SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 44992

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
ja gram tylko w cs-a przez neta i to tylko w Global Offensive w 1.6 już nie gram ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Crazy_Thug
ja tam w ogole nie gram ani na kompie ani na xboxie. jakos mi sie nie chce. chociaz swego czasu ostro cialem w fife i gta5 na konsoli oraz w COD-a na kompie

za to dzisiaj zaj**alem 40 min areo


mi tez gta 5 ukradło troche zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
teraz jak gram to glownie podczas areo bo jak sie jedzie 40-50min na rowerze to och**ec mozna tak to włączam fife 3-4 mecze i trening skonczony

no tyle ze teraz mi sie sp******il tv a pod 14 nie moge podlaczyc xboxa dzisiaj próbowalem czytac gazete ale straszna ch**nia byla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
me too, because i have f***ing hangover.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
ja tez troche popilem wczoraj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6863 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35126
u mnie nie jest źle, wczoraj 6 wineczek na 5 osob wiec w sumie nie ma po czym Kac kupka juz poszla więc bedzie żyło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Kłujesz, połykasz i pijesz ?

Jakie plany na dziś Panowie ? Ja za chwile do roboty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
a czemu nie? a od czasu do czasu wachne koks, teraz juz nie tak bardzo ale kiedys mialem problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
u mnie dzisiaj mlyn w robocie nie mialem nawet czasu zastanowic sie nad jakims nowym planem treningowym a mialem od dzisiaj zmieniac uj jakas improwizacja tez nie jest zla
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium