SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wiosna lato jesień zima tego spamu nikt nie zatrzyma

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45008

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
haha
a co Ty chcesz zostać biurokratą? hehe nie no szansa zawsze jest dla każdego, poznałem kilku jak nie kilkunastu Polaków co grzeją stołki na eleganckich stanowiskach itd. przede wszystkim najważniejsze to jak dobrze sprechasz po niemiecku, to ze ja nie za bardzo to zasuwam i zasuwać będę do emerytury, chyba ze wcześniej umrę a tak serio to niemiecki ogarniam ino na tyle co sie dogadać w robocie i o dupie mrynie po*ierdolić, ale gramatycznie z tymi der die dasami to za uj jak i pisownie,co za tym idzie dopóki nie podszlifuję (a wątpię by się już udało) to jakieś awansy mnie nie czekają hehe ale nie narzekam robie na wysyłce tyle ze czasami naskakać się trzeba brzy oklejaniu skrzynek, czasami coś przepakować, ale już nie pamiętam kiedy musiałem ponad 12-15kg podnosić zmieniamy się we dwóch teraz chyba we trzech już będziemy ze co tydzień jeden robi fizycznie, drugi drukuje karty i ogarnia te ebane papiery, ogólnie lajtowa robota, odkąd zmieniłem pracodawcę to kasa z tego jak za taką robotę nie jest zła a jeszcze mnie 2 podwyżki czekają. Ale niestety to już i tu nie te czasy co 20 lat temu, gdzie się w uj zarabiało a mało wydawało jak z kilkoma gadałem i mówiłem kiedy tu przyjechałem to sie pytali czy "sie jeszcze opłacało tu przyjeżdżać"

Vinci jak już to mówić lub rozmawiać a nie gadać

Cinol a jeszcze co do rozwoju to jak ogarniasz niemiecki i szybko się go dobrze nauczysz to zawsze masz możliwość zrobienia tu jakiejś szkoły, studiów itd. zależy czy jesteś zdolny i zdeterminowany do nauki Państwo w takich przypadkach zawsze pomoże, a pomoc państwowa nie porównywalna z PL

Zmieniony przez - SasiadxXx w dniu 2014-12-01 16:11:24

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to dobrze bo jakbyś miał podnieść ponad 15kg to nie wiem czy by sie udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Piździ jak w kieleckim, w robocie zmarzłem, w samochodzie też, na siłowni nawet dobrze się nie zgrzałem.

Właśnie ogrzewam się ciepłym białkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ile wyciągniesz za tą robote Ojro?

a Merkelowa już Cie przygarnęła jako obywatela czy masz wyebane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
Na pewno nie wyciąga mniej niż pracownik McDonald w DE.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1042 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8162
dopiero dzisiaj na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
Crazy_Thug
to dobrze bo jakbyś miał podnieść ponad 15kg to nie wiem czy by sie udało

nie no spokojnie, 17kg jeszcze daje radę unieść, jakoś trzeba te skrzynki piwa nosić do chaty
w jakim sensie miała mnie przygarnąć?ale i tak wyebane mam na nią

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
kocham_cbs
dopiero dzisiaj na trening


Co katujesz ? Ja wczoraj barki wymęczyłem, 80 kg w wąskim chwycie i mam dylemat czy jechać do 90 kg, bo 80 poszła 10/10/9/8, a tydzień temu 77,5 kg 10/10/8/8, więc progresja jakiś jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja dzisiaj tylko 60min na rowerze. jutro siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 826 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262219
MI siłownie jutro zamykają, nawet nie wiem czemu.

Otwarta będzie w czwartek, a w piątek i sobotę znów zamknięta.

Trening chyba zrobię w czwartek, a kolejny w niedziele.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep z odżywkami w galerii Krakowskiej! HELP!

Następny temat

Dobry trener personalny z Krakowa - prośba o radę

WHEY premium