcialo tym bardziej ze kazdy zrobi progres a ja za te 6 miesiecy dalej bede wygladal tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Oj tam, zakładaj temat, zawsze to jakaś motywacja ku lepszemu.
Dla mnie konkurencje na styczeń są nowością, takie ćwiczenia ostatnio to wykonywałem w gimnazjum na WF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipton, ja jeszcze coś słyszałem że jakaś seria chłodziw miała problem z dociskiem do procesora stąd ten problem występował o którym mówisz. Słyszałeś o tym?



Jak nie to sie zainteresuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
przeprowadz się kvrwa na sybir, tam takiego problemu mieć nie będziesz

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium