Pomiędzy newsami o gwałtach, pobiciach, handlu sterydami i znęcaniu nad partnerkami przez zawodników NPC/IFBB PRO przedstawiamy news z naszego podwórka… Fit celebryta Qczaj "kołcz rzyci", który zdobywa coraz większą popularność w sieci, zwłaszcza wśród wielu “madek”, przyznał się do tego, że był uzależniony od sterydów.

Na łamach Onetu żal ściska mu poślady podziurawione igłami jak sito. W końcu przyznaje się do dopingu, więc pupa była "kłuta". Możemy zastanawiać się...czy tylko przez igły? W wywiadzie udzielonym dla Onetu powiedział, że przez sterydy rozwalił sobie gospodarkę hormonalną i do dziś ją naprawia. Zwierzył się też, że od dziecka był szykanowany ze względu na niski wzrost (165 cm) i miał z tego powodu myśli samobójcze. Oprócz uzależnienia od sterydów, przyznał się także do nadużywania alkoholu w przeszłości. Powiedział też, że mówi o tym otwarcie, bo w przeciwieństwie do innych nie buduje sztucznego wizerunku i jest po prostu szczery. Czyżby? Naszym zdaniem to kolejny zabieg marketingowy, który ma na celu przypomnieć o sobie, czego z resztą próbował ostatnio. Wtrącił się między wódkę a zakąskę w sprawie z wypadkiem, który spowodował Mateusz z Fit Loversów. Chciał wyjść na tego dobrego, a niestety w oczach wielu osób, po prostu się skompromitował. Pisaliśmy o tym tutaj:

Qczaj vs Fit Loversi - kolejna afera w branży

Źródło: plejada.pl

Komentarze (13)
alex79

Szok !!! normalnie "NEWS" Roku....jestem wrecz zszokowany ta wiadomoscia....
ha ha ha ha przynajmniej troche sie z rana posmialem ;)

1
GrzechuPe93

Wychodzi na to ze nie znam większości celebrytów.... :)))

1
skorupski

Musisz fitplotę czytać, będziesz na bieżąco :-)

0
lodzianin1

A kto to jest ?

8
flex1976

Kolejny fit błazen ;-)

8
lordknaga

ten karzel to bekart fitnessu, on szuka dramy wszedzie musi wklejac swoje 5 nic nie znaczacych groszy, do tego glosik ma jak by mutacji nie przeszedl... byl w dublinie to go pocisneli tak, ze na insta sie poryczal i zaczal sie odgrazac, ze wiecej tu nie wroci i dzieki bogu, pajacuj tam u siebie na wsi, wsioku jeden. gosc wzrostu przecietnej kobiety, ktory umie tylko szczekac online, przynal sie ze bral sterydy :D :D

6
Dejwikkk

wszystko zrobi zeby tylko o nim gadali i klepali go po pleckach, dobry kuczaj wyszedles z uzaleznienia, brawo Ty... w sumie to fakt, wyglada jak ktos uzalezniony, bral i nic nie dalo :D

2
Gats 2

A detoksykacja od tego uzależnienia jak wygląda? HCG?

0
lodzianin1

Jeszcze się nie zdecydował %
Fakt mógł by grać w Herkulesie tego karła idealnie pasuje %
Celebryci %

1
Entreri

To ten od hasania, kucania, skakania i kicania jako metody na "prawdziwie ciezki trening silowy"?
Nie Qczaj, tylko Qcaj - najlepiej na nodze od stolu. Poziom cwiercinteligenta Szostaka i innych pseudo celebrytow, co to sensu zycia szukaja na salonach waszafki.

1
anubis84

Nie musiał się przyznawać, każdy to chyba wiedział :-)

0
milwall

Górolski celebryta, szok i niedowierzanie, tylko współczuć

0
domosos

A to mi nowość, bez tego przecież takiej sylwetki by pewnie nei zrobił, i pewnie nadal jest uzależniony od nich.

0